vatan_uğruna'nın başarı öyküsü...

teşekkür ederim,aman 2-3 kiloya razıyım ben 10 kilo olmasın daeyvahedigeldismile

sözelim ben ama matematik altyapısı var,bu sene sınav sistemi değişti sayısal okuyan tarihçi,sözel okuyan tıpba gidebilcek bu yuzden kendıme
3 hedef koydum
biri olmazsa biri olsun bende hayal kırıklığına uğramıyım diye

ilkokul 2den beri hayalim olan hukuk:hooray:
tarih öğretmenliği:kahve:
yada anaokulu açıcamgamyoncuiremsu

ay hadi inşallah

naçizane tavsiyem sakın olaki fen ve matematikten kaçma dediğin gibi bölüm önemli değil ve sayısal okuyup hukuk isteyen olacaktır ve fen bilgisiyle fark atılıyor.

çokda zor değil fen1 biraz çalışırsan yaparsın

şimdiden başarılarkaydirigubbakcemile5

ay hadi inşallah

naçizane tavsiyem sakın olaki fen ve matematikten kaçma dediğin gibi bölüm önemli değil ve sayısal okuyup hukuk isteyen olacaktır ve fen bilgisiyle fark atılıyor.

çokda zor değil fen1 biraz çalışırsan yaparsın

şimdiden başarılarkaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim,inşallah herşey gönlümüzde olurr:nazar:a.s.

17 yasındayım 3 sene once geçirdiğim kaza sonucu 60 kilodan 89 kiloya çıktım gecen sene tartıda 89 görünce başımdan aşağı kaynar sular indi
doktora gitmeden internetten okuduğum ipuclarıyla 4 ayda 12 kilo verdim sıkı bir rejim yapmadım hamburgerde yedım pasta da ama gunde 3 litre su ıctım yarım saat yürüyüş yaptım ve aksam yemeklerını meyve ıle geçiştirdim
15 gun önce bel fıtığı amelıyatı oldum ve sağlığım ıcın bıraz daha kılo vermem gerekıyodu hastaneden çıktığımda 75tim ve suan 73um
ahmet marankının kıraz detoksu olan 3 gun 3 oğun kıraz yedım aralarda su ve kıraz sapıyla yesıl çayı kaynatıp ıctım 3 gun sonunda 1 kılo verdım
2.haftamda 3 lıtre su ıle sabah oğle aksam buyuk bardak yesılcayla kıraz sapını kaynatıp ıçtım aksam yemeklerını kaldırdım meyve yıyorum 15 gundur yatıyorum hiç hareketım yok tuvalete gıtmek harıcınde 2 haftada 2 bucuk kılo verdım bugun yenı bı dıyete basladım p azartesıye kadar 70 olmam lazım doktor kontrolum var yaptığım dıyetlerden sonra geri kılo almadım herkese yaptığı diyette bol bol irade dılıyorum herkese basarılar:KK3:

merhabalar adasım demık ıstıyoeum hemen hemen sorunumuz ayn bende 87 kg belımde jkayma var amelıyat dedı doktorlar ama cok korkuyorum enınde sonunda kg vrmem lazım ama basaramıyorum ıradem sıfır senın gayretıne hayran kadım bende denıcem 2 llt suyumu 3 cıkarayım
sence yapabılırmıyım
destegını beklıyorum

merhabalar adasım demık ıstıyoeum hemen hemen sorunumuz ayn bende 87 kg belımde jkayma var amelıyat dedı doktorlar ama cok korkuyorum enınde sonunda kg vrmem lazım ama basaramıyorum ıradem sıfır senın gayretıne hayran kadım bende denıcem 2 llt suyumu 3 cıkarayım
sence yapabılırmıyım
destegını beklıyorum

tabi yapabılırsın kılo verenlerın bızden fazla kolu bacağı mı var,sadece istemen yeterlı ırade sorunum var demıssın o zaman ılk once kendını inandırman lazım verebıleceğine ılk baslarda bende ınanmıyodum yarım kılo verdıkcee kendıme guvenım çoğaldıı,rejımı bozmaya yeltendiğin vakıt aklına vermek ıstedığın kılolarını dusun,amelıyattan da korkma eğer korkarsan daha beter kotu olabılırsın çok gecmı olsun bu ara da,oruc tutcaksanda eğer su mıktarını bolebılırsın ıstersen sana yardımcı da olurum bu ısler tek basına zor oluyo cunku bız hep kardesımle beraber yapıyoruz yada kendıne bı dıyet arkadası bulolumunekankayizsmile

selamlar canım benım bu konumla bukadar ılgılenmene sevındım evet gercekten arkadassız olmuyor ben eltımle yaptım ancak 97 87 dustum ama o 83 57 dustu hanı sorun benım cıvıklılıgımdan yanı ama cooooooooook ıstıyorum vermek su ıcıyorum ama dıgerlerıne uyamıyorum sen nekar verdın nezamanda hala yapıyorsun dımı tabıkı destegını beklıyorun sonuna kadar aksılık tartımda bzuldu neyım kacım bılmıyorum dısarda tartılmaya utanıyorum offffffffffffff hanı su yıyıp yıyp kg alamayanları bogasım gelıyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sen tam olarak nasıl yapılıyorsun

selam arkdasım
bende gercekten cok hızlı bır sekılde kılo vermek ısıtıyorum ama ıradem cok zayıf, sadece su ıcıyorum oruc tutmaya malum sebepten dolayı baslamdım zaten ramazan dada nasıl bır program uygulayacagımı bılmıyorum

