Var mı benim gibi asker bekleyen?

Demeyin oyle ya benim de esim gidecek rüyalarıma giriyor artik çok mu zor :kızgın:

Prensip icabi beklemedim :KK66: iki tanesini askerdeyken sepetlemisligim var. İyi ki de oyle yapmistim. Onlar benim burnumdan getirmisti ben de salak miyim bekleyecem, gittikleri hafta beni bi daha arama diye mesaj attiydim,gecmis gun :)

Prensip icabi beklemedim :KK66: iki tanesini askerdeyken sepetlemisligim var. İyi ki de oyle yapmistim. Onlar benim burnumdan getirmisti ben de salak miyim bekleyecem, gittikleri hafta beni bi daha arama diye mesaj attiydim,gecmis gun :)
Ne yaptilar ki?

Neresinde canim? Bizim 45 gunumuz kaldi Allah sizlere sabir versin:KK17:
Ankara Çankaya Genel Kurmaylıkta ama dün aradı terzi olarak seçilmiş 5 kişi başka yerlere dağıtabilirlermiş.o_O
Hayır iğne tutmamış adamı niye terzi seçersin ki:KK45:
Bu arada çok az kalmış sizin,Allah biran önce kavuştursun:KK68:

Ankara Çankaya Genel Kurmaylıkta ama dün aradı terzi olarak seçilmiş 5 kişi başka yerlere dağıtabilirlermiş.o_O
Hayır iğne tutmamış adamı niye terzi seçersin ki:KK45:
Bu arada çok az kalmış sizin,Allah biran önce kavuştursun:KK68:
hahahahah allah allah neye gore sectiler ki cidden:)) sagol canim benim darisi basiniza insallah ankaranin ayazi fena olur dikkat etsin disardan gelen biri hasta olur direk

hahahahah allah allah neye gore sectiler ki cidden:)) sagol canim benim darisi basiniza insallah ankaranin ayazi fena olur dikkat etsin disardan gelen biri hasta olur direk
Ay canım inşallahh..
Acemiliği Burdur da yapınca Ankara bi nebze daha sıcak geliyo:KK48:.Burdur da resmen soğuk yanığı olmuştu elleri falan mahvolmuştu.:KK61:

Ay canım inşallahh..
Acemiliği Burdur da yapınca Ankara bi nebze daha sıcak geliyo:KK48:.Burdur da resmen soğuk yanığı olmuştu elleri falan mahvolmuştu.:KK61:
Buranin ayazi da cok fena vallahi dikkat etsin kışın askerlik zor yarenlik zor en cok da sana sabır diliyorum :110: ceken bilir ne zorluklarla geçti şu bir sene bir Allah bir ben bilirim

X