Vicdanım hiç rahat değil pislik gibi hissediyorum

Ayrıca ayıp örtmede gece gibi ol derler siz birinin ayıbını ortaya dokerseniz pişman olduğu birşeyi sevgilisine iyi niyet adı altında söylerseniz Allah da sizin bir ayıbınızi ortaya döker yada canınızı çok sıkacak birşeye vesile olur....Yani biz kimiz demi gerçek söylensin lafını böyle dedikoducu insanlar gibi ortaya dökmek değildir iyi niyet.....Zaten ortaya çıkması gereken çıkarsa çıkar o zaman bakarsınız çaresine.....O insanlar bu kadar gaddar ve geçmiş birşey için mutluluk yıkacak kadar merhametsiz ise onlarda elbet karşılığını kendi mutluluklarinin bozulması ile öder bu işler hep böyle işler.........

Geçmiş çöplüktür çöplüğü de köpekler karıştırır diye bir söz var ya hani, sizi geçmişinizle yargılayacak biri hiç olmasın hayatinizda zaten. Madem çok önem veriyordu en başında sevgili olmadan sorsaydı. Bu konuda taviz vermeyin duyarsa da duysun dik durun. Lafını da etmeyin bence

Bu kadar pis bi geçmişle nasıl yaşayacaksınız bilemedim. Böyle bir kadınla hicbir erkek evlenmez ki. Hamamda 40 tas suyu denediniz mi?

İlişkiniz olmadığında yaptığınız şeyler utanmanıza yol açıyor diye düşünüyorsunuz hatta daha önce öpüştüğünüz biri “Aa benle öpüştü ama şimdi bunla beraber” diyerek erkek arkadaşınıza acıdığını düşünüyorsunuz.
Sanki o kişilerin sevgilisi hiç öpülmemiş biri olacakmış gibi.
Bana düşünceleriniz de davranışlarınız da çarpık geldi.
Şu an sevgilinizin geçmişinin mükemmel olduğunu düşünüyorsunuz-belki o da çarpık bir düşüncedir- ve ben nasıl yaptım bunları ya duyarsa diyorsunuz.
Ama sevgilinizden ayrılsanız yine geleceği düşünmeden aynı şekilde devam ederim diyorsunuz.
Ha bence flört etmek yanlış değil ama siz sonradan pişman oluyorsunuz ya ondan dedim.
Hiç değişmeden devam edeceksiniz belli.
Anladıklarımı yazdım ve bana çok mantıksız geldi.
Çok erkek kafası ile düşünüyorsunuz.
Size bınu düşündüren erkek arkadaşınızın ben çok dikkatliyim düşünceleri mi yoksa bastırılmış yetiştirilme tarzınız mı bilmiyorum.
Ama bu kişi doğru değilse bile,ki bence değil, bir sonraki doğruyu bulduğunuzda yine aynı hisleri yaşayacaksınız.
Ya da sizin tabirinizle geçmişi sizden kirli birini bulursanız içiniz rahat eder belki.
Diğer türlü yine dertler derya,geceler uykusuz.
Bir kadının öpüştüm,akşam içmeye gittim sevgilime acırlar ühü diye düşünmesi hiç normal değil ya.
Ağlayarak ne anlattınız bilmiyorum ama öpüşmekten ilerisidir ama aynı işyerinden olunca öpüşmek daha kötü geliyor size,yok artık.
Bence bu düşünceler,bu erkek arkadaşa inanmışlık nerden geliyor onu çözmeye çalışın.
Konunuz erkek arkadaşım duyarsa,ah zavallı,değil bu konuda gerçekten.
Baksanız gece bunları düşünen sizsiniz kim ah zavallı konumunda.
Kim ahh aynı işyeri, ahh öpüşme diye düşünüyor.
Cidden sanki birisi gelmiş size erkek gibi düşünmeyi öğretmiş ama kadın olduğunuz için düşünceler size uymamış ve hareketlerinize yansımış ama sonrasında düzgün bir şey yaşadığınızı düşününce erkek kafası baskın gelmiş gibi bir durumunuz var.
Normalde bu kadar uzun yazmam ama başka genç kadınlarımız okursa aynı şeyi yaşamasın diye söyleyeceklerimi yüzde yetmiş azaltarak yazdım.
Normalde sizin anlattığınız durumun tersi ve fazlası olur genelde ve erkek hiç suçlu hissetmez.
Sizinki nedir yani erkek arkadaşınıza yine erkek olanlar acırmış!!!
Hem o şekilde yetiştirildim hem de erkek arkadaşım bu konuda takıntılı olunca bana da suçluluk hisleri geldi sanırım. Kendimi layık olduğum sürece sevilmeyi hak ediyorum olarak inandırdığımın farkındayım ama bunun üstesinden gelemiyorum. Psikoloğa gittim o da boş biri çıktı param da kalmadı. Sürekli suçluluk hisleriyle kıvranıyorum hergün o bana hesap soruyor kızlar şöyledir böyledir diye ben de açıklama yapıyorum. Sanki böyle olmayan bir erkek gerçekten sevmiyor gibi geliyor. Yani hak etmediğim bir sevgi gibi tatmin etmiyor. Bu konuyu çıtlattığım diğer kişiler de çok normal şeyler olduğunu söylüyordu ama bana karşı öyle diyorlar gibi geliyordu. Buradaki herkes de öyle söyleyince biraz rahatladım ama birazcık. Üzerimde hergün onu ikna etme baskısı var ve her şeyi söylemediğim için bir yalanın içinde gibi hissediyorum gerçeği bilmediği için benimle gibi. Duysa tüm bunları soğur gibi geliyor işte. Ama bugün ben artık olgunum geçmişinde ne olduysa sorun etmiyorum dedi. Ben yine de bu azaptan kurtulamıyorum neden ya neden ?

