Vajinusmus ve kurtulamama 😔

Uykulu1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
18
18
28
Arkadaşlar ben vajinusmus topigine de yazdım ama burdan da yardım istiyorum aparat aldım ama yapamadım. Parmak egzersizlerine başladım onu daha kolay ve rahat yapıyorum lütfen Parmak egzersiziyle vajinusmusu atlatan arkadaşlar bana nasıl kurtulduklarını yazabilir mi artık ölmek istiyorum o derece rahatsız oluyorum

Aparatı nasıl çalıştın canımm anlatırsan yardımcı olayım

Canım ne durumdasin

Beni de ekler misiniz maalesef ben de aynı sorunu yaşıyorum bir türlü aşamıyorum bu sorunu yenenler varsa yardımcı olur musunuz lütfen
Serapcigim Tiniminimavihanim 'ın seni etiketledigi yere gel, durumunu paylaş herkes elinden geldiğince sana destek ve yardımcı olacak. Hiç üzülme, vajinismus tedavisi olan, çözülebilir bir durum. O kadar insan aynı şeyi yaşıyoruz ki inan yalnız değilsin.

Ben parmak egzersizi ile yendim bir seans doktora gittim doktor benim durumuma ileri derece deyince ben bile kendimden umudumu kesmiştim

Yok cesartesizim beceriksizim yani olmaz olmuyor da inanmakla tamam yapıcam deyip çabalamayla bile olmuyor
Canim lutfen kendini birakma ben iki sene savastim o illetle herkes cok kolaymis derdi de inanmazdim.Ben de burada bi yazi sayesinde yendim.Ben parmagimla dokunamiyordum bile.Esim doktora gitmemek icin cok diretti .Elbet bir gun olur diye ama ben kendimi cok kotu hissediyordum sanki kadinlik gorevimi yapamiyormus gibi geliyordu.Surekli neden ben neden benim basima geldi diye uzulup agliyordum ama is gercekten inanmakta bitiyor.Bir gun canima tak etti bi arkadas doktorunun tedavisini adim adim o ladar guzel anlatmisti ki harfi harfine uyguladim ben de esimde simdi Allah nasip ederse hamileyim galiba yarin kan testi vermeye gidecegim

Son düzenleme:
Ben de daha önce bir kere yazmıştım. Yaklaşık 1,5 yıllık evliyim. 6-8 . ay civarında burada bana verilen tavsiyeleri (aparatlarla, sağolsunlar) denedim ama yine başaramadım. Sonrasında iyice soğudum, bıraktım. Yokmuş gibi davrandım. Biraz da psikolojik olarak zor bir süreçten geçtim. Şimdi eşim çok çocuk istiyor. Evde durup uzun süre deneyebilecek kadar zamanım yok, geçirdiğim kötü jinekolog deneyiminden sonra doktora gitmekten de soğudum. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bu yıkıntıya rağmen son kez denemek istedim. Bana da yardımcı olabilir misiniz? Öneriniz ne olursa; doktor, aparat kullanma şekli, vb.. hepsine açığım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…