Gebeliğe Hazırlık vajinusmus sorunu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

selenal10

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mart 2022
95
1
27
evliliğin ilk zamanlarda vajinusmus sorununu yasadınız mı ?nasıl yendiniz?çözümü nasıl buldunuz?

nette aletler derken nasıl aletler mesela siz nasıl çalıştınız
Ya belli başlı yöntemler var. Parmak egzersizi dilator çalışmaları vs. Hiç nette araştırdıniz mi yani egzersiz yaparak yeniliyor kafanızda sorun etmez ve kendinizi sıkmazsaniz. 🤲

evliliğin ilk zamanlarda vajinusmus sorununu yasadınız mı ?nasıl yendiniz?çözümü nasıl buldunuz?
Sorun psikolojik zihnen aşman gerekiyor bende de vardı dr a gittim parmak egzersizi vs dediler veya aletlerle alistira alistira zamanla normal iliskiye dönüşeceğini soylediler tabi yapmadım emla krem diye bir krem kullandim anestejik bir krem sürülen bölgeyi uyusturma yapıyor onun verdigi zaten uyuşuk bisey hissetmem düşüncesiyle iliski oldu hafif bi hissiyatim oldu tabiki ama kendimi rahat biraktigim icin acimaz hissetmiyorum düşüncesiyle başardık birden patir kutur de olmadi yavasca ilerledik ayni sekilde devam ettik bir süre zamanla krem yerine sadece kayganlastiriciya geçtik derken normale döndük ayrica dr un bana dedigi oradan çocuk cikiyor orasi bi cocuk cikacak kadar genisleyebilen bir bölge

Sorun psikolojik zihnen aşman gerekiyor bende de vardı dr a gittim parmak egzersizi vs dediler veya aletlerle alistira alistira zamanla normal iliskiye dönüşeceğini soylediler tabi yapmadım emla krem diye bir krem kullandim anestejik bir krem sürülen bölgeyi uyusturma yapıyor onun verdigi zaten uyuşuk bisey hissetmem düşüncesiyle iliski oldu hafif bi hissiyatim oldu tabiki ama kendimi rahat biraktigim icin acimaz hissetmiyorum düşüncesiyle başardık birden patir kutur de olmadi yavasca ilerledik ayni sekilde devam ettik bir süre zamanla krem yerine sadece kayganlastiriciya geçtik derken normale döndük ayrica dr un bana dedigi oradan çocuk cikiyor orasi bi cocuk cikacak kadar genisleyebilen bir bölge
Lütfen cevap vermeyin , bu fake hesap. Eski mesajlarına bakarsanız, sürekli cinsel içerikli şeyler sorup duruyor . Bence kadın bile değil.

İki ay boyunca yaşadım neyseki cok sürmedi
Tam tedavi olcaktm Bi anda mucize oldu ve tam anlamıyla beraber olabildik. İki ay boyunca tam anlamıyla birleşme olmuyordu. Doktora gidince muayene ettirmedin kendimi. Bacaklarımı acamiyodum çok kotuydu acı hissi falan. Ama bunları hiç düşünme. Kasma raht birak kendini. Uzaktan demesi kolay gibi ama biliyorum yaşadığın duyguyu. Ben yendikten sonra korkulcak hiç birsey olmadığını anladım. Sende başarabilirsin

X