Vestibüler migreni olan varmı?

Merhaba.
Benim rahatsızlığımın ne olduğu ortaya çıkmadı fakat iyi gelen tek şey hafif dozda antidepresan oldu. Bu arada bende kaygı bozukluğu (anksiyete diye geçiyor) da var. Kaygılarım arttığında bu durumun fazlalaştığını farkettim. Yani benimki %80 psikolojik bence. Bu konuda çok fazla makaleler okudum araştırmalar yaptım. Kaygı ve denge merkezi birbirine çok yakın. Kaygı da tetikliyor bu yüzden.
Anladım bende de stres ve kaygı var lakin yüksek sekilde değil. Şimdi nöroloji doktoruna gidiyorum tekrar. Vestibüler migren gibi seyrediyor benim ki. Doktora ondan bahsedicem. Eğer verdiği ilaçlar iyi gelmezse psikiyatriye gideceğim en son olarak. Siz hangi ilacı kullanıyorsunuz antideprasan olarak

Merhaba bende de aynı sorunlar var geçtimi şikayetleriniz
Merhaba ben 6 ay düzenli kullandım ilaçlarımı son ay düzenli kullanmadım şimdi iyiyim çok şükür yüzde yüz düzelmesemde hastalığımın bir adı olması bile bana iyi hissettiriyor yıllarca neyim var benim diye düşünerek yaşadım ben yaşam şekline dikkat etmek tetikleyen şeylerden kaçınmak gerekiyor hayatımı etkilemiyor artık bu hastalık inşallah böyle devam eder

merhaba arkadaşlar dengesizlik sorunlarınız devam ediyor mu çözüm bulabildiniz mi? yaklaşık 2 aydır bende yaşıyorum aynı problemi ve tabi ağır bir depresyonda geçiriyorum aynı zamanda belki tamamen psikolojik bilemiyorum ama bu dengesizlik hissi artık inanılmaz canımı sıkıyor

Anladım bende de stres ve kaygı var lakin yüksek sekilde değil. Şimdi nöroloji doktoruna gidiyorum tekrar. Vestibüler migren gibi seyrediyor benim ki. Doktora ondan bahsedicem. Eğer verdiği ilaçlar iyi gelmezse psikiyatriye gideceğim en son olarak. Siz hangi ilacı kullanıyorsunuz antideprasan olarak
merhaba bir çare bulabildiniz mi acaba? bu dengesizlik hissi çok canımı sıkıyor antidepresana başladım bugün 11. gün ama henüz bi faydası yok tabi erken daha..

Bugün doktora

bugün doktorla görüştüm bu arada aynı teşhis konuldu. Bana da migren ilacı yazıldı o kadar sıkıntılı bir sersemlik ki insan kafasını koparmak istiyor artık
Kesinlikle öyle bir de şey düşünüyorsun değil mi hiç geçmeyecek gibi bana da teşhis koyamadılar belki 40 tane doktora gittim İlk başlarda ataklar halinde geldi Bir hafta falan yataklara attı zombi gibi geziyordum yerini sersemliğe ve halsizliğe bıraktı ne önerirsin bana nasıl geçer yardım et bana da lütfen

Merhaba arkadaşlar aynı süreçlerden bende geçtim. Çok zor zamanlardı. Sallanma hissi baş dönmesi gibi vs. Antidepresanla rahatladım çünkü bende anksiyetede var. Kaygı bozukluğu yani. O yüzden bir de psikiyatrist deneyin isterseniz. Geçmiş olsun

Merhaba arkadaşlar aynı süreçlerden bende geçtim. Çok zor zamanlardı. Sallanma hissi baş dönmesi gibi vs. Antidepresanla rahatladım çünkü bende anksiyetede var. Kaygı bozukluğu yani. O yüzden bir de psikiyatrist deneyin isterseniz. Geçmiş olsun
Hangiini kullandınız bana se...ta fayda etmedi

Benim bir buçuk ay oldu ilk zamanlar biraz iyi gibiydim sonra tekrar aynı oldu gibi beklemedeyim içbştaz geç fayda ediyor diyorlar. İlk ay 5 mg ile başladık 15 gün önce 10 mg geçtik. Fayda eder inşallah
Aynı durumdayım nasıl oldunuz bir gelişme var mı ben nasıl iyileştiniz Allah rızası için çok kötü durumdayım kafamdaki sersemlik hiç geçmiyor geçmeyecek gibi hissediyorum çok kötü durumdayım, çok çaresiz hissettiriyor bana 2 aydır böyleyim ilk başta ataklar halinde geldi çok kötüydü markete dahi gidemiyordum kafamı kaldıramıyordum sonra biraz hafifledi şimdi kafamda bir sersemlik var hiç gitmiyor ne yapmam lazım Allah rızası için😞😭

