Buzdolapları ve Derin Dondurucular VESTEL Mİ ARCELİK Mİ

emirbebekkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2014
74
53
34
Merhaba arkadaslar
görüslerinizi almak istedigim bir konu var önümüzdeki yaz ev döseyecegiz A'dan Z'ye beyaz esya konusunda cok kararsızım arcelik mi yoksa vestelmi esim vestel olsun istıyor ben daha cok arcelik olsun istiyorum suan evimde olan buzdolabim ve camasir makınam vestel hic memnun degılım bulasık makınam ise arcelik buzdolamin iki defa bozuldu camasır makınam beyazları hıc guzel yıkamıyor arcelik bulasık makınamda 3 programli bir makına suana kadar hic bozulmadı ama butun bardaklarımı cızdı ondada boyle bır sıkıntı yasadım, vestel olan beyaz esyalarım markanın en ucuzlarından dıye bılırım bu yuzden bıraz kafam karısıyor aynı markanın bıraz daha pahalı olanları dahamı ıyıdır acaba sonucta gelistırmişlerdır dıye dusunuyorum aynı yerlerınde saymıyorlardır heralde :KK64:aslında ben arcelık almak ıstıyorum daha kalıtelı ve kullanıslı olacagını dusunuyorum ama esım vestel ıstedıgı ıcın cok ısrar edemıyorum cünki vestelın servıs agı daha ıyı dıyor bozulsa bıle servıs gelıyor magdur olmuyoruz dıyor ama arcelıkde bu olmazsa beyaz esya tartısma sebebımız olabılır oyle olsun ıstemıyorum, bız sureklı tayın goren bı aileyız buzdalabım bozuldugunda aksam aradık sabah geldıler ve ulasımı kolay olmayan bıryere bıle. sıze sormak ıstedıgım kullandıgınız ve memnun oldugunuz vestel urunlerı varmı benımle paylasırmısınız en azından vestel alırsam bıle memnun kalınan urunlerden almak ısterım fıyatlarınında uygun olmasıda önemli tabıı.. birde ROWENTA X TREM POWER CYCLONIK elektrık supurgesı alacıgım kullanan varmııı???? sımdıden tesekkur ederım....:KK54::KK54::KK54:

bence beyaz eşya tamamen şans işi. bi parti ürün iyi olur, arkasından çıkan bi parti ürün kötü olur. arçelik fabrikasında çalışan arkadaşım var, buzdolabını almayın diyodu mesela.

Vestel'in ürünlerini ben kullandım ve kalitesiz buluyorum memnun değilim. Arçelik kalite olarak Vestel'den daha üstün diye düşünüyorum.

X