VAJİNİSMUSU YENDİM!

sibel343434

Guru
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2013
35
19
28
Merhaba arkadaşlar 4 aylık evliyim fakat hiç bir şekilde birleşme yaşayamadık ilk girişte yanma hissetiğim an geri çekiliyordum kendimi kasıyordum kesinlikle izin vermiyordum. Sabahları kendimi telkin ederdim akşam olunca her şeyi unuturdum gerçekten her konuda çok zor bi durum olunca üstümden bir yük kalktı sanki boşuna kasıyoruz aslında kendimizi kasıncada canımız yanıyor. Ben dilatör set aldım yanında ultrason jeli ve eczaneden vemcaine sprey aldım en son ki aparatı yaptıktan sonrada denedim ilkinde olmadı ilk kısmı aşsakta ikinci kısımda yine bi engel varmış gibi oldu biraz bekledim daha sonra o engelide geçmeyi başardım ıkınırsanız daha kolay olur dilatör setlerde kanamam olmamıştı eşimle birleşmeden sonra oldu bu şekilde sorusu olana memnuniyetle yardımcı olurum

Bende aynı sorunu yaşıyorum henüz birleşme yaşayamadım ağrı sızı olacak diye denemeye bile korkuyorum ne yapacağımı şaşırdım kaldım

Bende aynı sorunu yaşıyorum henüz birleşme yaşayamadım ağrı sızı olacak diye denemeye bile korkuyorum ne yapacağımı şaşırdım kaldım
Hiçbir şey kullanmadan yenebileceğini insanın düşünmek gerçekten zor dediğimi deneyin ben bile başta sipariş vermedim bekledim etkisi olmaz dedim ama şuan çok mutluyum iyi ki diyorum her türlü adımda yardımcı olurum sorabilirsiniz

Arkadaşlar banada yardımcı olun lütfen. 4. Dilatörü bile yapıyorum vemcaine yardımıyla ama eşli yapamadık

Vajinismus sorunum çözüldüğünden beri bizde öyle bir problem kalmadı çok şükür her şey daha iyi daha güzel her açıdan :)

merhaba kızlar, ben de eşimle birlikte olabiliyorum ama bacaklarımla onu sıkıştırıyorum istemsizce. doktor vajinusmus tedavisine başladı inşalllah hepimiz atlatacağız bu durumu

X