Vücut Kremleri Vanilyalı Vücut Bakımı

Vücut kremleri, losyonlar

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.527
3.908
Kızlar bu aralar vanilya kokusuna takmış durumdayım. :KK70:
Bildiğiniz kullandığınız vanilyalı kremler,peelingler, losyonlar, duş jelleri, parfümler varsa bu başlıkta paylaşır mısınız?:KK51:

Madem hiç vanilyalı birşeyler kullananlar yok ben bugün aldığım birkaç üründen bahsedeyim :)

palmolive-dus-jeli-500ml-body-butter-vanilya-aski__1394639298.jpg

palmolive body butter vanilya aşkı
bu duş jelinin kokusu muhteşem. banyodan hiç çıkmak istemiyorum. kendimi yiyesim geliyor resmen :KK48:
birde diğer duş jellerinde duştan çıktığınızda cildinizde bir kuruluk hissedersiniz yao o his bu üründe yok yumuşacık yapıyor cildinizi. çok sevdim tavsiye ederim.

SAM_0988.JPG

resim alıntıdır

gratisten 3.5 liraya aldığım vanilyalı el kremi
hafif dokulu güzel kokulu bir el kremi. sırf kokusu için aldım zaten.

Kızlar bu aralar vanilya kokusuna takmış durumdayım. :KK70:
Bildiğiniz kullandığınız vanilyalı kremler,peelingler, losyonlar, duş jelleri, parfümler varsa bu başlıkta paylaşır mısınız?:KK51:
Yves Rocher Vanilyalı serisi vanilyaların kralıdır bence. Efsane seri mutlaka denemelisin eğer vanilya seviyorsan. Vücut losyonu tam anlamıyla mükemmel. Ayrıca kokusuda çok kalıcı. Parfümü de var vanilyalı. Oda müthiş. Vanilyalı kek kurabiye gibi kokuyor:KK36:
Body Shop'un vanilya seriside güzel ama Yves Rocher dediğim gibi bir numaradır vanilyada..

Yves Rocher Vanilyalı serisi vanilyaların kralıdır bence. Efsane seri mutlaka denemelisin eğer vanilya seviyorsan. Vücut losyonu tam anlamıyla mükemmel. Ayrıca kokusuda çok kalıcı. Parfümü de var vanilyalı. Oda müthiş. Vanilyalı kek kurabiye gibi kokuyor:KK36:
Body Shop'un vanilya seriside güzel ama Yves Rocher dediğim gibi bir numaradır vanilyada..
Yves rocher bulunduğum şehirde var. Mutlaka çıktıgımda bakacağım kokularına :) çok teşekkür ederim

Yves rocher bulunduğum şehirde var. Mutlaka çıktıgımda bakacağım kokularına :) çok teşekkür ederim
Rica ederim :)
Vanilyalı serinin duş jelini, vücut losyonunu birde paarfümünü kullandım çok güzeller bence bayılırsın kokusuna. Kesinlikle bak ..

Rica ederim :)
Vanilyalı serinin duş jelini, vücut losyonunu birde paarfümünü kullandım çok güzeller bence bayılırsın kokusuna. Kesinlikle bak ..
parfüm konusunda tutucuyum biraz yıllardır tek bir parfümü kullanıyorum.
ama vücut losyonuna bakacağım. sadece losyon mu var acaba yoksa vücut kremide var mı?

parfüm konusunda tutucuyum biraz yıllardır tek bir parfümü kullanıyorum.
ama vücut losyonuna bakacağım. sadece losyon mu var acaba yoksa vücut kremide var mı?
Vücut kremide var diye hatırlıyorum.
Kavanoz gibi bir şişesi vardı sanırım..
Parfüm örnekleri de istemişsin o yüzden söyledim:)

Vücut kremide var diye hatırlıyorum.
Kavanoz gibi bir şişesi vardı sanırım..
Parfüm örnekleri de istemişsin o yüzden söyledim:)
anladım canım.parfümünde kokusuna bakacağım tabi. vanilyaya sardım çünkü bu aralar. işte dediğim gibi çok tutucuyum değiştirmek istiyorum ama cesarette edemiyorum. her koku iyi gelmiyor çünkü baş agrısı yapıyor bende. kalıcı olmaması lazım çok fazla

anladım canım.parfümünde kokusuna bakacağım tabi. vanilyaya sardım çünkü bu aralar. işte dediğim gibi çok tutucuyum değiştirmek istiyorum ama cesarette edemiyorum. her koku iyi gelmiyor çünkü baş agrısı yapıyor bende. kalıcı olmaması lazım çok fazla
Parfümü edt olduğu için fazla kalıcı değil zaten canım 3-4 saat anca duruyordur.. Yalnız yoğun bir vanilya kokusudur. Çiçek kokuları seviyosan belki ilk başta yadırgayabilirsin.

Kesinlike body shop vanilya serisi harikaa. Senelerdir kullanırım baymıyor hiç. Krem parfüm duş jeli birlikte kullanınca özellikle bütün gün vanilya kokuyorum bayılıyorum :)

eğer bu kadar vanilya seviyorsan yves rocher ın saf vanilya kokusu var onu al sırf vanilya kokusu çok güzel ve doğal üstelik arkadaşım kullanıyordu bazen biri kek mi yemiş dediğimiz oluyordu :KK70: bi de palmolive in vanilyalı duş jelini kullanırsın :)

X