Vaser liposuctıon doktor tavsiyesi

gregors

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
2
0
27
Merhaba arkadaşlar. Göbek ve bel bölgesi için vaser liposuctıon olmak istiyorum. Çok uzun zamandır aklımdaydı ,görüntümden artık epey rahatsız oluyorum ,kesin olmaya karar verdim. Bütçem 15-20 bin lirayla sınırlı. Bu bütçeyle İstanbul’da iyi bi doktorun ameliyatı gerçekleştirmesi söz konusu mudur ? Bana tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı ?Araştırma sürecinden çok yoruldum kız kardeşlerim sizden tavsiye rica ediyorum

Merhaba Gregors, ben 10 gün önce Vaser Liposuction ve J Plasma BBL uygulandi. Karın, sırt, bel, bacaklarımdan. O fiyata mümkün degil istanbulda bulamazsın

Merhaba arkadaşlar. Göbek ve bel bölgesi için vaser liposuctıon olmak istiyorum. Çok uzun zamandır aklımdaydı ,görüntümden artık epey rahatsız oluyorum ,kesin olmaya karar verdim. Bütçem 15-20 bin lirayla sınırlı. Bu bütçeyle İstanbul’da iyi bi doktorun ameliyatı gerçekleştirmesi söz konusu mudur ? Bana tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı ?Araştırma sürecinden çok yoruldum kız kardeşlerim sizden tavsiye rica ediyorum
Yanılmıyorsa vital hospital geçen yıl kampanya yapmıştı o fiyatlara. Ama dr kim? tavsiye eden var mı bilmyrm. Lütfen çok iyi araştırın.

Merhaba Gregors, ben 10 gün önce Vaser Liposuction ve J Plasma BBL uygulandi. Karın, sırt, bel, bacaklarımdan. O fiyata mümkün degil istanbulda bulamazsın
Merhaba. Aynı zamanda olmuşuz. Bende 1 Nisanda karın ve gıdı bölgesine vaser ve j plasma yaptırdım. Ama hala çok ödem var sanki. Ameliyata 70 ile girdim. 1 gün sonra 76 çıktım. Şimdi 68 olmuşum. Karnımda ve çene altında sertlikler var. Doktor 3 4 haftadan sonra ödemler inmeye başlayacak dedi. Ama sanırım ben acele ediyorum sonuç için. Sizde süreç nasıl? Ödemler ne durumda?

Merhaba, liposuctiondan ve sonrasından inanılmaz korkan biri olarak cesaretimi toplayip 06.05.2022 tarihinde Liposuction yaptırdım. Şuan 6 gün ve ben marmarayda gayet rahat bir şekilde günlük hayatima devam ediyorum. Tavsiyem kesinlikle "Tecrübe" dir. Dr. Ömer Ambarcioglu 💯

Merhaba. Aynı zamanda olmuşuz. Bende 1 Nisanda karın ve gıdı bölgesine vaser ve j plasma yaptırdım. Ama hala çok ödem var sanki. Ameliyata 70 ile girdim. 1 gün sonra 76 çıktım. Şimdi 68 olmuşum. Karnımda ve çene altında sertlikler var. Doktor 3 4 haftadan sonra ödemler inmeye başlayacak dedi. Ama sanırım ben acele ediyorum sonuç için. Sizde süreç nasıl? Ödemler ne durumda?
Ameliyat olalı bi hafta oldu. Ameliyat sonrası uyku pozisyonu nasıl olmalı ,karın bel ve sırt bölgesinden oldum. Sırt üstü uyumaktan uyku kalitesi kalmadı

Benim bel karın ve gıdıydı. birde göz kapaklarımı aldırdım. Bende sadece sırt üstü rahat edebiliyordum. Daha çok yeni. Ben sanırım 2-3 hafta sonra sağıma soluma yatmaya başlamıştım.

İstanbul'da en güvenilir nerede olabilirim? Abartı fiyatlar oomadan mümkünse taksit yapan kim var acaba? Bacak için istiyorum. Lütfen deneyimlerinizi paylaşın kızlar

56 girdim 58 bucuk ciktim ama odemden dolayi soz nasilsiniz

X