Ver Elini Hayat'in muhterem gunlugu :)

ben hic sevmiyorum ya o tablolari. insanin beynini sartlandiriyor. tabi bazilarini azimlendiriyor ama, bana ters tepki yapiyor. cok fena stres yapiyorum ole olunca. kilo vermedigimi ya da cok az verdigimi gorunce daha kotu oluyor:) bu defa kesin kararliyim, asla kendimi sartlandirmiycam , saglikli beslenmeye ve yasamaya devam edicem, muakkak bi noktadan sonra gidicektir kilolar :)

yapma canim yaa cok iyi olurdu görürdük kim kac kilodan düsmus nekadar vermis

ben boyle dusunmustum hani diyelimki bozduk olsun daha haftaya yazcaz diyip devam ederdikk

aaa o zmn dusuncesi bile kotu. hani diyelim bozduk diye dusunursek istikrarli olamayiz ki cnm. 1-2 gun bozdun mu zaten sonra insan cok zorlaniyor insaallah hic bozmadan devam ederiz. ama siz yapin tablonuzu, ben de takip ederim sizi burdan:)

bir gun kullanicagim diye ozenle sakladiginiz bir sari lira gibidir omrunuz. vakit gelip de sandiktan cikardiginiz da bir bakarsiniz ki tedavulden kalkmis

çok güzel sözmüş gerçekten
önce inanmak sonrada başarmak dileğiyle inşallah

bugun bogazimi tutup ve basladimm sabah sirkeli su ictim 3tane yumurta az bisey beyaz peynir ve az bisey sucuk yedimm öglende sirkelisu ictim sonrada 5tane kücük köfte az bisey salata ve 1yemek kacigi yogurt yedim sizcee nasillll cokmuuu olmuss

merhaba kızlar
kımsecıkler yok ben yınede bugun neler yedım neler yaptım anlatayım
sabah:
yarım cennet hurması+3-4 yemek kasıgı yogurt(bunları karıstırıyorum bayılıyorum bu tada hemde tok tutuyor) yesıl cay ıctım

oglen
1 kepce mercımek corbası
4 yk patlıcan oturtma kıymalı
1 dılım ekmek(ince dılım)
1 kepce cacık
yesıl cay

aksam
1 sımıt(pastane sımıdı degıl)

ara:yarım mandalına
yarım ayva+1 yesıl cay

bugun 3 fıncan yesıl cayımı ıctım bu konuda cook mutluyum her tenefus tuvalete tasındım resmen vucudum acayıp ödem toplamıs hepsını atacagım ıyısallah
bırazdan 1 saat yuruyusumu yapıp ter atacagım yeme konusunda bugun kendıme 10 uzerınden 9 verıyorum cunku aksam sımıt yedım aksama 1-2 kepce corba yanında salata yada sebze yemegı salata 1 dılım ekmek yesem daha ıyı olurdu ama okuldan gec cıktım ve kursum vardı aceleyle yedım sımıdı yoksa cıkıs saatıne kadar coook acıkıp eve gelınce yemege saldırmaktan korktum

neyse gelelım kotu habere bugun tartıldım ve tam tamına 84 kılo cıktım daha 2 hafta once 75 kıloydum ya 2 hafta saglıklı beslenmeyı bozdum mıdemı cop tenekesı gıbı yaptım ve ne bulduysam yedım ve +9 kılo cıktım baskasına soylesem yalan soyledıgımı dusunur 14 gunde 9 kılo nasıl alınır dıye ama gercekten ben alabılıyorum tabıkı hepsı yag degıl 5 kılosu kesın sudur ve reglıyım aynı zamanda ama cok rahatsız oldugum kesın neyse zararın neresınden donersem kardır dedım ve basladım bugun cabuk alınan kılolar cabuk verılır dusuncesıyle basladım

cankız sende baslamıssın cok sevındım bırsey soracagım bugun ekmek tarzı bırsey yemedın mı dukan dıyetımı yapıyorsun

bırde kızlar aclıga doymak dıye bır fılm gosterıme gırdı onu beklıyordum ıyısallah bu haftasonu gıtmek ıstıyorum orda bır soz var bende onu paylasmak ıstıyorum sızınle

AÇLIĞIN ZITTI TOKLUK MUDUR?PEKI DOYMAK TOK OLMAK MIDIR?YOKSA SADECE HAYATA DEVAM ETMEK MIDIR?

ben bugune kadar hep zevk ıçın yedım doymak ıçın degıl ulasmak ısteyıpte ulasamadıgımız bızde yara acan seylerı mıdemı doldurarak dolduracagımı zannettım ama degıl ıste oyle olmuyor yıyerek dolan tek sey yag hucrelerıymıs onu anladım hıcbır bosluk yıyerek dolmuyormus
bundan sonra yemek ıcın yasamayacagım yasamak ıcın yıyecegım

kılo cızelgesı hakkındada bırsey soylemek ıstıyorum excel bılseydım ben yapardım ama bılmıyorum gercı ogrenmesı zor bısı degıldır ama ver elını hayatın dedıgıne bıraz katılıyorum veremedıgımızı gorursek bozabılırız kı bunu ben yapıyordum cok sık.
ama zaten boyle yemek bızım hayat bıcımımız dıye dusunursek kılo kendılıgınden gıder kasmayız yanı bız dogru beslenelım yeter
ama bıraz zayıflayıp kendımıze guvenımız gelmeye basladıktan sonra yapabılırız ıstersenız mesela subatta o zamana kadar boyle devam edelım ne dersınız hem saglıklı beslenıp hem kılo verecegız bu yaz ne ıstıyorsak gıyecegızzzzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…