Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Evet benimki de ayni oldu maalesef.ama dikkat edin yayilmasin.artik nasil dikkat edeceksek.gunsek kremimi bol bol surdugum halde benimkiler yayıldı

Merhaba, ürünleri bırakınca mı lekeleriniz geri geldi? Biraktiysaniz eğer ne süre sonra geri geldi?

Yaaa yazın kendimizi nasıl koruyacağız bilmiyorum. Lekelerinizin türü ne acaba? Bi de hangi bölgileriniz de?

Rusya’da yaşayan kardeşimden benim bıyık bölgemde meydana gelen güneş lekelerim için iyi bir leke kremi almasını istedim ve bana bu serumun fotosunu attı, abla bunu aldım diye, ben de neymiş bu diye araştırmaya kalkınca bu güzel yorumu gördüm ve o kadar umutlandım ki anlatamam, çok teşekkür ederim. Sorum var yalnız, şimdi ben bu serumu tek ve geceleri temiz cildime uygulasam yeterli olacak mı? Yoksa başka ürünleri de şart mı? Şayet öyleyse hazır aldırayım bir de bu serum 2 fazlı gibi duruyor karıştırarak mı sürülüyor nasıl kullanılıyor bilgi gelirse çok sevinirim

Eucerin anti pigment serum var elimde fazladan bir tane almak isteyenler özelden yazarsa gönderirim

Merhaba, serum artık 2 fazlı değil. Kullanıcıların söylediğine göre serum tek değil gece ve gündüz kremleri ile beraber kullanılması gerekiyor. Yani etkili olmasi için böyle kullanılmalı. Zaten internette videoları izlersiniz orada da göreceksiniz. Çok güneşli havalarda ayrıca güneş kremini de ihmal etmeyeceksiniz. Ben de yaklaşık 15 gündür bu şekilde kullanıyorum. Bakalım yolun çok başındayım. Nasıl bir sonuç yaşayacağım. Umarım geçip sonra geri gelmez.

Merhabalar
Mesajınızı geç cevaplıyorum kusura bakmayın ve umarım geç kalmamışımdır
Tek başına serum iş görmez diye düşünüyorum, bana tavsiye eden hanım da gündüz ve gece kremi ile kullanmamız önermişti. Tabi yine de size bırakıyorum

Ben de kullandım Almanya'dan getirtip ancak hiç bir fark olmadı.

Ben de 10 gündür kremleri kullanıyırum. Hiç değişiklik yok. Aydınlanma oldu diyen arkadsşlar olmuş bende o bile yok

Kimse yazmıyor ama ben güncelleyim 1 aylık kullanım sonucunda biraz açılma oldu bende yeni dual serumun üzernde 12 haftada tamamen geçiyor gibi bir resim konulmuş. Eskisinde 8 hafta resmi vardı sanki.

Bende maalesef işe yaramadı. Benim lekelerim alındaydı. Sizin hangi bölgedeydi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…