Ilacin adi nedir ya da vermek istemezseniz etken maddesini yazarsaniz cok ama cok sevinirim. Doktoruma danismak istiyorum cunku inanin cok ihtiyacim var
Bu durumdan nasıl kurtuldun aynı durumdayım ilk başta ateşli geldi kalbim çarptı başım döndü hafiften sonradan 3 hafta falan yatakları attı beni markete dahi gidemiyordum şimdi biraz hafifledi ve sersemlik var kafamda hiç gitmiyor bu nasıl gidecek ne yaptınız gitmediğim doktor çektirmedim mr kalmadı kulak burun boğaza gittim dahiliye gittim nöroloji gittim hepsi temiz diyor ilk başta çok kötüyken Eeg'ye çektim biraz bozuk çıkmış bir şey demedi ama epilepsi hap yazdı yani kısaca bu durumdan nasıl kurtulurum Allah rızası için bu sersemlik gitmiyor kafayı yiyeceğim,,😞😭

Merhabalar durumunuz nedir benim kafada geçmeyen bir sersemlik var doluluk diye tabiri ricada bahsedebiliriz insan kendi ruh halini bilir ama kabullenemiyorum benim ruh halim bu değil ben bu değilim diyorum ilk başta ataklar halinde geldi baya bı kalp çarpıntısı yaşadım kafam öyle ki taş gibidir resmen hiçbir şey yapamıyorum sürekli yatıyordum 3 hafta falan öyle yattım sonradan biraz yatağa kalkmaya başladım ve şu anda kafam sersem gibi resmen hani grip olursun kafanın içi dolar ya aynı onun gibi geçmiyor nasıl yapacağım İnan bilmiyorumacaba dedim kalbimde mi bir sıkıntı var ama yok MR çekildim kardiyolojiye gittim nörolojiye gittim kulak burun boğaza gittim dahiliyeye gittim gitmediğim bölüm kalmadı siz de son durum nedir nasıl oldunuz

Merhabalar durumunuz nedir benim kafada geçmeyen bir sersemlik var doluluk diye tabiri ricada bahsedebiliriz insan kendi ruh halini bilir ama kabullenemiyorum benim ruh halim bu değil ben bu değilim diyorum ilk başta ataklar halinde geldi baya bı kalp çarpıntısı yaşadım kafam öyle ki taş gibidir resmen hiçbir şey yapamıyorum sürekli yatıyordum 3 hafta falan öyle yattım sonradan biraz yatağa kalkmaya başladım ve şu anda kafam sersem gibi resmen hani grip olursun kafanın içi dolar ya aynı onun gibi geçmiyor nasıl yapacağım İnan bilmiyorumacaba dedim kalbimde mi bir sıkıntı var ama yok MR çekildim kardiyolojiye gittim nörolojiye gittim kulak burun boğaza gittim dahiliyeye gittim gitmediğim bölüm kalmadı siz de son durum nedir nasıl oldun
merhaba aynı şekildeyim sersemlik geçmiyor ve sizinde şikayetiniz yüzde yüz vestibüler migren

merhaba aynı şekildeyim sersemlik geçmiyor ve sizinde şikayetiniz yüzde yüz vestibüler migren
Öyle dediniz bir an mutlu oldum İnşallah öyledir vallahi gözümde yaş kalmadı sürekli ağlıyorum psikolojim bozuldu hayat kalitemi sıfır oldu ne yapacağım ben ya Allah düşmanın başına vermesin oy Allah'ım bu nasıl bir şey ya sürekli uyuyorum çok uykum geliyor ondan mı acaba sibelim kullandım ben 5 gün falan bir faydası olmadı hiçbir doktor da bana vestubuler migrenden bahsetmedi kafamda zerre Ağrı yok ve yürüdükçe artıyor sanki sarhoş gibisin ve çok uyuyorum nedense hemen uykum geliyor alakası var mı acaba onunla

kulağımda geçmeyen bir çınlama var ve gün içinde birden bir halsizlik çöküyor 2-3 defa yokluyor bu halsizlik gün içerisinde yarım saat sürüp geri gidiyor halsizlik anlamıyorum sen de böyle bir şey oluyor mu

X