Vajinusmus için dilator set ?

Burcak91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2015
41
9
32
Merhaba, ben vajinismus için dilator set kullanmaya başladım ama daha en küçüğünde bile zorlanıyorum. Onu yarısına kadar bile alamıyorum sanırım sanki duvara takılıyor. Şimdi diceksiniz kendini lastiğin için ama rahat olmaya çalışıyorum, nefes egzersizleri yapıyorum, kayganlastirici da sürüyorum ama ileri gitmiyor. Zorlayınca acıyor. Daha iki gündür deniyorum ama başkaları bir günde bile hallediyor. Aslında ben daha önce vajinama bir şey sokamiyordum şimdi sokmaya çalışmam bile bir gelişme ama artık daha da ilerleme olsun istiyorum. Benim yaşadığım süreçleri yaşayanlar ne yaptı fikirlerinizi almak istiyorum?

Zorlandığınız yerde itmeyi bırakın ama geri de çekmeyin sabit bırakın. 5 dakika 10 dakika. Sonra gevşediğini hissedeceksiniz. O zaman kegel yapıp ufacık daha itebilirsiniz. Acele etmeyin.

Diyeceğim. Kendinizi kastığınız için :) rahat olmaya çalışmak ile rahat olmak arasında çok çok büyük fark var. Ama dediğiniz gibi bu bile bir ilerleme sizin için, daha ileri gitmek için kendinize zaman tanıyın. Siz devam ettikçe acıyacağı korkusu güçlenir, zorlamayın o sebeple.

Merhaba, ben vajinismus için dilator set kullanmaya başladım ama daha en küçüğünde bile zorlanıyorum. Onu yarısına kadar bile alamıyorum sanırım sanki duvara takılıyor. Şimdi diceksiniz kendini lastiğin için ama rahat olmaya çalışıyorum, nefes egzersizleri yapıyorum, kayganlastirici da sürüyorum ama ileri gitmiyor. Zorlayınca acıyor. Daha iki gündür deniyorum ama başkaları bir günde bile hallediyor. Aslında ben daha önce vajinama bir şey sokamiyordum şimdi sokmaya çalışmam bile bir gelişme ama artık daha da ilerleme olsun istiyorum. Benim yaşadığım süreçleri yaşayanlar ne yaptı fikirlerinizi almak istiyorum?
Bende vajinismustum tedavi oldum hayatta yapıcağım en son şeydi ama 4 e kadar aldım hepsini. Şimdi açık bi şekilde söyliyim, ilk önce bacağının bir tanesini aç diğerini uzat bacak arasının o kadar açık olmasına bile gerek yok ha birde ilk girişi halletmişsiniz ileri geriyi mi halledemiceksiniz canım☺️ Dediğim gibi bacaklar o şekilde kendini rahat bırak hem bacağını hem kalçanı çok serbest kal o dilatörü vajinanın agzına yerleştirmeden önce iyice bi kreme bandır sonra ağıra yerleştir deriiiiiiin bi nefes al ama göğsünden değil karnını şişirerek sonra nefesi verirken vajinanız zaten kendiliğinden kapanıyor ve kapanırken o dilatör kendiliğinden içeriye giriyor zatennn tek yapıcağın şey hafif dokunuşunla içeri doğru itmek bak gör çok rahat giricek❤️ Nefesin bittim mi bekle koyma içeri tekrardan dediğim şekilde nefes al verirken parmağını hafiften tekrardan ittir zaten dibine kadar giricek. Biraz içerde bekle 2 dakika falan nefes al ver, yarısına kadar çıkar ve tekrardan nefes alıp verince içeri şokk 🥰

Ben doktor tedavisiyle yendim bu süreçler doktor ile birlikte daha kolay oluyo daha çabuk ilerliyor
Evde de yenilebilir tabi ki vajinismus ama dirayet ve sabır hırs gerektiriyo👍

Merhaba, ben vajinismus için dilator set kullanmaya başladım ama daha en küçüğünde bile zorlanıyorum. Onu yarısına kadar bile alamıyorum sanırım sanki duvara takılıyor. Şimdi diceksiniz kendini lastiğin için ama rahat olmaya çalışıyorum, nefes egzersizleri yapıyorum, kayganlastirici da sürüyorum ama ileri gitmiyor. Zorlayınca acıyor. Daha iki gündür deniyorum ama başkaları bir günde bile hallediyor. Aslında ben daha duruyor mu önce vajinama bir şey sokamiyordum şimdi sokmaya çalışmam bile bir gelişme ama artık daha da ilerleme olsun istiyorum. Benim yaşadığım süreçleri yaşayanlar ne yaptı fikirlerinizi almak istiyorum?
Kızlık zarı duruyor mu acaba

Ben doktor tedavisiyle yendim bu süreçler doktor ile birlikte daha kolay oluyo daha çabuk ilerliyor
Evde de yenilebilir tabi ki vajinismus ama dirayet ve sabır hırs gerektiriyo👍
Doktorlara dökecek param yok valla. Onlar da farklı bir şey yaptırmıyor zaten

Bende vajinismustum tedavi oldum hayatta yapıcağım en son şeydi ama 4 e kadar aldım hepsini. Şimdi açık bi şekilde söyliyim, ilk önce bacağının bir tanesini aç diğerini uzat bacak arasının o kadar açık olmasına bile gerek yok ha birde ilk girişi halletmişsiniz ileri geriyi mi halledemiceksiniz canım☺️ Dediğim gibi bacaklar o şekilde kendini rahat bırak hem bacağını hem kalçanı çok serbest kal o dilatörü vajinanın agzına yerleştirmeden önce iyice bi kreme bandır sonra ağıra yerleştir deriiiiiiin bi nefes al ama göğsünden değil karnını şişirerek sonra nefesi verirken vajinanız zaten kendiliğinden kapanıyor ve kapanırken o dilatör kendiliğinden içeriye giriyor zatennn tek yapıcağın şey hafif dokunuşunla içeri doğru itmek bak gör çok rahat giricek❤️ Nefesin bittim mi bekle koyma içeri tekrardan dediğim şekilde nefes al verirken parmağını hafiften tekrardan ittir zaten dibine kadar giricek. Biraz içerde bekle 2 dakika falan nefes al ver, yarısına kadar çıkar ve tekrardan nefes alıp verince içeri şokk 🥰
Çok teşekkür ederim motive edici mesajınız için🥰

Gerçekten o 4.dilatörün hepsi giriyor mu

Ben yarısına kadar almıştım pozisyon değiştire değiştire alışmıştım
Ama diğerleri tam giriyordu
İlişki denemesini hangi pozisyonda yaptınız acaba?
Ben dilatörlerin hepsini yaptım 🤭 bir kaç gün devam edip eşli denicem hangi pozisyon olmali
normal misyoner pozisyon, bel altına ve baş altına yastık ve kesinlikle yerde yapmak derim ilk ilişki, penis vajinaya girdiği anda nefes egzersizleriyle süper oluyor☺️ Abarttıgımız kadar yok bana güven 🥰

X