Vajinismusu siz de yenebilirsiniz :)

limonunannesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2023
19
8
26
Eylül 2022'den beri evliyiz daha öncesinde ilk geceyle alakalı hiçbir korkum yoktu taa ki benden önce evlenen arkadaşımla konuşana kadar. Sen nasıl dayanacaksın, çok acı oluyor aman ped koy birkaç gün kanaman olur felan filan.. Düğünümde bile bu olayı düşünmekten anı yaşayamadım. İlk gece otelde kaldık fakat korkumu eşime söyledim o da hiç üzerime gelmedi evde gidince hallederiz ev ortamında daha rahat olursun dedi günler oldu eve geldik yok.. 1 ay .. 2 ay.. 3 ay.. en sonunda 3. ayda aile doktorumuza danıştım bu olayı o da sağ olsun bunu her kadının yaşadığını her kadında kanama olayının farklı olduğunu kızlık zarının damarı bile olmadığını söyleyip beni yatıştırdık he bir de asla yalnız olmadığımı bu konudan bir çok kişinin geldiğini söyledi bir de kayganlaştırıcı jel önerdi onuda aldık eşimle. Artık bu olayı bir an önce aşmak istiyordum çünkü eşiminde bir sabrı vardı onuda üzmek istemiyordum. Artık tamamen yapamasakta az az girmesini istedi böyle böyle başarısız tam 6 ay geçti ama denemekten hiç vazgeçmedik taa ki düne kadar. Artık ne olursa olsun kendimi geri çekmeyip eşime dur demeyecektim. İlk denemede eşim benimle konuşa konuşa yavaş yavaş girmeye başladı. benimle konuşmayı asla bırakmadı çünkü bırakırsa algım dağılıp onu geri itiyordum istemsizce.Vajina kaslarım otomatik kasılıyor ve giremiyordu. En son zar kısmına gelince anlık ufak bi ilerlemeyle 6 aylık sorunu çözdük ben bozuduğunu bile farketmedim tuvalete gitmek istedim tuvalete eğildiğimde minicik bir damla kan geldi bir kaç damlada belli belirsiz pembemsiz renk iç çamaşırında vardı yani size söylenilen kadar kan revan götürmüyor arkadaşlar kanama hiç olmadı denecek kadar az kaldı. gecede sadece biraz kasık ağrım oldu oda eşim elini hiç çekmedi hep ovaladı. diyeceğim o ki ben yendiysem herkes yener. kendinize inanın.

Konuşarak girmesini mi tavsiye ediyorsunuz? Tedavi için extra bir egzersiz, uğraş vs. Yapmamışsınız anladığım kadarıyla

X