kkıloyla bu kadar ınsanın sorunu oldugunu bılmıyordum senle diet arkdası olalım ben 87 deyım hedefım 65 insallah berber verırız boyumda 1,65

senın durumlar nasıl hiç basladınmı ben 97 den 87 ye ındım ama daha tık yok eyvahedigeldismile

ramazan geçer biter allahın izniyle başlarız. başlamadım daha, merak etme bende de irade sıfır yani ilgilenmiyorum. o yüzden sen beni, ben seni motive eder başarırız umarım. ben 60 ken, hayatımın değişmesiyle birlikte 3 ay içerisinde 75 oldum buda bende sok etkisi yaptı. boylarımız aynı.
ramazandan sonra başlayalım hemen ama önce kendimize uygulayacağımız diet ve programları belirlemeliyiz. bunu başarmış olan biri olarak yine ilk yorumu sana bırakıyorum. nasıl yapalım sen belirle

Çok başarılısın.Bende 10 kilo vermek istiyorum.17 yaşındayım 57 kiloyum 47-48 olmak istiyorum.Senin yaptıklarını deneyeceğim.Senide tebrik ediyorum umarım bende başarırım :)

Çok başarılısın.Bende 10 kilo vermek istiyorum.17 yaşındayım 57 kiloyum 47-48 olmak istiyorum.Senin yaptıklarını deneyeceğim.Senide tebrik ediyorum umarım bende başarırım :)

teşekkür ederim,kilon fazla olmadığı için ilk gunlerden sonra kılo verme hızın dusebılır o zaman dıyet seklını yada spor saatlerını değiştirirsen tekrar tempoyu yakalayabilirsin,şimdiden basarılarr Allahiradeni eksik etmesina.s.

gulserennn ve gulden2069 desteklerınız ve guzel sozlerınız için çok tesekkur ederım bırlıkten kuvvet doğar dıye bosuna dememışler
ben orucu bıraktım dershanem basladı cunku allah ızın verırse hafta sonları tutucam

oruc yaparken dıyet yapmak çok zor oluyo bı daha ıftara kadar bısey yemıycez dıye sahurda sağlam yiyoruz,iftarda da butun gun bısey yemedık dıye çoğunlukla ipin ucu kaçıyo

ramazan ayı boyunca dıyet yapmak ısteyenler ıcın bı lıste var kendım denemedım ama deneyenler ve memnun kalanlar çoğunlukta onu paylaşmak istiyorum,inşallah bırazcık fıkır verır
Hedef: İki haftada 5-10 kilo..
Günlük kalori: 1300 Kcal

Ramazan ayı boyunca uygulayabileceğini bu diyetle iki hafta içinde 5 – 10 kilo vermeniz mümkün. İftar menüsü için ilave edebilecekleriniz: 1 adet yağsız pastırma, 5 zeytin, yağsız peynir, çökelek ya da lor, 2 dilim pide.(sadece birini secebiliriz hepsını secersek sonumuzz harap :KK70::KK70: )

Bu diyetin günlük menüleri:

1.GÜN
Sahur : Bir porsiyon pilav (az yağlı) Kayısı komposto
İftar : Pastırmalı veya kıymalı yumurta (3 yumurta ile) 1 kase salata, ½ kilo meyva

2.GÜN
Sahur : Az yağlı pilav, kayısı komposto
İftar : Etli kuru fasulye (1 tabak) 1 tabak bulgur pilavı (az yağlı olacak) diyet güllaç

3.GÜN
Sahur : Peynir veya kıymalı az yağlı makarna, 1 bardak ayran
İftar : 4 adet biber, kabak, domates veya patlıcan dolma, 1 kase yoğurt, ½ kilo meyva

4.GÜN
Sahur : 3 dilim börek, çay
İftar : 8 adet ızgara köfte yarım porsiyon, yağsız pilav, 1 kase cacık, 1 porsiyon diyet muhallebi

5.GÜN
Sahur : 3 dilim börek, çay
İftar : Kıymalı ıspanak, 1 kase yoğurt, ½ kilo meyva

6.GÜN
Sahur : Az yağlı pilav, kayısı komposto.
İftar : ½ tavuk (haşlama ya da ızgara olacak) 1 tabak haşlanmış patates, 1 porsiyon diyet sütlaç

7.GÜN
Sahur : Yumurtalı domatesli, biberli, az yağlı, patates salatası
İftar : 1 tabak lahana sarma, 1 kase yoğurt, ½ kilo meyve

sahurda eğer doymassanız ek olarak bolca salatalık ve marul yiyebilirsiniz

iftarda da onemlı olan hepsını bı anda değil yavas yavas yemek meyveyı yada tatlıyıda ıftardan 1-2 saat sonra mumkunse

Son düzenleme:
opuyorumnanaktantatlım paylaşımın için çok merci. ben üniv ilk yılımda aldım 1 ay sonra tekrar okuldayım o yüzden hemen vermeliyim çnkü yine finaller gece yarılarına kadar plan proje biton ödev toparlayamam. oruç tutuyorum şimdide. bittikten sonra okulda sporla desteklerim artık dieti napalım. seni de tebrik ederim. sen başarmışsın gülden iradesiz die onunla başlayıp bitirmek istedim senin desteklerini de beklıyorum

kızlar mutlaka yeşilçayıda 3 4 fincan tüketin diyet yeparken ama tok karnına olmasın faydasını görürsünüz ben çok yararını gördüm

hangi yeşil çay ama markası ne nasıl seçelim. biliyorsun piyasada biton yeşil çay var hangisinden alacağımı şaşırıyorum

X