Vicdan azabı çekiyorum kocamı nasıl mutlu edebilirim?

Selin
Selin karacehennem videoları izle bence, bir de cilveli kadınların olduğu filmler diziler izle etkilen. Değişmelisin, böyle bir adam bolca sevgi ilgi şefkati, sen de böyle bir adamın sonsuz aşkını hak ediyorsun. 4 yıl kısa bir sire, aşkınızı baştan alevlendirebilirsim

Bayılıyorum yorumlarınıza
+1000

Benim eşimin bu konuşmayı yapması demek,saatlerce birlikte aglamamiz demek.
Böyle bir iç dokuse bu kadar nötr yaklasabilmek aşık bir kadının yapabileceği birşey değil.
Duygularınızdan emin olun lütfen.
Allah yardımcınız olsun ...

Bu cok kolay tabiki sevginizi gosterin hatta isterseniz guzel bir yemek hazirlayin giyinin falan sizde bir konusma yapin hatami anladim evliligmizjn kiymetini vs vs onun icin biseyler yapin ve sevginizi gosterin bunda zorlanacak ne var

Bu nedir yahu? Sevilmeye yeteneksizim der gibi. Cok ezikce geldi bana. Boyle diyen birini sevecegim varsa da sevemem. Eski bi sevgilimin lafini hatirladim simdi. Sen benimle niye birliktesin beni sevmiyor gibisin demistim de sen sevmeden çekilecek insan mısın demişti bence kadin erkek arasindaki sevgi biraz da boyle bisey. Ay cok iyi huylu ılımlı kibar hadi seveyim onu bari diye karar alınıp sevilecek, aa bak bana uzak duruyor ben de sevmeyim şunu da görsün diye vazgecilebilecek bisey degil bu. Ikinizinki de sahte geldi bana o yüzden.

Bence sık sık sarilin eve gelince ise giderken yatarken
Sımsıkı sarılın
Sarılmaya ihtiyacı var gibi
Sürprizlerden çok şiir yazın yada beğendiğiniz bir şiiri mesaj olarak atın
Akrostiş de yazabilirsiniz

akşam romantik bir ortam ve güzel bir yemek hazırlayın ve eşinize onu cok sevdiginizi söyleyin hislerinizi söylemekten çekinmeyin eşler arasında sevgi sözcükleri söylemek aradaki iletişimi sevgiyi kuvvetlendirir ki bence eşiniz bunu fazlasıyla hakeden birisi şu zamanda böyle birisini Rabbim size nasip etmiş kıymetini bilin umarım çok mutlu olursunuz bir ömür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…