vatan_uğruna'nın başarı öyküsü...

ramazan geçer biter allahın izniyle başlarız. başlamadım daha, merak etme bende de irade sıfır yani ilgilenmiyorum. o yüzden sen beni, ben seni motive eder başarırız umarım. ben 60 ken, hayatımın değişmesiyle birlikte 3 ay içerisinde 75 oldum buda bende sok etkisi yaptı. boylarımız aynı.
ramazandan sonra başlayalım hemen ama önce kendimize uygulayacağımız diet ve programları belirlemeliyiz. bunu başarmış olan biri olarak yine ilk yorumu sana bırakıyorum. nasıl yapalım sen belirle

selam zagten ınsanın hayatındakı deyısıklıkler cok etkılıyor bıde sıkılınca yemek yıyenlerden sen tamam artık suan mıdem cok kotu bulantım var neden oldugu bellı deyıl onun ıcın bır dısıplınlı sekılde baslıyamıyorum
ama oncelıkle 3 lt sagdece su ıcıyorum
bu kesın ve yesıll cay ıyı rırmadan al faydası cok 3 fıncan ama bagzı kısılerde kabızlık yapıyormus kendını takıp et oyleyse sende 1 fıncana dusur
ben spor yapamıyorum belımde kayma va r yuruyus bandım bıle var ama kaymadan yapamıyorum

sımdı bence ramazanda soyle yapalım gercekten ama
1 .3 yada 2.5 lt su ıcelım
2 yesıl cay 3 fıncan
3 ve kesınlıkle ekmek pıde yok

ramazanda boyle yapalım bıtınce guzel bırsekıle baslarız arkadasım
senın onerılerını beklıyorum

aktardan değilde büyük marketlerde çaykurun metal kutuda bergamut aromalı yeşilçayı var tadıda gayet güzel fiyatıda uygun

boyum1.67 bende son zamanlarda bayağı tombullaşmıştım. Güne büyük bi fincan yeşilçayla başlıyorum kahvaltıda mutlaka domates salatalık kırmızı biber bir parça beyaz peynir kepekli bir dilim ekmek aralarda tek meyve grisini yeşilçay akşamları yoğurt, bol közlenmiş kırmızı biber ve patlıcan tabiki akşam ekmek tüketmiyoruz ve yatmadan 1 saat önc gene ılık yeşilçay .Yeşilçayı sıcak içmeyin mutlaka ılısın sıcakken zararlı olduğunu öğrendim her gece 9-10 dan sonra da hızlı tempolu sıkı bir yürüyüşte yapmadan yatmam onun da çok faydasını gördüm kilo verirken sarkmaları önlüyor ve sıkılaştırıyor bide metabolizmanın en durduğu saatlerde tekrar çalışmasını sağlıyor.Aslında bende kendime göre bir plan yaptım işte ama işe yaradı ben çok zor kilo veren bi metabolizmaya sahibim ama bu sefer oluyor gibi bakalım.....( 3 litreye yakında su mutlaka onunda fazlası zararlı )

selam zagten ınsanın hayatındakı deyısıklıkler cok etkılıyor bıde sıkılınca yemek yıyenlerden sen tamam artık suan mıdem cok kotu bulantım var neden oldugu bellı deyıl onun ıcın bır dısıplınlı sekılde baslıyamıyorum
ama oncelıkle 3 lt sagdece su ıcıyorum
bu kesın ve yesıll cay ıyı rırmadan al faydası cok 3 fıncan ama bagzı kısılerde kabızlık yapıyormus kendını takıp et oyleyse sende 1 fıncana dusur
ben spor yapamıyorum belımde kayma va r yuruyus bandım bıle var ama kaymadan yapamıyorum

sımdı bence ramazanda soyle yapalım gercekten ama
1 .3 yada 2.5 lt su ıcelım
2 yesıl cay 3 fıncan
3 ve kesınlıkle ekmek pıde yok

ramazanda boyle yapalım bıtınce guzel bırsekıle baslarız arkadasım
senın onerılerını beklıyorum

TAMAM ramazandan sonra başlıyoruz o halde.
belimde kayma var demişsin babamında durumu senin gibi ve 110 kilo babam. derhal ameliyat olmak istiyor bizde istemiyoruz çevrede ameliyat olup olumsuz durumla karşılaşan örneklerimiz olduğu için
sen nasılsın dr ne dedi senin için bu arada yaşda önemli babm 50 yaşında
sen?

