Var mı benim gibi asker bekleyen?

nicksiz123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
559
312
27
Demeyin oyle ya benim de esim gidecek rüyalarıma giriyor artik çok mu zor :kızgın:

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
28 Kasım 2010
34.823
105.974
Prensip icabi beklemedim :KK66: iki tanesini askerdeyken sepetlemisligim var. İyi ki de oyle yapmistim. Onlar benim burnumdan getirmisti ben de salak miyim bekleyecem, gittikleri hafta beni bi daha arama diye mesaj attiydim,gecmis gun :)

ms_gReen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
34
79
Prensip icabi beklemedim :KK66: iki tanesini askerdeyken sepetlemisligim var. İyi ki de oyle yapmistim. Onlar benim burnumdan getirmisti ben de salak miyim bekleyecem, gittikleri hafta beni bi daha arama diye mesaj attiydim,gecmis gun :)
Ne yaptilar ki?

Sirine_fb

Ulaş'mmm
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
493
468
Neresinde canim? Bizim 45 gunumuz kaldi Allah sizlere sabir versin:KK17:
Ankara Çankaya Genel Kurmaylıkta ama dün aradı terzi olarak seçilmiş 5 kişi başka yerlere dağıtabilirlermiş.o_O
Hayır iğne tutmamış adamı niye terzi seçersin ki:KK45:
Bu arada çok az kalmış sizin,Allah biran önce kavuştursun:KK68:

ms_gReen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
34
79
Ankara Çankaya Genel Kurmaylıkta ama dün aradı terzi olarak seçilmiş 5 kişi başka yerlere dağıtabilirlermiş.o_O
Hayır iğne tutmamış adamı niye terzi seçersin ki:KK45:
Bu arada çok az kalmış sizin,Allah biran önce kavuştursun:KK68:
hahahahah allah allah neye gore sectiler ki cidden:)) sagol canim benim darisi basiniza insallah ankaranin ayazi fena olur dikkat etsin disardan gelen biri hasta olur direk

Sirine_fb

Ulaş'mmm
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
493
468
hahahahah allah allah neye gore sectiler ki cidden:)) sagol canim benim darisi basiniza insallah ankaranin ayazi fena olur dikkat etsin disardan gelen biri hasta olur direk
Ay canım inşallahh..
Acemiliği Burdur da yapınca Ankara bi nebze daha sıcak geliyo:KK48:.Burdur da resmen soğuk yanığı olmuştu elleri falan mahvolmuştu.:KK61: