Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Varis....Bilgi ve Paylaşım

peki lazer ile tedavi görmeyi neden denemediniz?

lazer tedavisi olup memnun kalan varmı ?
bu şekilde tedavi olanlar var ise nasıl bir işlem yapıldığını acısı olup olmadığını ve tedavi sonrasını kısaca anlatabilirmi?

2 yıldan beri varislerim vardı, doğum kontrol hapı ve sigara kullanımıyla daha da arttığını farkettim.
Lazer tedavisi düşündüğüm sıralarda öncesinde hacamatı denemek istedim ve sorunumu kendi kendime çözdüm.
Varislerim tamamen yok oldular.
Tavsiye ederim

2 yıldan beri varislerim vardı, doğum kontrol hapı ve sigara kullanımıyla daha da arttığını farkettim.
Lazer tedavisi düşündüğüm sıralarda öncesinde hacamatı denemek istedim ve sorunumu kendi kendime çözdüm.
Varislerim tamamen yok oldular.
Tavsiye ederim

hacamatı ne ki?:KK50:

kızlar ben de bugün gittim.. benim görünürde bişi yok aslında 1 cm lik damarım belli oluyo o kdar.. ama ağrılarrr sanırsın bütün damarlarım sızlıo.. dr. bana iğne ve bandaj aldırttı sonrada 4 ya da 5 dk da damarlara ilaç enjekte etti. her hafta bi kere çağırdı.. bakalım ağrılar azalacak mı... çünkü ayakta çalışıyorum.. geceleri bile zonkluyoo desem yeri..

Arkadaşlar bende bundan 2ay öncesine kadar varis problemi ile şikayet eden biri idim... Huncalife da at kestanesi kremi var varislere morluklara ve ağrılara birebir
geliyor hemde çok ekonomik...
hemen üye olun ve geliş fiyatından kendinize alın ayrıca çevrenizdekilerede yol göstermiş olursunuz...
netten araştırırsanız bana güvenirsiniz...
Detaylar için tıklayın...
Zirve Grup

ankara'da varis tedavisi yapan bildiğiniz ya da faydasını gördüğünüz bir klinik yada hastane var mı kızlar? 23 yaşımdayım ve bacağımda görülen kabarık yeşil varisler var, çok şükür ağrı yapmıyor ama görüntüsü beni psikolojik olarak etkiliyor. yardımlarınızı bekliyorum :nazar:

Merhabalar, Varis,Lemfodem ve bunun gibi dolaşım bozukluğu problemi yaşayan hastalar için geliştirilmiş yeni teknoloji Venowave adındaki üründen bahsetmek isterim. Cihaz kompresyon yaparak dolaşıma büyük katkı sağlıyor ve dolaşımı hızlandırıyor. Ayrıca cihazı 1 hafta deneme imkanı da var. Varis çoraplarına ve bir çok kompresyon cihazına alternatif mobil bir cihaz olarak ön plana çıkıyor. Cihaz dolaşımı hızlandırdığı için ayakta ve oturarak çalışan insanlar için çok kullanışlı ve kolay kullanımı gerçekten kullanışlı olduğunu göstermektedir.

Merhaba arkadaşlar :KK3: Kocaeli'de yeni sayılırım. Buralarda daha önce varis tedavisi olan arkadaşlar varsa nerede tedavi olduklarını, sonuçtan memnun olup olmadıklarını belirtmelerini rica ediyorum. Durumum biraz irsi, oldukça fazla ve gittikçe ilerliyor fakat ameliyat seviyesinde değil. Lazer, skleroterapi, köpük vs uygulanır sanıyorum. Çünkü anneminkiler benden çok çok ileri durumda ve onu bile bu yöntemlerle tedavi edeceklerdi Bursa Bahar Hastanesinde ama o da henüz fırsat bulamadı. Geçen yaz kararlıydım ama randevu alacağım zaman sıcaklarda tedavi olmadığını öğrendim. Kışı bekledim bu sefer de anca fırsat buldum. Yaz iyice gelmeden acil tedaviye başlamak istiyorum. Hiç duymadığım bir doktora gidip sonra pişman olmak da istemiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar hemen cevap yazarlarsa çok sevinirim.

Selam arkadaşlar,varis yüzünden çektiğim ağrı ve görüntü bozukluğu yüzünden,buna çare arayışına girdim,burda yazılan mesajların çoğunu okudum,bir sürü yeni tedavi yöntemleri çıkmış,herkes anlatmış ama sanırım son tedavi yöntemlerini yaptırıp,burda anlatan yok. ameliyat iz bıraktığı için bu tedaviyi düşünmüyorum,diğer tedavileri araştırıp en estetik ve sağlıklı olanı bulmaya çalışıyorum,eğer aradığım gibi bir tedavi bulursam sonuçlarını yazıcam.Lazer tedavi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Lazer tedavisi kesin sonuç vermeyen bir sistem ki zaten böyle bir şey beklemek pek mantıklı olmaz. Çünkü toplardamarlar onarılmadığı sürece bu hastalık devam eder. Amaç endotel yapıyı yani damarları düzeltmek ama lazerle bu mümkün olmuyor. Endotel yapıyı onaran ve dolaşımı düzenleyen en güzel şey omega 3 tür. Damarlar hem içerden hemde dışardan desteklenmeli ki tedavi olunabilsin. Ayrıca propolis maddesi de bu konuda etkilidir.

Bende de ırsi olarak varis var şimdiden bacaklarım morarmaya damarlar belli olmaya başladı bir kaç seneye kadar daha kötü olur daha doktora gitmedim fakat gideceğim ameliyat dışında bir çözüm yolu yok mu ?

Merhaba arkadalar..Varislere fayda sağlicağını düşündüğüm bir tedavi satışı öneriyorum size. Varisden yakınan bir kişinin bizzat yıllarca edindiği deneyimlerle oluşturduğu bir tedavi yöntemi. Ve bunu başkalarına da kazandırmak için internet üzerinden satışa sunmuş..Bunla ilgili kendi sayfasında verdiği bilgileri sizle paylaşayım.

''Doğal varis tedavisi sahibi Diane Thompson’un dilinden
Sevgili varis mağdurları,
Varis hem acı veren hem de kötü görüntüsü ile insanlara sıkıntı veren bir hastalıktır. Varisin verdiği sıkıntıları sıralarsak;
Bacaklarda gözüken dışarı çıkmış koyu mavi ipe benzeyen damarlar gibi kötü gözüken bir şey yoktur.
Ya da özellikle uyluk arkasında var olan yanma, bacaktaki damarların ağrısı ve günlük işleri yapacak kadar bile ayakta duramama sıkıntısı.
Veya daha kötüsünü söyleyeyim bu korkunç görünümlü damarları iyileştirmek için yapılan tedavilerin işe yaramaması ve bazen daha kötü hale gelmesi.
Benim varis sıkıntım 9 yıl önce oğluma hamileyken başladı. Benim sadece bir bacağımda varis olmasına rağmen çirkin ve acı vericiydi. Bacaklarımdaki mavimsi damarlar beni korkutuyordu. Çoğu zaman bacaklarım ağrıyordu ve cilt yaralarına neden oluyordu. Bu varis ağrılarından kurtulmak için arayışlara girdim. Çok sayıda dostumla, ailem ile ve varis problemi olan insanlarla görüştüm. Görüşmelerim sonucu alanında çok iyi olan bir varis cerrahından biriyle görüştüm. Risk faktörünün yüksek olması ve tedavinin maliyetinin fazla olmasına rağmen ameliyat olmaya karar verdim.
2008′in aralık ayında ameliyat olmuştum. Mutluydum ağrım azaldı ve şişmiş olan damarlar kaybolmaya başladı. Bu güzel bir haber değil mi? Keşke hep böyle devam etseydi. 6 aydan sonra varisli damarlarım yine şişti ve ağrım artmaya başladı. Bundan sonra bırakın yürümeyi, ayakta durmak mümkün değildi. Ameliyat olduğuma pişman oldum çünkü ameliyat olmadan önceki durumuma göre çok daha kötü olmuştu.

Ne yazık ki çilem bitmiş değildi!
İştahım önemli ölçüde azaldı ve ağrı kesiciler yeterince ağrımı dindirmiyordu. Yatağa mahkum hale geldim ve ilaçlardan dolayı hipertansiyon hastası oldum. Derin doku sinir ağrıları çekmeye başladım. Bir sürü zaman ve para harcadım ama varis tedavisi konusunda başarısız oldum. Varisli bacaklarım artık beni taşıyamaz oldu ve ameliyat bana ağrı ve acıdan başka bir şey getirmemiş oldu. Neyse ki bu süreç benim için önemli bir tecrübe oldu. Varis ameliyatı varisli damarları daha kötü bir hale getirebilir.
Evet dostlar sakın ama sakın varis ameliyatı olmayın.
Benim varisim hiç bir zaman iyileşmedi. Onlar sürekli etkisi artarak geri geldi. Ameliyat için bir sürü para harcamama rağmen hiç bir işe yaramamıştı.
Ameliyat deneyimini yaşadıktan sonra benim gibi varis tedavisi arayan kişilerle internette tanışmak için araştırmalar yaptım. Varis problemi olan çok sayıda insan ile tanıştım. Bir sürü sağlık sitesi gezdim, forumları okudum. Bu süreçte varisin verdiği rahatsızlığı önleme, ağrı ve yanma, ayaklara olan baskıyı, kaşıntı, cilt değişikliği ve soyulması konularında önemli ip uçları elde ettim.
Varis tedavisi ile ilgili bir şeyler bulmak için her türlü forum konusu ve siteleri inceledim. Neyin ne olduğunu bulmak için sayısız zaman geçirdim.
Bir süre web sitesine üyelik ücreti ödedim. Yaptığım tüm tedavi yöntemlerin listesi var ama bana temelde söylenen bütün gün oturup aptal varis çoraplarını giymemi söylemeleridir.
Tüm bu yarım yamalak çözümlerin yerine kendim araştırma yaparak varis tedavisini bulmaya çalıştım
Umduğum tedaviyi bulamayınca varis ve varis tedavisi konusunda bir sürü yazılı kaynak, makale okudum ve araştırmalar yaptım. Bu kaynaklardan yararlanarak bir sürü tedavi denedim. Bu tedavilerin hangisinin faydalı olduğunu hangisinin yaramadığına bizzat kendim şahit oldum. Bu deneme yanılma süresi tam tamına 11 ay sürdü.Ve sonunda doğru varis tedavisini buldum.Ayrıca bulduğum tedavinin diğer varis hastalarına faydalı olduğunu gördüm. Asıl haber ne biliyor musunuz? Geçen varis bir daha geri gelmiyordu. Ayrıca ameliyat sonrası komlikasyon da yoktu.
Bu yöntemden daha çok kişinin faydalanması için tüm bu araştırmaları, tedavi yöntemlerini,bilgi birikimini varisi doğal yollarla yok etme yollarını bir kitap haline getirdik. Doğal varis tedavisi e-kitabı:
Toplam 89 sayfadan oluşan bu kitap uygulanması kolay, tamamen denenmiş yöntemlerden oluşan ve varisi kesin olarak tedavi edecek yolların bulunduğu eşsiz bir kaynaktır.

Varisten sonsuza kurtulmanın yollarını bu kitapta bulacaksınız. Bu doğal varis tedavisi yöntemi ile yüzlerce kişi varisten kurtuldu. Siz de varisten kurtulan diğer hastalar gibi varisten sonsuza kadar veda edebilirsiniz.
Varisi tedavi edeceğiniz bu yöntem;
Yüzde yüz doğaldır.
Hiçbir yan etkisi yoktur.
Uygulanması oldukça basittir.
Kısa bir sürede iyileştiğinizi göreceksiniz.
Bir krem veya merhem değilir.
Kesinlikle hiç bir yan etkisi yoktur.
Reçeteli veya reçetesiz bir ilaç değildir.
Dahili hiç bir tedavi içermez.

Kitabımız sayesinde siz de varisten kurtulabilirsiniz. Doğal varis tedavisi sayesinde sürekli, doktorlara gitmek zorunda değilsiniz. Anlatılan yöntemleri kullanmaya başladığınız andan itibaren varis ağrınız kesilecek, kısa süre içerisinde varis diye bir sorununuz kalmayacak.

Doğal ve Bitkisel Varis Tedavisi adlı e-kitap kısa bir süre için 69 TL
Not: Kitap belli bir satış kotasına ulaştığında fiyat 99 TL olacaktır. ''

e-kitabı almak isteyenler yada sitesindeki başka bilgilere ulaşmak isteyenlere özelden link verebilirim arkadaşlar..Sağlıklı mutlu günler hepinizeee

Son düzenleme:
Merhaba arkadalar..Varislere fayda sağlicağını düşündüğüm bir tedavi satışı öneriyorum size. Varisden yakınan bir kişinin bizzat yıllarca edindiği deneyimlerle oluşturduğu bir tedavi yöntemi. Ve bunu başkalarına da kazandırmak için internet üzerinden satışa sunmuş..Bunla ilgili kendi sayfasında verdiği bilgileri sizle paylaşayım.

''Doğal varis tedavisi sahibi Diane Thompson’un dilinden
Sevgili varis mağdurları,
Varis hem acı veren hem de kötü görüntüsü ile insanlara sıkıntı veren bir hastalıktır. Varisin verdiği sıkıntıları sıralarsak;
Bacaklarda gözüken dışarı çıkmış koyu mavi ipe benzeyen damarlar gibi kötü gözüken bir şey yoktur.
Ya da özellikle uyluk arkasında var olan yanma, bacaktaki damarların ağrısı ve günlük işleri yapacak kadar bile ayakta duramama sıkıntısı.
Veya daha kötüsünü söyleyeyim bu korkunç görünümlü damarları iyileştirmek için yapılan tedavilerin işe yaramaması ve bazen daha kötü hale gelmesi.
Benim varis sıkıntım 9 yıl önce oğluma hamileyken başladı. Benim sadece bir bacağımda varis olmasına rağmen çirkin ve acı vericiydi. Bacaklarımdaki mavimsi damarlar beni korkutuyordu. Çoğu zaman bacaklarım ağrıyordu ve cilt yaralarına neden oluyordu. Bu varis ağrılarından kurtulmak için arayışlara girdim. Çok sayıda dostumla, ailem ile ve varis problemi olan insanlarla görüştüm. Görüşmelerim sonucu alanında çok iyi olan bir varis cerrahından biriyle görüştüm. Risk faktörünün yüksek olması ve tedavinin maliyetinin fazla olmasına rağmen ameliyat olmaya karar verdim.
2008′in aralık ayında ameliyat olmuştum. Mutluydum ağrım azaldı ve şişmiş olan damarlar kaybolmaya başladı. Bu güzel bir haber değil mi? Keşke hep böyle devam etseydi. 6 aydan sonra varisli damarlarım yine şişti ve ağrım artmaya başladı. Bundan sonra bırakın yürümeyi, ayakta durmak mümkün değildi. Ameliyat olduğuma pişman oldum çünkü ameliyat olmadan önceki durumuma göre çok daha kötü olmuştu.