Kendisi çok dindar, dini hassasiyetleri olan biri değilse kesinlikle lafını etmezdim. Oldu veya olmadı demezdim. Ona ne.
Dini anlamda çok hassassa, kriterlerini baştan belirtmişse ve kendisi bakirse (hiçbir şey yaşamadığından nasıl bu kadar eminsiniz anlamadım) sırf kritere sahip olma hakkına saygı duyduğum için söylerdim. Kendimle alakalı olmazdı bu.

Ne yaptınız ki bu kadar ağlayacak? Öpüştünüz diye mi? Kendinizi küçük düşürmüşsünüz kusura bakmayın. Siz kendiniz bu kadar ezilip büzülürseniz zaten ezerler.
Hpv virüsü vardı bende onu söylerken ağladım

bir de yarın başka bir sekilde öğrenirse sorun öpüşmesi olmayacak. bana yalan söyledin diye üzerine gidecek bu da kızımızı daha çok yoracak bi süreç olacak yani ne gerek var
Cesaretimi toplayıp bir türlü konuşamadım ki yok saymak istiyorum o olayları çünkü ben de psikolojik olarak iyi değildim o zamanlar üst üste flört falan yaptım.

Boşuna dememişler içki kötülüklerin anasıdır bence ilk önce kötü alışkanlığınızi birakin gerisi gelir malesef bu tarz şeyler dönüşü olmayan hatalara sürüklüyor
Şu an güzel bir ilişkim var ve karşıma çıkan en mükemmel insan. Cinsel bir geçmişi sevişme vs olmamış şaşırtıcı ama buna eminim. Sadık bana,üzerime düşüyor çok da yakışıklı. 6 aydır beraberiz. Ama benim geçmşim onunki gibi değil ve o biraz önemsiyor bu durumu. Ben onunla tanışmadan önce başladığım iş yerinde aptal gibi erkeklerle takıldım. Aynı yerde çalışıyoruz büyük bir hastane. İçmeye çıktığımız arkadaşlarım oldu ama bir şey yaşanmıyordu sadece gülüp eğleniyorduk. Ama içmeye çıktığımız biriyle öpüştüm. Bir tane çocukla flörtkeştim küçük bir öpücük kondurmuştum ona da tek. Yani aslında yanlış bir şey hiç. yapmadım ama çok fazla erkek sayısı var.sevişmeli geçmişimden falan bahsetmedim. Şimdi ona çok aşığım sadakatsizlik bir an düşünmedim,gözümle bile yapmadım. Ama birinden bir şey duyacak diye ödüm kopuyor. Onun duyacağım bir hatası bile yok ama benim bir iki ayda aynı iş yerinde vakalarım var. Ne kadar aptalım ben anlamıyorum niye yaptım, neye güvendim. Bir şey de duyulmadı ama o kişilerle karşılaştığımda utanıyorum. Ya duyarsa diye korkuyorum. Beni seviyor vazgeçmez ama çok üzülür birilerinin benim hakkımda kötü düşündüğünü bilse. Sırf rahatlığımdan bunlar oldu. Ne yapmalıyım?
