Aile Planlaması Vemcaine pump sprey???

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Kullandım iki gün önce burda birisi yazmıştı aldım evet hissizlik oluyor ama sonrasındandan çok kötü bi acı yanma oluyor yani lavobaya çıkınca çok yanma oluyor üstelik yine birliktelik olmadı benim tamamen beyinde bitiyor artık mecbur bende piskologa gidecem bence sende deneme
Oluyorsa sorun yok ben sonradan acımasına razıyım yeterki o anı atlatayım

Ama karşı taraftada etkisini gösteriyor eşimde birleşme anında uyuşuyor nasıl olacak o yüzden kullanamıyorum . Piskologa gittim destek alıyorum yarıya kadar giriyor oradaki zarı aşamıyorum kitleniyorum aşırı bi yanma oluyor napmam lazım 🥺
Bende aynı senin gibiyim o duvarı aşsak zaten çözülcek herşeyde

bende dilatör egzersizlerinde ve ilk ilişkide denedim
yanma o an oluyor sonra geçiyor
baya uyuşturuyor ama zevk alamayacak kadar hissizleştirmiyor

Ben kullanıyorum kardeşim evet çok iyi uyuşturuyor birşey hissetmiyorsun ama ilk sıktıgında sızlama oluyor çok az sık çok fazla sıktıgın zaman ilişkiden sonra vajinan yanmaya acımaya baslıyor ve çok fazla içine sıkma

Sprey çok iyi uyuşturuyor ve hiç bir şey hissetmiyorsun kardeşim çok fazla sıktığın zaman tahriş ediyor çok sıkmazsan bır problem yok çok kolay ilişki yaşarsın

4aydır korkuyodum bende millet nasıl yapıyo bide hergün diyolar içimden gelmiyo olmucanı bildiğim için hiç canım acısın istemiyorum =( nasıl başardınızkayganlaştırıcı denediniz mi

İstersen al dene belki kişiye göre değişir bende etki yapmadı çok umutsuzluğa kapıldım ve artık tedaviye başladım baktım olcak gibi değil çünkü ne duysam görsem çözüm olarak hepsini denedim uyuşturucu kremler uyku hapları kas gevşeticiler hiçbirinin etkisi yok onu anladım
Beni de hiç uyusturmuyor

Kullanım konusunda bilgi verir misiniz bnde 9 aydır bu sorunla boğuşuyorm krem falan aldım ama hiçbir etki göremedim..

X