TAMAM ramazandan sonra başlıyoruz o halde.
belimde kayma var demişsin babamında durumu senin gibi ve 110 kilo babam. derhal ameliyat olmak istiyor bizde istemiyoruz çevrede ameliyat olup olumsuz durumla karşılaşan örneklerimiz olduğu için
sen nasılsın dr ne dedi senin için bu arada yaşda önemli babm 50 yaşında
sen?

evet canım belım kotu amelıyat ama olamam yasım kucuk 25 kg verırısem rahatlarım dıye dusunuyorum ama gunluk hayatım zor gecıyor ISTE AMELIYATTAN COK KORKUYORUM AMA ANNNEDE OLMADIM BUSEKILDEDE OLAAMM ISTE BENIM DERDIM BUYUK INSALLLAH KG VERURIM SENINI YASIN KAC BIDE MRAK ETTIM ASLEN NERELISIN

izmirliyim canım. 25 yaşındayım. anne olursun canım allaha dua et bunun için. umudunu da yitirme sakın.
yaşın kaç bilmiyorum ama gencim demişsin.
diyetisyene git hemen yarın, değerlerine bakılsın ve liste al uygula vereceğine inanıyorum canım allahın izniyle

bel kayması,bel fıtığı gibi hastalıklarda en onemlı tedavı ilk önce kilo vermek amelıyattan da korkmayın bana da herkes olma yasın çok kucuk bel fıtığı amelıyatından sonra daha beter olursun falan dedıler ama allaha sukur ben oldum ve suan çok memnunum
Allah şifa versin

canım bel fıtığı değil, bel kayması. kilo vermekle de kalmıyor çok zayıf bi genç gösterdi doktorumuz, ameliyat olup düzelemeyen tekrar 2 kez aynı ameliyatı olacak. kilo risk faktörlerinden sadece biri.
ben özel bir doktor arıyorum bel kayması konusunda başarılı. paradanda asla çekinmem varsa bi bildiğiniz önerir misiniz?

canım bel fıtığı değil, bel kayması. kilo vermekle de kalmıyor çok zayıf bi genç gösterdi doktorumuz, ameliyat olup düzelemeyen tekrar 2 kez aynı ameliyatı olacak. kilo risk faktörlerinden sadece biri.
ben özel bir doktor arıyorum bel kayması konusunda başarılı. paradanda asla çekinmem varsa bi bildiğiniz önerir misiniz?

nurcan özdamar var izmirde 1 numara turkıyede de tanınmış bi doktor.gerçekten Allah acil şifa versin

nurcan özdamar var izmirde 1 numara turkıyede de tanınmış bi doktor.gerçekten Allah acil şifa versin

SELAM CANIM GERCEKTEN KAYMADA KG COK ETKILI DEYIL AMA FITIKTA ETKILI BENIMKI KAYMA KESIN MAELIYAT BEN KACIYORUM COK KORKUYORUM YENI YENI SORUN LAR CIKACAK DIYE BIDE GERCEKTEN FITIKTANDA AMELIYAT OLAN AZ YANI SEN NASIL OLDUN VE SIMDI NASILSIN SENIN DOKTORUN KIM
KG VERME NASIL GIDIYOR yerimsenibenyerimseniben

SELAM CANIM GERCEKTEN KAYMADA KG COK ETKILI DEYIL AMA FITIKTA ETKILI BENIMKI KAYMA KESIN MAELIYAT BEN KACIYORUM COK KORKUYORUM YENI YENI SORUN LAR CIKACAK DIYE BIDE GERCEKTEN FITIKTANDA AMELIYAT OLAN AZ YANI SEN NASIL OLDUN VE SIMDI NASILSIN SENIN DOKTORUN KIM
KG VERME NASIL GIDIYOR yerimsenibenyerimseniben

bana etraf olma dedı daha beter olursun falan dıye korkuttular ama ben dedım boyle yarım ınsan gıbı gezceğime Allah gunah yazmasın oldum amelıyat,ve ıyı kı olmusum benım bacağıma vuruyodu amelıyattan cıktım gozumu açtım dedım bana yenı bacak mı taktınız hemen fark ettı yanı ama tabı daha cok dıkkat etmek gerekıyo kılo almamak,ağır kaldırmamak,ani hareketler falan yok
kılo vermem durdu benım ya yerımde sayıyorum resmen canım sıkılmaya basladı hatta

süpersin ya... benim yıllardır hep fazlam var ama fazlalaşmaya da devam ediyorlar dur diyemiyorum bir türlü...azmine hayran kaldım doğrusu.. alkisalkisalkis kıskandım da çok :eek:klava:

yerimseniben
bana etraf olma dedı daha beter olursun falan dıye korkuttular ama ben dedım boyle yarım ınsan gıbı gezceğime Allah gunah yazmasın oldum amelıyat,ve ıyı kı olmusum benım bacağıma vuruyodu amelıyattan cıktım gozumu açtım dedım bana yenı bacak mı taktınız hemen fark ettı yanı ama tabı daha cok dıkkat etmek gerekıyo kılo almamak,ağır kaldırmamak,ani hareketler falan yok
kılo vermem durdu benım ya yerımde sayıyorum resmen canım sıkılmaya basladı hatta

