vaser liposuction ve j plazma 6. hafta fotoğraflarım :( Çok endişeliyim

gamzeeeee_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2022
27
10
41
Merhaba hanımlar.
1 Nisanda karın ve gıdı bölgemden vaser liposuction ve j plazma yaptırdım. Doktor ameliyatın çok başarılı olduğunu 4 litreye yakın yağ aldığını söyledi. 3-4 haftada ödemlerin çoğu gider dedi. Ama karnım garip bir hal aldı. Çok endişeliyim. 15 gün önce bir arkadaşım başka bir doktora yaptırdı dümdüz karnı :KK43:. Doktor acele ediyorsun dedi. Liposuction yaptıranlar fotoğraflara yorum yapıp tecrübelerini paylaşırlara çok sevinirim.

20220513_220646.jpg 20220513_220651.jpg 20220513_220745.jpg

ahhh canım benimde aynı görüntü engebeli arazi gibi.. o şişlikler dokunduğumda elime sert geliyor senin de öylemi aslında sert olması beni umutlandırıyor çünkü gıdı lipo olduğumda da sert şişlik vardı başta sonra zamanla geçti inş.. yine öyle olur

Merhaba hanımlar.
1 Nisanda karın ve gıdı bölgemden vaser liposuction ve j plazma yaptırdım. Doktor ameliyatın çok başarılı olduğunu 4 litreye yakın yağ aldığını söyledi. 3-4 haftada ödemlerin çoğu gider dedi. Ama karnım garip bir hal aldı. Çok endişeliyim. 15 gün önce bir arkadaşım başka bir doktora yaptırdı dümdüz karnı :KK43:. Doktor acele ediyorsun dedi. Liposuction yaptıranlar fotoğraflara yorum yapıp tecrübelerini paylaşırlara çok sevinirim.

Eki Görüntüle 3065527 Eki Görüntüle 3065528 Eki Görüntüle 3065531
ahhh canım benimde aynı görüntü engebeli arazi gibi.. o şişlikler dokunduğumda elime sert geliyor senin de öylemi aslında sert olması beni umutlandırıyor çünkü gıdı lipo olduğumda da sert şişlik vardı başta sonra zamanla geçti inş.. yine öyle olur

Evet baya sert ve uyuşuklar. Bugün ödemler çabuk gitsin diye bir iğne yaptı 8-10 yerden. umarım iyi gelir. Ben bu ameliyatla gıdı da oldum. Oradada şişlikler var. Gıdıdaki sertlikler ne zaman geçti sizin?

Merhaba, ben de uyluk liposuction oldum 3 hafta önce. Bu hafta doktorun önerdiği masaja başlayacağım benzer şikayetlerim için. Deneyimlerimi paylaşırım. Geçmiş olsun.

Merhaba hanımlar.

Korse takıyormusunuz şişde olsa guzel durack gıbı şekıllı olmuş yanı ıcten bır şişme normal dıye duymuştum hep ben olmadım ama ıstyorum sadece basen kısmından

Korse takıyormusunuz şişde olsa guzel durack gıbı şekıllı olmuş yanı ıcten bır şişme normal dıye duymuştum hep ben olmadım ama ıstyorum sadece basen kısmından
korseyi 6. haftadan sonra cıkardım. ama arada dışarı çıkarken takıyorum. hala uyuşuk olduğu için daha iyi hissediyoum takınca.

eskiye göre fark var değil mi? Sanırım beklentileme göre değerlendirdiğim için bana olmamış gibi geliyor.

benim uyluk ve kol liposuction kontrolüm yapıldı, doktor masaja başlamadın mı hala diye azarladı. bana daha önce kimse masaj lazım dememişti. Saati 1100 tl gerçekten şok oldum.

kolumun altı taş gibi olmuştu. sizin de öyle sertse hemen masaja koşun kızlar.

Daha ucuza masaj bulan olursa yazın lütfen!

Merhaba hanımlar.

korse gıydınız mı benım karnım dumduzdu ama 40 gun korse gıymıstım

benim uyluk ve kol liposuction kontrolüm yapıldı, doktor masaja başlamadın mı hala diye azarladı. bana daha önce kimse masaj lazım dememişti. Saati 700 tl gerçekten şok oldum.

masajı herkes yapar çok pahalıymış o ne olacak sadece lenf akışını saglamak lazım ben ablama yaptırmıstım

benim uyluk ve kol liposuction kontrolüm yapıldı, doktor masaja başlamadın mı hala diye azarladı. bana daha önce kimse masaj lazım dememişti. Saati 1100 tl gerçekten şok oldum.

