Verilen borc

zaten öyle ve dedim inanın boşanmaya kadar bile giderdim büyük hata eşler arasında bu tarz şeyler sorulmadan yapılamaz o zaman evliliğin anlamı nedir ?

Hala da utanmaz, o noktada senin rızanın olmadığını anladığında parayı dimdirekt iade etmeliydi. Bu erkek aileleri neden hep gelini eşşek yerine koyma peşindeen doğrusunu yapıp hakkınızı aramışsınız tebrik ediyorum.

Kendileri zamanında çok eşşek olmuş çünkü şimdi de kime semer vursam diye bakıyor. Acaba konu sahibi kendi halası için ek hesaptan bilmem kaç faizli para çekip gönderseydi kocası napardı? Cherry'cim bu erkekler ve aileleri anksiyetemi azdırıyor.

Halaya kızan yok ki eşi arayıp geri istesin verdiği parayı.
Hayır akıllı tabi hala yorumu yazılmış sanki isteyerek yapmış gibi.
Kızı da gayet güzel cevap dönmüş.
Kadın sevinmiştir bile yeğenim geri çevirmedi diye ama sonraki muamele hoş olmamış, direkt red yese daha makbule geçerdi.

Zaten direkt red yemiş ama kocası oturmamış oturduğu yerde. Suçlu koca o yüzden o muhattap olup çözmeli olayı.

Bankadan çekse geri ödeyeceği tutar 2 katını geçerdi. Size ne zaman isterse 50 bin TL ödeyerek borcunu kapatacak mı yani. Zaten hala adaletli biri olsa bu şekilde borç almayı kendide kabul etmez. Geri ödemesini altın ya da dolar olarak şu tarihte ödeyeceğim falan derdi. Bu durumu anlatan bi atasözü var ama yazmak istemiyorum. Tam o durum

Zaten direkt red yemiş ama kocası oturmamış oturduğu yerde. Suçlu koca o yüzden o muhattap olup çözmeli olayı.
Red yememiş ki, adam telefonda halasına tamam demiş. Karısına da yok ya vermem demiş.
Sonra gizlice para göndermiş.
Şimdi halanın suçu ne:)
Adam suçlu çok büyük akılsızlık etmiş. Eşine de yalan söylemiş.

Ben olsam geri ödemesi 300 bin olarak olsa da para çekip aileme verirdim inadına. Görsün bakalım borç ödemek nasıl oluyormuş. Ekonomik olarak zorlanınca belki aklı başına gelir. Gerekirse her şeyden kısardım ve hayatım borç ödüyoruz mecburuz derdim

Valla halaya da hiç acıyamadım bu kadın açıp paranın habersiz gittiğini net söylemiş. Hala da ölü taklidi yapmış, yapar tabi faizsiz, döviz olmayan altın olmayan buz gibi bedavaya TLyi kapmış geri verir mi?? Eş de gerzek zaten yazdım, bu zamanda TL borç mu veriliyor Allah aşkına ... hala onurlu bir insan olsaydı bu kadın aradığında habersiz olduğunu bilmiyordum kızım kusura bakma der parayı iade ederdi nokta.

Bankadan çekseydi 50.000tl para mi bu zamanda her banka veriyor. Eş parayı geri alsın hala da milleti tokatlamaya çalışmasın.

Eşiniz beceriksizin teki.
Böyle birinden aşırı soğurdum.

Gemiyi hepten batırırım diyosun yani:)
Konu sahibi de zorlanır daha fazla gerilim olur vs vs
Ama durduk yere başkası için faiz ödemek gerçekten çok can sıkıcı..

Oncelikle hala suclu, faiz odemek istemeyip borc istedigi icin. Bir akilli o zaten.
Sonra da esiniz suclu size vermicem zaten diye yalan soyleyip faizsiz isini halletmek isteyen halaya kendisi faiz yiyip olmayan parayi verdigi icin. Yok demek bu kadar mi zordu cidden? Bir de TL vermis yokus asagi deger kaybetmiyor gibi. Resmen akilsizliklar silsilesi.
Insanlar ayip etmissiniz falan demis ama, bence iyi yapmissiniz. Dolayli yoldan aslinda bu ise razi olmadiginizi soyleyerek. Bilsek istemezdik demisler bi de en bastan istememeleri lazimdi. En kisa zamanda paranizi verirler, bir daha da istemezler bence. Esiniz kendi isguzarligi yuzunden mahcup oldugu ile kalmis.

Kızına söylemiş halayla muhatap olmamış anladığım, belki iade ederler bilemiyorum. Şoka girmişlerdir belki:) E ben borç istesem biri tl verse ben de alırım kadın ne yapsın. Sonra arayıp haberim yoktu demiş, onaylamıyorum dememiş ki ve parayı altın olarak istemiş.
Bu ne demek? Onay verip vermediğini söylesin o zaman..

ben hala yı falan hiç suçlamıyorum benim salağın hayır diyememesi fakat artık olan olmuş gözüyle bakıyorum verirlerse amenna altın alır koyarım vermezlerse gırtlaklarına çökecek değilim bunun ceremesini o çekecek esnek hesabı bu ay kapatmasını ne yapıp ne edip kapatmasını söyledim.

Eşiniz hep mi böyle yoksa ilk vukuatı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…