Verilen borc

Aynen öyle. Annesiyle anlaşıp böyle bir ders verilebilir. Normalde eşten bişey saklanmaz derdim ama haketmiş.
Annesi de bilezik mi alır başka bişey mi ,konu sahibi adına yatırım yapar. Halası ne zaman geri öderse annesi de o zaman ödesin.

inşallah verirler son cumlesi söyle olmuştu " sen bana bir iban verirsen ben paranızı havale ederim, borçlu kalmayalım hallederim bir şekilde " bende - acelesi yok ne zaman isterseniz verirsiniz dedim ne diyeyim kör şeytan verseydin dedi ama bu sefer de kötü ben olacağım ayrıca bana neden yatırılsın bu doğru olmazdı --eee peki halledebiliyordunuz da niye aldınız yaa ay bunu duyunca sinir bastı beni yine...

Zaten altın kur vs diyerek olay biraz çirkinleşmiş
Verseydin ya IBAN ı da.
Fırsatı tepmişsin

Insanlar zaten faize bulasmak 8stemediklerinden tanidiklardan aliyor. Faiz ödemek istese bankadan alip birakir, niye baskalarlanugrassin. Isin icine yalan katarak kendi kendine faiz koysa o zaman kul hakkina girer. Bastan konusulup verilecekti. Temiz geri istemek bundan iyidi bana göre. Bu konuda herkes farkli düsünebilir. Basta hata este
(Yazimda hatalqr varsa kusura bakmayin. Iki gündür sayfda kocaman reklamlar cikiyor, kapatamiyorum Mune ablaya mesaj atmak istedim, ama ordada ayni reklam cikip.duruypr karsima)

Siz eşinize kızdınız mı.Hata onda da çünkü.Herkes sizden borç isteyebilir önemli olan sizin verip vermemeniz

Altın olarak geri verip zarar etmektense elbette şimdi göndermek isteyecekler. Açığı da başkasından borç alarak kapatırlar herhalde.

bu çok iyi fikir valla ama annemin durumu iyi ama kardeşim için yapacağım aynı şeyi . bir iki ay sonra.

Zaten 50 bin TL icin de baskalarina yuzlerini kizartmalari da ne bileyim. 50 bin ne ki bir evin yaninda oraya da cok anlam veremedim. Neyse bu olay esinize ders olsun bir daha boyle gizli sakli islere girismez.

Operadan gir canım ben iki gündür 0 reklamla giriyorum siteye hayat varmış

Niye atmadınız hesap numaranızı?
Zaten kötü olacaksanız olmussunuzdur.
Madem hala kızına böyle bir mesaj attınız, devamını getirseymişsiniz.

Hala faiz ödemeyecek. Ama siz faiz ödeyeceksiniz. Oldu canım, başka?
Hala da haklı falan değil. Milleti banka mı sanıyor da tl ile borç istiyor? O paranın eriyeceği belli yani.
Soru sahibi siz de ne diye ne zaman isterseniz ödeyin diyorsunuz? Atın ibanı gitsin yani.
O 50 bini şimdi eşiniz nasıl ödeyecek? Var mıymış bir planı? Yoksa size mi ödetmek planı?

Gerçekten halledebilme meselesini anlamadınız mı?
Borç istemişler vermiş eşiniz, siz öyle söyleyince iade etmek istemişler. Ki yorumlarda nasıl “haberim yok” demenize rağmen iade etmezler yazıldı. Demek ki iade edeceklerdi. Teklif de etmişler.
Yok demişsiniz. E verseydiniz iban. Kötü olmayayım diyorsunuz bir de. Hem öyle hem böyle. Çok ilginç.

İnsanlar bir borç istedi, pişman olmuşlardır zaten.

Esiniz suzme salak boyle biseyi nasil sizden gizli yapar bir daha boyle bir sey olursa bosanacaginiza dair ciddi bir konusma yapin belki akillanir parasinyokken birc verenide ilk kez goruyorum bide ustune faiz odeyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…