Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Vazgeçemeyeceğiniz max factor pudra ve fondoten

canım peki 81 numaraya hangi tonlarda allık sürüyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
bende alıyım ya pudrasını alıyım fondoten sevmıyorum,benım sızden ne eksıgım var ayol:KK70:

ben 53 numarasını aldım cok koyu ve pembe geldı en acıgı hangısı acaba kapatıcılıgı cok ıyı ama cokk koyu ıste

evet katılıyorum buna...pudrayı bilemem ama lasting performance no 105 (soft beige) vazgeçemediğim fondotenimdir..

Son düzenleme:
Bende kullandım max factor creme puff(13) hiç memnun kalmadım şimdi MAC aldım çok memnunum doğrusu!

ARKADAŞLAR BEN YILLARDIR MAX FACTOR UN Lasting Performence fondotenini ve yine MAX FAKTOR UN Creme Puff pudrasını kullanıyorum ve çok ama çok memnununum..

Önce fondoten araksından pudrayı uyguluyorum. cildim okadar ipeksi ve parlak oluyorki
inanamazsınız. Ve süper bi kapatma özelliği var......

Sevgi ile kalın...

lasting performence sanırım bulaşmıyormuş giysilere gerçekten öyle mi pokahontascım??bide terleyince parlak parlak yağ gibi görünüyor mu?? bilgilendirirsen çok sevinirim..

Ben de max factorun creme puff pudrasını kullandım ve çok memnundum
Fakat kullandığım no değişti,arayada zaman girdi.
Şmdi kullandığım no nun karşılığını tam kestiremiyorum yüzden bıraktım max factorü.
Belki de 13 no olabilir diye düşünüyorum...
Bnim kullandığım 34 sun floric ti.tenim esmer olduğu için bu çok uygundu.
O zamanda bana 42 yi tavsiye ediyorlardı ama 34 ün yerini hiç tutmadı...
Offf napçam yaaa...34 no ya nasıl ulaşabilirim acaba yaaa...:Saruboceq:

Max_Factor_Creme_Puff_Pudra_Renk_Katalogu.jpg

renkler yukarıdaki gibiymiş..

lasting performence sanırım bulaşmıyormuş giysilere gerçekten öyle mi pokahontascım??bide terleyince parlak parlak yağ gibi görünüyor mu?? bilgilendirirsen çok sevinirim..

Dalyaa cım ben kullanıyorum ve acıkcası cok memnunum kapatıcı özelliği gercekten
çok güzel. bulaşma konusuna gelince gercekten abartı bi şekilde bulaşma yapmıo
ama sürekli ve birebir kıyafetle temas ederse biraz bulaşır.ama rahatsız edici değil.
terleyincede yağ gibi olmuyor. bayağı bi mat bi fondoten zaten. terleme ile de özelliğini
hemen kaybetmiyor canım :)

kızlar beyaz tenliyim pudrayı 53 mü 41 mi almam gerekiyo 53 alırsam yazın kullanabilirmiyim? birde boyun bölgesine uyguladınızmı hiç ben baya beyaz tenliym açık fondoten kullanıyorum ama diyorumki fondoten kullanmadan boyun bölgeme 53 ü uygulasam sizce olurmu?yoksa 41 mi olur?en önemlisi bütün bunlar yazın olurmu?aman aman bronz olabillen bir tenim yok bu arada bu şekilde kullanan varsa yardımlarınızı bekliyorum

ben max factorun lasting performance fondötenini kullanmıştım( 102-pastelle) her gün kullanmama rağmen tam 5 ay bitmedi. ilk defa bu kadar uzun süre kullandığım bi fondöten oldu. satan kadın da bunu bir alan bi daha vazgeçemiyor demişti. gerçi ben bu ara loreal kullanıyorum ama max factor gerçekten iyi.

ben max factorun lasting performance fondötenini kullanmıştım( 102-pastelle) her gün kullanmama rağmen tam 5 ay bitmedi. ilk defa bu kadar uzun süre kullandığım bi fondöten oldu. satan kadın da bunu bir alan bi daha vazgeçemiyor demişti. gerçi ben bu ara loreal kullanıyorum ama max factor gerçekten iyi.

Tipolog kesinlikle sana katiliyorum.Baze fondetenler cilltte o kadar yapay duruyorki ayni badana gibi ama max factorun lastig performance fondeteni super.Kesinlikle cok dogal duruyor,parlamiyor vede hic bir yere bulasmiyor.Ayrica cok uzun sure dayaniyor.Hic pudra kullanmadim zaten fondetenide hergun kullanmam ama yaz icin pudarada iyi fikir olabilr.Tabiki max factor.

Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, netten alıvereyim dedim ama sanırım deneyip almak daha iyi olacak, teşekkürler kızlara.s.

X