Vajinismusu 3 günde kendi kendime yendim.

Yok hiç gitmedim eşimin penisi ilişkiye gireceğimiz zaman iniyor ne yapacağımızı bilmiyoruz
Onun için genellıke macun yada erekte hap öneriyorlarmış bir uzmana danış canım istersen psikolojik olarak onlarda etkileniyorlar

Evet doktora gittim seans aldım 4 seans parça parça oldu eşim izne geldikçe oldu onuda evde çok yapmadık bir gün olduysa bir gün olmadı evde nasıl yendiniz dilator yeni aldım 3 oluyor ama 2 gün yapabildim orası çok agrıdı acıdı uyusturucuda kullanmıştım krem o yüzde heralde biri yaptım 2 yide tam olmamada yaptım 3 ünde basını anca ama ayaklarımı çok açamıyorum yanlara işte o sıkıntı

Bence sizin çalışma şeklinizi biraz değiştirmeniz lazım düzenli bir şekilde en baştan birinci aparattan başlayıp yapacaksınız onun öncesi bacaklarınızı hep açık tutmaya çalışın aynı egzersizi yapın
Bol kayganlaştırıcı kullanın
Derin nefes alın nefes verirken ıkınarak aparatı içeri itin aparatlar bitmeden de işte denemeye geçmeyin Çünkü hayal kırıklığı oluyor çalışma Motivesi düşüyor

Aparatlarda birgün oluyor birgün olmuyor ne yapsam olmayacak gibi geliyor evde durumlarda kötü yani gergin eşimle

Aparatlarda birgün oluyor birgün olmuyor ne yapsam olmayacak gibi geliyor evde durumlarda kötü yani gergin eşimle
Bence en baştan düzenli çalış olurr kendini kastıgın sürece olmaz nefes kegel egzersizini yazdım sana onlarla devam edeceksin

Yardım edermisiniz banada
Konu sahibi ben değilim ama ben de yendim ama farklı şekilde.bunun tamamen kafanizda olduğunu bilin. Kendinizi sıkıyorsunuz. Biraz gevşemeye çalışın. Acı çektiğiniz anda acı yerine zevk aldığınızı düşünün size zevk verecek şeyler moda sokacak şeyler düşünün. Bana evlendiğim ilk zamanlarda kadın doğum doktoru uyuşturucu bir krem vermişti. İsim verebiliyor muyuz bilmiyorum ağda yaptırırken acı çekmemek için de kullanıyorlar o kremi onu sürmüştüm. O hissizlik ile yapabilmistim ve kendime güvenim gelmişti bir kaç kere kullandım sonra vazelin ile devam ettim. Ve sonra dediğim gibi kafamda olduğunu acı cekmedigimi ve zevk verecek şeyleri düşündüm

Ama bı ruvar var gibi gitmiyo rahat gibi olsamda
Aynen öyle hissediyor insan ama öyle bir şey yok. Ben atlattigim halde hâlâ çoğu zaman ilişkinin başında öyle oluyor kendi içimden acırsa acısın geçecek ve devamı güzel olacak deyince geçiyor. Tabi put gibi de durmamak gerek sana zevk heyecan verecek şekilde devam et. Eşinden çekinme ve dediklerimi dene

Bende başında ilişki olmuyordu 4 yaşadık ilişki benden kanama filan olmadı bakire cikiyorum muayenelerde hatta zarım kalın ve yüksek kenarlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…