ben saatini 350 tl den yaptırıyorum. 8 hafta civarı yapılması gerekiyormuş haftada en az 4 kere. bu bilgiyi doktor daha önce verseydi kendimi ona göre ayarlardım yada ameliyattan vazgeçerdim. çünkü maddi olarak zorlanmaya başladım.

benim doktorum yaptırsanda olur yaptırmasanda dediği için hala kararsızım. siz başladınız mı masaja? kaç seans yaptırdınız ve değişiklik var mı acaba?

ben saatini 350 tl den yaptırıyorum. 8 hafta civarı yapılması gerekiyormuş haftada en az 4 kere. bu bilgiyi doktor daha önce verseydi kendimi ona göre ayarlardım yada ameliyattan vazgeçerdim. çünkü maddi olarak zorlanmaya başladım.

benim doktorum yaptırsanda olur yaptırmasanda dediği için hala kararsızım. siz başladınız mı masaja? kaç seans yaptırdınız ve değişiklik var mı acaba?
Normalde masaja gerek yok. Ödem zaten kendi dağılır. Benim ikinci gün düzdü. Sadece görünmeyen ele gelen sertlikler vardı. Onlarda aylar içinde yok olmuştu

Normalde masaja gerek yok. Ödem zaten kendi dağılır. Benim ikinci gün düzdü. Sadece görünmeyen ele gelen sertlikler vardı. Onlarda aylar içinde yok olmuştu
Bunu duyduğuma sevindim :)) benimkiler şuan dışarıdan belli oluyor. Hiç gitmeyeceklermiş gibi geliyor. Pantolonlarımdan incelmeyi hissediyorum ama işte o kadar para ve acıdan sonra insan sonuç için sabırsızlanıyor.

sizde sadece liposuction mı oldunuz?

Bunu duyduğuma sevindim :)) benimkiler şuan dışarıdan belli oluyor. Hiç gitmeyeceklermiş gibi geliyor. Pantolonlarımdan incelmeyi hissediyorum ama işte o kadar para ve acıdan sonra insan sonuç için sabırsızlanıyor.

sizde sadece liposuction mı oldunuz?
Canım ben 2011 de lazer lipo oldum. Karın bacak içi sırt bel. Arada normal liposakşın da katmış olabilir. 5.5 litre alınmıştı. Masaja sakın para verme. Ciddi gereksiz. Yıllar önceki mesajlara bakarsan çok güzel bilgiler var. Ben normalde inceltici kremlere asla inanmam ve kullanmam. Ama o dönem kullandım. Al bir inceltici selülit kremi. Her gün ameliyat yerlerine masaj yap. Ben ciddi faydasını görmüştüm. Tansiyon düşüklüğün yoksa ödem atıcı günde 1 tane lasix alabilirsin. Bana dr vermişti.

Merhaba,

Ben daha uygun birini buldum. 650 TL veriyorum kol bacak için.

6-7 seans yeterli olur dedi. 3 seans yaptı çok fark etti. Ama iki günde bir yapilmaliymis, bir.gun geç kalınca ödemler geri geldi.

Doktorum eğer masaj yapmazsam dalga dalga kalacağını söyledi.

Ödem işi galiba biraz şans. Bilseydim ben de yaptirmazdim

Çok güzel haber. Ne kadar da geçti ödemeleriniz? Elinize sert yol yol ödemler geliyor muydu? Kolumdakiler çok agriliydi, masaj ile geçmeye başladı. Sizde dalgalanma kaldı mı?

Selülit kremi dediğiniz yakan kremlerden mi? Acisina dayanabilir miyim bilmiyorum :KK43:

Benim de ayni görüntü. Altimci hafta bitti. Ameliyattan önceki karnim cok daha iyiydi. Hafta basi G5 madaji yaptirdi. Henüz bi faydasini görmefim. Acaba lenf dranage madajimi yaptirsam? Hani su robot kiyafeti gibi bisryin icine giriyosunuz ve basinc uyguluyo..
Doktora sordurdum asistani doktor size söylemis karinda katlanmalar olabilir dalgalanma olabilir karin germe gerekebilir demis diyo. Sacmalamayin doktorun kendisi senin karin germeye ihtiyscin yok dedi dedim. Hakkatten cok pismanim bi ay siksaydim karnim dümdüz olurdu. Bu garip şişlik gececek mi böyle mi kalacak cok korkuyorum acikcasi. Ne yazikki isinde kötü ve vicdansin doktorlarin eline düsünce durum bu oluyo.:KK43:

Eklentiler

• Screenshot_20220529-083409_Video Player.jpg
    Screenshot_20220529-083409_Video Player.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 537
X