a

Ayrılmalı mıyım ona haksızlık mı bu
gecmis gecmiste kalsin acmayin bence önemli olan yasadigin o pismanliklarin yeni bir sayfa ac ikinize sadakatli olun birbirinize hak konusa gelirsekte erkeklerle yasadiklarinizi duyunca arkadsiniz gercekten kaldiramazsa sizin üzerinizde baski yapabilir

Şu an güzel bir ilişkim var ve karşıma çıkan en mükemmel insan. Cinsel bir geçmişi sevişme vs olmamış şaşırtıcı ama buna eminim. Sadık bana,üzerime düşüyor çok da yakışıklı. 6 aydır beraberiz. Ama benim geçmşim onunki gibi değil ve o biraz önemsiyor bu durumu. Ben onunla tanışmadan önce başladığım iş yerinde aptal gibi erkeklerle takıldım. Aynı yerde çalışıyoruz büyük bir hastane. İçmeye çıktığımız arkadaşlarım oldu ama bir şey yaşanmıyordu sadece gülüp eğleniyorduk. Ama içmeye çıktığımız biriyle öpüştüm. Bir tane çocukla flörtkeştim küçük bir öpücük kondurmuştum ona da tek. Yani aslında yanlış bir şey hiç. yapmadım ama çok fazla erkek sayısı var.sevişmeli geçmişimden falan bahsetmedim. Şimdi ona çok aşığım sadakatsizlik bir an düşünmedim,gözümle bile yapmadım. Ama birinden bir şey duyacak diye ödüm kopuyor. Onun duyacağım bir hatası bile yok ama benim bir iki ayda aynı iş yerinde vakalarım var. Ne kadar aptalım ben anlamıyorum niye yaptım, neye güvendim. Bir şey de duyulmadı ama o kişilerle karşılaştığımda utanıyorum. Ya duyarsa diye korkuyorum. Beni seviyor vazgeçmez ama çok üzülür birilerinin benim hakkımda kötü düşündüğünü bilse. Sırf rahatlığımdan bunlar oldu. Ne yapmalıyım?
Adamın hikayesine inandiniz yani?

gecmis gecmiste kalsin acmayin bence önemli olan yasadigin o pismanliklarin yeni bir sayfa ac ikinize sadakatli olun birbirinize hak konusa gelirsekte erkeklerle yasadiklarinizi duyunca arkadsiniz gercekten kaldiramazsa sizin üzerinizde baski yapabilir
Anlattım %90 ınını kaldıramadı bir süre ama sonra sevdiği için kabullendi

Bak sinirlendiriyorsunuz BENİ YA. BİR DAHA YAPMA DAHA FAZLADA BOŞA DÜŞÜNME, HEP DÜŞÜNMEDİĞİN YERDEN GELİYOR ZATEN.

X