Ne yazık ki çilem bitmiş değildi!
İştahım önemli ölçüde azaldı ve ağrı kesiciler yeterince ağrımı dindirmiyordu. Yatağa mahkum hale geldim ve ilaçlardan dolayı hipertansiyon hastası oldum. Derin doku sinir ağrıları çekmeye başladım. Bir sürü zaman ve para harcadım ama varis tedavisi konusunda başarısız oldum. Varisli bacaklarım artık beni taşıyamaz oldu ve ameliyat bana ağrı ve acıdan başka bir şey getirmemiş oldu. Neyse ki bu süreç benim için önemli bir tecrübe oldu. Varis ameliyatı varisli damarları daha kötü bir hale getirebilir.
Evet dostlar sakın ama sakın varis ameliyatı olmayın.
Benim varisim hiç bir zaman iyileşmedi. Onlar sürekli etkisi artarak geri geldi. Ameliyat için bir sürü para harcamama rağmen hiç bir işe yaramamıştı.
Ameliyat deneyimini yaşadıktan sonra benim gibi varis tedavisi arayan kişilerle internette tanışmak için araştırmalar yaptım. Varis problemi olan çok sayıda insan ile tanıştım. Bir sürü sağlık sitesi gezdim, forumları okudum. Bu süreçte varisin verdiği rahatsızlığı önleme, ağrı ve yanma, ayaklara olan baskıyı, kaşıntı, cilt değişikliği ve soyulması konularında önemli ip uçları elde ettim.
Varis tedavisi ile ilgili bir şeyler bulmak için her türlü forum konusu ve siteleri inceledim. Neyin ne olduğunu bulmak için sayısız zaman geçirdim.
Bir süre web sitesine üyelik ücreti ödedim. Yaptığım tüm tedavi yöntemlerin listesi var ama bana temelde söylenen bütün gün oturup aptal varis çoraplarını giymemi söylemeleridir.
Tüm bu yarım yamalak çözümlerin yerine kendim araştırma yaparak varis tedavisini bulmaya çalıştım
Umduğum tedaviyi bulamayınca varis ve varis tedavisi konusunda bir sürü yazılı kaynak, makale okudum ve araştırmalar yaptım. Bu kaynaklardan yararlanarak bir sürü tedavi denedim. Bu tedavilerin hangisinin faydalı olduğunu hangisinin yaramadığına bizzat kendim şahit oldum. Bu deneme yanılma süresi tam tamına 11 ay sürdü.Ve sonunda doğru varis tedavisini buldum.Ayrıca bulduğum tedavinin diğer varis hastalarına faydalı olduğunu gördüm. Asıl haber ne biliyor musunuz? Geçen varis bir daha geri gelmiyordu. Ayrıca ameliyat sonrası komlikasyon da yoktu.
Bu yöntemden daha çok kişinin faydalanması için tüm bu araştırmaları, tedavi yöntemlerini,bilgi birikimini varisi doğal yollarla yok etme yollarını bir kitap haline getirdik. Doğal varis tedavisi e-kitabı:
Toplam 89 sayfadan oluşan bu kitap uygulanması kolay, tamamen denenmiş yöntemlerden oluşan ve varisi kesin olarak tedavi edecek yolların bulunduğu eşsiz bir kaynaktır.

Varisten sonsuza kurtulmanın yollarını bu kitapta bulacaksınız. Bu doğal varis tedavisi yöntemi ile yüzlerce kişi varisten kurtuldu. Siz de varisten kurtulan diğer hastalar gibi varisten sonsuza kadar veda edebilirsiniz.
Varisi tedavi edeceğiniz bu yöntem;
Yüzde yüz doğaldır.
Hiçbir yan etkisi yoktur.
Uygulanması oldukça basittir.
Kısa bir sürede iyileştiğinizi göreceksiniz.
Bir krem veya merhem değilir.
Kesinlikle hiç bir yan etkisi yoktur.
Reçeteli veya reçetesiz bir ilaç değildir.
Dahili hiç bir tedavi içermez.

Kitabımız sayesinde siz de varisten kurtulabilirsiniz. Doğal varis tedavisi sayesinde sürekli, doktorlara gitmek zorunda değilsiniz. Anlatılan yöntemleri kullanmaya başladığınız andan itibaren varis ağrınız kesilecek, kısa süre içerisinde varis diye bir sorununuz kalmayacak.

Doğal ve Bitkisel Varis Tedavisi adlı e-kitap kısa bir süre için 69 TL
Not: Kitap belli bir satış kotasına ulaştığında fiyat 99 TL olacaktır. ''

e-kitabı almak isteyenler yada sitesindeki başka bilgilere ulaşmak isteyenlere özelden link verebilirim arkadaşlar..Sağlıklı mutlu günler hepinizeee

Bu kitabın güvenli olduğuna nasıl emin olucaz ? İnternet dışında başka yerde yok mu bu kitap ?

X