VE BİTTİ

An itibari ile bitti kızlar. Düğünüme1,5 ay kala bitti. Yüreğim yanıyor biliyor musunuz.
Hayatıma böyle nankör bir insanı nasıl soktum nasıl göremedim.
Bohçaları kargoya vereceğim dedi ona aldığım şeyleri filan. Ben de yollama dedim. Ama maddi değerleri büyük dedi. Bende maddici değilim deidm.
Seninkileri ne yapayım deidm kargoya ver dedi. Adres veriyim mi diyor bir de bildiğim halde.
Öyle işte çok kötüyüm :KK43::cry: sizce hayırlı mı bu Benim için..
Valla hediyeler aldığım birine kargoya ver demiştim öyle nefret etmiştim bittikten sonra eşim bana açılabilmişti ondan kurtulmamı beklemiş..yani her işte bi hayır vardır sıkma canını bence bohçanı geri al lazım olur ona kalacağına al sat hediye et başkasına daha iyi ben öyle yapmıştım:KK76::KK28:

Eminim ki hakkında en hayırlısı budur. Şimdi uzuluyorsun ama ilerde çok daha mutlu olacaksın inşallah.

İçinin yanması doğal. Hayallerin vardı nişanlandın ee tabi kolay değil birden bitirmesi.

Ama emin ol bitmesi en hayırlısı olmuş. Açtığın konularda zaten pek çok sorun vardı ama giderken dediği bohçaları gönder cümlesi bile ne kadar maddiyatcı olduğunu gösterior.

Sana değer verseydi eğer onları asla istemez biten ilişkisine üzülürdü.
Çıkarcı maddiyatcı sana değer vermeyen biriymiş, kurtulmuşsun

Kötü olma düşünsene evleniyorsun eşin ailesiyle yasamak istiyor veya onlara yakın olmak zaten kv evinden cikmayacak gibi bir potansiyele sahip . Boşanmak cok daha zor bu adam destekcin değildi geçecek bu gunler daha özgür daha olgun mumkunse copsuz üzüm biri cikar ins karşına

An itibari ile bitti kızlar. Düğünüme1,5 ay kala bitti. Yüreğim yanıyor biliyor musunuz.
Bohçaları kargoya vereceğim dedi ona aldığım şeyleri filan. Ben de yollama dedim. Ama maddi değerleri büyük dedi. Bende maddici değilim deidm.
Seninkileri ne yapayım deidm kargoya ver dedi. Adres veriyim mi diyor bir de bildiğim halde.
yahu al san ait olanlari gerekirse ihtiyac sahiplerine basin gizun sadakasi diye dagitirsin.

Sen verme diyorson. O ver diyor bravo. Maddeci demek ki biti kiymetlilerden. Demek ki hakkinda hayirlisi buymus.

ay hayırlı tabi gözün aydın olsun. sonunda bitmişte kurtulmuşsun. sen kargoya veriyim diyen adama önemli değil diyebiliyorken. o sana kargoya ver adresi veriyim diyor. boşversene maddiyatçı biriymiş belli. ilişki evliliğin eşiğinden dönmüş adamın derdi bohçalarmı. insan bir acısını yaşar ne kargosu. boşver iyi olmuş üzülme bile üstelik hemen soğuman lazım gerçekten.

Hadi bunu kutlaaaa

Ya evlendikten sonra ayrilsaydin o zaman daha zor olacakti ya da bosanmaya cesaret edemeyip bi omur boyu aci cekecektin

Bohcalarini da al bence

Derin derin içine nefes çek tadını çıkar... verilmiş sadakan varmış ya bide evlwnseydin???

Merlin hala "gercekten mi" diyebiliyorsun sen yine barisirsin bak hatta evlenirsin.hepimiz gorucez.

Velev ki gerçekten bitti diyelim, adam sana kargoyu yolla demis.sen niye istemedin bohcalarini degerli eşyalarını vs..?? Öyle bir insanda bir bitimi bile birakmazdim ben yerinde olsam.paralarini takilarini sokağa at,ama yine de o zihniyetteki adama yedirme derim

X