vatan_uğruna'nın başarı öyküsü...

tebrik ediyorum azminden dolayı valla bende doğumdan sonra ki eğer kilolarım hatıra olarak kalmaya yeltenirse sıkı bir diyet spor vss başlıycam tabiki sütüm içn besinlere dikkat ederek zayıflayalım derken sonra çocuğumda aç kalamsın ayrıca tabiki sağlığımızda çok çok önemlii

çok tebrik ediyorum zerrincim. bu süreçte birebir yanında olduğumdan biliyorum rejim yaptığın hiç belli olmuyordu,sinsi sinsi verdin. darısı başımaa :KK70:

tesekkur ederım yorumlar için sizin ve bebeğinizin sağliği daha önemli tabi kilo nasılsa veriliyo:emir_bebek:,,nazlı burda rahat bırak bari beni:eek:klava:

darısı basımaa :/ bende 17 yasındaıım 11 yasında yedıgım kortızonLarn sncu fena oLdu bndede ne kdr werıorsam aynı oranda aLıorum en son yaptgm dıyette 79 kıLodan 63 e ınmstm smdıı yne 80 e dayandım cokda su ıcıorum ama bu kıLoLar wrıLıor 1 ay sonra yne aLınıor bnm bunyemde

darısı basımaa :/ bende 17 yasındaıım 11 yasında yedıgım kortızonLarn sncu fena oLdu bndede ne kdr werıorsam aynı oranda aLıorum en son yaptgm dıyette 79 kıLodan 63 e ınmstm smdıı yne 80 e dayandım cokda su ıcıorum ama bu kıLoLar wrıLıor 1 ay sonra yne aLınıor bnm bunyemde

geçmiş olsunolumunekankayizsmile bende ılaçlarım azaldı oyle verebıldım ılaç kullanımı bıtmeden,azalmadan veya butun etkısını vucud atmadan kılo vermek çok zor eyvahedigeldismileve hep gerı alınıyo şok dıyetler yalan hep 1 haftada 5 kılo ayda 10 kılo falan dıyetlerı hep gerı aldırıyo:eek:

ben karalar bağlamıştım 90 oldum resmen nası vercem dıye sonra 85 i gordum rahatladım 80.. hele 79u gorunce çok sevınmıştım 5er kıloluk hedef koyunca daha ıyı oluyo
inanmak basarmanın yarısıdır demışler:hulya:

Ben 16 yaşındayım,ben de ilaçlardan kilo aldım,bi türlü veremedim,kalıcı olarak kaldılar :)2 haftadır başladım diyet ve spor yapmaya 3 kilo verdim,inş senin gibi zayıflarım cnm çok imrendimm sanaa :)) hepimize başarılarr :)

Ben 16 yaşındayım,ben de ilaçlardan kilo aldım,bi türlü veremedim,kalıcı olarak kaldılar :)2 haftadır başladım diyet ve spor yapmaya 3 kilo verdim,inş senin gibi zayıflarım cnm çok imrendimm sanaa :)) hepimize başarılarr :)

yeni baslamıs bırı olarak 2 haftada 3 kilo vermen çok güzel valla tebrık ederımalkisalkisalkis bı sure sonra kılo vermen durursa üzülme ve sakın vazgecme her ınsanda oluyo bıde onune koyduğun hedefler 5er 10ar kıloluk olsun verınce tekrar hedef koy daha verımlı oluyo ben oyle yaptım ve hala devam edıyorum 20 kıloluk hedef koyunca ınsanın gözünde buyuyo:bbo: çunku

ay canım tebrikler bende 17 yaşındayım bende polikistik over yüzünden 60 kilo flndım 3 senede 80 oldum boyumda 1.70 eskiden takmıyordum ama herkesin yüzün ne kadar güzel ama vücudun kötü demeleri bu boy bu yüz güzelliğni kapatıyosun demeleri canıma tak ettirdi 2 hafta önce diyetisyene gittim ve çok düzgün uygulamadığım halde 3 kilo verdim 2 haftada kurtulucaz bu kilolardan canım zemuszemus

ay canım tebrikler bende 17 yaşındayım bende polikistik over yüzünden 60 kilo flndım 3 senede 80 oldum boyumda 1.70 eskiden takmıyordum ama herkesin yüzün ne kadar güzel ama vücudun kötü demeleri bu boy bu yüz güzelliğni kapatıyosun demeleri canıma tak ettirdi 2 hafta önce diyetisyene gittim ve çok düzgün uygulamadığım halde 3 kilo verdim 2 haftada kurtulucaz bu kilolardan canım zemuszemus

çok geçmiş olsun ilaç kullanıyomusun yada kullandın mı:uhm:

çok geçmiş olsun ilaç kullanıyomusun yada kullandın mı:uhm:

sadece 2 ay düzensiz doğum kontrol hapı kullanmıştım oda baya kilo tutmuştu bana doktorumu değiştrdim o baktı asla kullanmıcaksın dedi tahlillerim fln temiz çıktı bugün sadece 6 ay duphaston kullanıcam inş kurtulucam canım zaten doktorum zayıflarsan bu hastalıktandanda sorun çekmessin dedi inş kurtulucaz bu lanet kilolardan bizim kimseden eksiğimiz yok fazlamız var maşallah :lepi: kaydirigubbakcemile3

sadece 2 ay düzensiz doğum kontrol hapı kullanmıştım oda baya kilo tutmuştu bana doktorumu değiştrdim o baktı asla kullanmıcaksın dedi tahlillerim fln temiz çıktı bugün sadece 6 ay duphaston kullanıcam inş kurtulucam canım zaten doktorum zayıflarsan bu hastalıktandanda sorun çekmessin dedi inş kurtulucaz bu lanet kilolardan bizim kimseden eksiğimiz yok fazlamız var maşallah :lepi: kaydirigubbakcemile3

gözün aydın canım benım reglım 4 ay gelmemıstı bende gıttım tahlıllerım temız cıktı sadece kılolarım göbek bölgesinde toplandığı için yumurtalara baskı yapıyomus kılo ver düzelir dedi
bi ilaç verdi 30 gunun sonunda ılacı 7 gün içiyorum 10.gun reglım gelıyo 7gün içtiğim ıcın doktor yan etkısı olmaz dedı doğum kontol hapları gercekten kılo aldırıyomus sivilce falan yapıyomus hormonları etkılıyo çunku

gözün aydın canım benım reglım 4 ay gelmemıstı bende gıttım tahlıllerım temız cıktı sadece kılolarım göbek bölgesinde toplandığı için yumurtalara baskı yapıyomus kılo ver düzelir dedi
bi ilaç verdi 30 gunun sonunda ılacı 7 gün içiyorum 10.gun reglım gelıyo 7gün içtiğim ıcın doktor yan etkısı olmaz dedı doğum kontol hapları gercekten kılo aldırıyomus sivilce falan yapıyomus hormonları etkılıyo çunku

geçmiş olsun canım yaaa. benimde kilolar kalça ve yanlarda ya şimdi onları eritmeye çalışıyorum. kurtulucaz hepsinden kaydirigubbakcemile2

X