COK GEMIS OLSUN YARIM GI INSAN GERCEKTEN AMA INAN BETERIN BETERI VAR BENIMKI COK FENA VADA TAKICAKLAR VUCUDUN KABUL EDIP ETMEMESI VAR ONUN ICIN KORKUYORUM BIDE BURADAKI DOKTORLARA GUVENEMIYORUM ISTBULDA GITTIM KG VER YUZ FIZIK TEDAVI OL DEDI BENDE OLDUM E BURDAKI DOKTOR KG COK ALAKASI YOK DIYIYOR COK KAFAM KARISIK SUAN ILAC VERDI DOKTOR BISSURU YAN ETKISI VAR ZAGTEN MIDEM BULANIYOR NEDEN SE IFTARDAN SONRA HAP CIKARIYORUM HERALDE 1 2 KG VERDIM SANIRIM TARTIM BOZUK ALINCA TARTILICAM BIDE SEN NERDE AMELIYAT OLDUN SELAMLAR CANIM KG DURDUYSA VUCUDUNU YANILT BIRAZ BOZ HEMEN TEKRAR BASLA ISE YARAR BELKI PES ETMEK YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKK
yerimseniben

süpersin ya... benim yıllardır hep fazlam var ama fazlalaşmaya da devam ediyorlar dur diyemiyorum bir türlü...azmine hayran kaldım doğrusu.. alkisalkisalkis kıskandım da çok :eek:klava:

teşekkür ederim güzel sözlerin için bir an önce dur demek lazım yoksa iş işten geçmiş olabilir zararın neresınden donersek kardır ben salmıstım kendımı dun oğlenden sonra tekrar sıkı bi şekılde basladım yanı sabahı bile beklemedım kafana koyduktan sonra bıseyı kım tutabilir ki senihihoyyyt

yerimseniben

COK GEMIS OLSUN YARIM GI INSAN GERCEKTEN AMA INAN BETERIN BETERI VAR BENIMKI COK FENA VADA TAKICAKLAR VUCUDUN KABUL EDIP ETMEMESI VAR ONUN ICIN KORKUYORUM BIDE BURADAKI DOKTORLARA GUVENEMIYORUM ISTBULDA GITTIM KG VER YUZ FIZIK TEDAVI OL DEDI BENDE OLDUM E BURDAKI DOKTOR KG COK ALAKASI YOK DIYIYOR COK KAFAM KARISIK SUAN ILAC VERDI DOKTOR BISSURU YAN ETKISI VAR ZAGTEN MIDEM BULANIYOR NEDEN SE IFTARDAN SONRA HAP CIKARIYORUM HERALDE 1 2 KG VERDIM SANIRIM TARTIM BOZUK ALINCA TARTILICAM BIDE SEN NERDE AMELIYAT OLDUN SELAMLAR CANIM KG DURDUYSA VUCUDUNU YANILT BIRAZ BOZ HEMEN TEKRAR BASLA ISE YARAR BELKI PES ETMEK YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKK
yerimseniben

ben alsancak özel sağlıkta oldum,benım babaannem 85 yasında kalçasına vıda taktılar faydalı oldu Allah nazardan saklasın keklık gibi gezıyo,teyzemde gecen sene ayak bas parmağında kayma vardı oraya taktırdı oda çok memnun artık tıp gelıştı korkma ılaç kullanmak baska hastalıklara yol açabılır,amelıyattan korkma yeter kı iyi biri yapsın arastır once sosyal guvencenız yada durumunuz ıyıyse ozel hastaneler hemen randevu verıyolar bız 1 hafta ıcınde amelıyat kararı aldık,devlete gıtsek ohoo aylar sonraya sallıcaktı,

bozmustum ıste dun oğlen tekrar değişik başladım inşallah ıse yarar:emir_bebek:

yeşilçayı nasıl içeyim vatav_uğruna zaten iftarda direk suya hücum ediyorum mide şişiyor ama hareket başladı gene inşallah

X