Vaser liposuction

Ya bu zaten revizyon. Kadını o hale getirmiş bir başka doktor. Aşağı kadar oymuş. Bel bırakmamış. Yazdığım şeyi okudunuz mu?

Ya bu zaten revizyon. Kadını o hale getirmiş bir başka doktor. Aşağı kadar oymuş. Bel bırakmamış. Yazdığım şeyi okudunuz mu?
Okudum. Ama ilk hali olsa daha iyi anlaşılırdı. Canım beni nick adım değiştiği için sanırım tanımadın. Özelden eski mesajlara bak istersen. Senin durumunu en baştan beri biliyorum. Çok üzücü. Ama neden çare bulunamıyor o garip.

Okudum. Ama ilk hali olsa daha iyi anlaşılırdı. Canım beni nick adım değiştiği için sanırım tanımadın. Özelden eski mesajlara bak istersen. Senin durumunu en baştan beri biliyorum. Çok üzücü. Ama neden çare bulunamıyor o garip.
Evet hatırlayamadım cnm. Durumumu biliyorsun öyleyse, revizyonla mucize yaratılamıyor malesef :KK43: Elbette bu kadının ilk halini de bilsek ilk doktorun ne kadar vücudunu mahvetmiş olduğunu daha iyi anlayacaktık ama malum revizyon varolan hali üzerinden yapılıyor. Belli bir yere kadar gelişme sağlanabiliyor ama o kadar..

Kızlar sonunda ameliyatı oldum sizinle aşama paylaşacağım çünkü ben pek bir yazı bulamadım ameliyat olmadan önce umarım size yardımcı olur. Bu gün benim 6. Günüm. Doktorum mirza Fırat bey daha önce anneminde karın germe ve liposuction ameliyatını yapmıştı. Sonuç çok iyiydi açıkçası direk ona gittim o yüzden gıdı,bel ,sırt, iç bacak ,basen ,diz içi. karın göğüs altına kadar yaptırdım. yani kol ve alt bacak hariç hepsini yaptım. Ayrıca göz kapağı ve bişektomi denen yanak estetiğinide yaptım komple bakım Yapmışken anestezide almışken hepsini yapayım dedim. Acayip ödemlerim var şu an kesinlikle ağrısız değil öyle çok basit anlatıyorlar ama değil çok mu ağrılı hayır. Ağrı kesicilerle geçiyor ağır spor yapmışsınız gibi acısı tatlı bi acı Ben 74 kilo girdim 8 litre yağ alındı şu an kilom 70 çok ödemim var. İlk çıktığımda bacaklarım çok inceydi ama şu an çok şişti. Hiç mutsuz değilim çünkü ne kadar inceldiklerini gördüm sadece ödemin geçmesini bekliyorum. Korse giyiyorum. Doktorum karın bel bölgeme ekstra bi korse daha kullandı. Düzgün şekil ve ödem için. Bol yürüyorum bol su içiyorum bakalım inş güzel olacak. İyi düşün iyi olsun İstediğiniz kadar soru sorun arkadaşlar hepsini cevaplarım ben sorabileceğim biri olsun çok istemiştim
Merhaba Fiyat bilgisi verebilir misin ve doktorun İstanbul’da mı..aradan geçen yıllardan sonra kalıcılığı var mı gerçekten bu ameliyatın

Merhaba, çok teşekkür ederim :) benim ödemim çok oldu aslında korseyi 2 - 3 günde bir çıkarttım ama doktora bayramdan dolayı 15. günde gittim basenlerim küçülmüştü belim incelmişti yani ciddi anlamda incecik durmuyor hatta beni uzun zamandır görmeyen insanlar zayıfladığımı düşünüyor çünkü hatlarım hiç bozulmadı halen basenim var ama olması gerektiği kadar :KK66: ben basen ve diz içi için gittim aslında doktor bu şekilde çok fark edemeyeceğimi söyledi zaten masrafıda aynı olacak dedi ve bacak iç dış diz içi basen ve bel bölgemden yağ aldı ve tüm bunları basen ve diz içi için konuştuğumuz meblağ ile yaptı artı bir ücret istmedi tanıdık olması da avantajım tabi :) 160 boy 65 kiloyum benim ağrım olmadı yani çok hafif sızılar oldu okadar ilk gün kanamam oldu sadece sonra durdu iplerim bu gün kendiliğinden düştü bu arada bu gün 26. günüm ödemim halen var solgar ın bromelain hapını kullanıyorum ödem için etkisi büyük ödemim inmeye başladı . sizin uzun zaman olmuş , peki geri geldimi alınan yerler benden sadece 3 lt yağ alındığı için abartı incelmedim aslında hatlar biraz daha düzeldi diyebilirim 3 ay geçsin anlayacaksın dedi doktorum. Resimlerde 15 gün sonra inanılmaz değişimler görüyorum fakat oynama olduğunu bunun imkansız olduğunu söyledi sadece bu konuda kafam karışık ve şunuda ekledi eğer senden 4 lt den fazla yağ almamı isteseydin bu ameliyat ı yapmazdım ve eğer fazla yağ alsaydım şimdi olmasada ileride tahrip olmuş yada sarkmış bir cildin olurdu biz alınması gereken yerelere düzeltme yapıyoruz senin cildini bozacak birşeyi yapıp ileride kulaklarımı çınlatmanı istemezdim dedi . Peki sizin şuan durumunuz nedir basendenmi olmuştunuz sizde ?

Bende kombine oldum, bel göbek lazer liposuction ve meme protez, çok zorlu surec geçirdim, oyke hemen ayağa kalkarsın 3gun sonra ise baslarsin vs inanmayiiiiinnn... Yok öyle birşey, ben acı esigi çok yüksek biriyim şimdiye kadar olduğum ameliyatların sayısı belli değil, ilk kez ağladım acidan, maf oldum, uyumak, kalkmak, oturmak kabus gibiydi ilk hafta, sonra acı kalmiyor... Ödem kalıyor, köşeyi çıkardıgimda incelemiştim. O koca gobek yoktu ama derim dalgalanmasti, açıkçası gordigum bedeni beyenmedim, şu an beklemedeyim odemlerin geçmesini hala korse giyiyorum. Sizde de dalgalanma oldu mu deride? Bu geçiyor mu? Yoksa kalıcı mı? Çok moralim bozuk...
Dalgalanmalar geçti mi acaba kaldı mı

X