Erkek İnfertilitesi Varikosel Grade 2

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Yumurtanız kac mm oluyor sordunuz mu gebelik icin 18 mm üstü yeterli. Bunun altında mı büyüyp catlıyor bence bunu acıkca sorun.
evet bunun altındaymış ve zaten ovulasyon testlerim de hiç pozitif çıkmadı 7 ay. doktor tabii ki tam olarak su boyutta çatlıyorlar demedi. sadece istediğimiz boyuta gelemiyorlar dedi. catlatma iğnesi verdiği ay biri 18, biri 16mm’di. ben yine de biraz daha büyümelerini bekleyebilirdik diye düsündüm ama doktorum o gün önerdi çatlatma iğnesini. ben de yaptım. ne biliyim valla. inşallah bir sonuc alırım

Herkese merhabalar. Biz Doktor Beye muayeneye gittik. Sperm değerlerimizde problem vardı. 8 milyon sperm vardı ileri hareketli %10 du. morfolojimiz 1 di. Murat Hocaya gittik tedavi başladı bize. 3 ay sonra tekrar çağırdı sperm değerleri 13 milyon oldu. ileri hareketli %15 oldu. morfoloji hala 1 di. morfoloji çok geç düzeliyor dedi. tedaviye devam ediyoruz. Murat mermerkaya hocamızdan memnunuz.
Eşinize ne ilacı verdi düzelmesi için acaba

Herkese merhabalar. Biz Doktor Beye muayeneye gittik. Sperm değerlerimizde problem vardı. 8 milyon sperm vardı ileri hareketli %10 du. morfolojimiz 1 di. Murat Hocaya gittik tedavi başladı bize. 3 ay sonra tekrar çağırdı sperm değerleri 13 milyon oldu. ileri hareketli %15 oldu. morfoloji hala 1 di. morfoloji çok geç düzeliyor dedi. tedaviye devam ediyoruz. Murat mermerkaya hocamızdan memnunuz.

merhaba, eşiniz ne kullandı?

X