Vicdanım hiç rahat değil pislik gibi hissediyorum

Hiç anlatmayın sevecek kişi sizi şimdiki halinizle ve geleceğinizle sevmeli olan olmuş geçen geçmiş sizi ona anlatan da şerefsizlik yapar.

Öyle mi diyorsunuz. Yaptıklarım çok mu utanç verici hazmedilmez mi
Ay ne alaka bekar insansın flört edebilir takılabilirsin. Benim eşim bile geçmişimi sorun edemez didikleyemez ben de onunkini. Hayatlarımızda yoktuk. Bekar insan istediği gibi de takılır.
Ahlaksızlık birlikteyken aldatmak ya da evli adamlarla takılmakla olur
Siz daha kendinize değer vermiyorsunuz

uzay çağındayız, siz geçmişte seviştiniz ya da birini öptünüz diye ağlayarak mı anlatıyorsunuz?
neden yeni birisi hayatınızdayken geçmişinizdeki olayları vicdan azabı, pislik vs diye tariflediniz?
kendinize ve geçmişinişze saygı duyun, sizi bununla yargılayacak aynı kafa yapısında olmayan insanlarla da birlikte olmayın, üzülürsünüz.

Yaptiklariniz basit seyler ayrica sizin gecmisiniz kimseyi ilgilendirmez sacma seylere takilmayin

Kendinizi bu kadar gommeyin dik durun . Onun olmamış sizin olmuş ne var bunda . Kimler kimler ne haltlar çevirip kons. Hayatı yaşayıp masum bakire gibi evlenip kraliçe hayatı yaşıyor 😂😁😁 hicbirsey olmaz . Duymaz . Rahat olun korku enerjisi korktugunuz şeyi çeker .

Nasıl denir ki bu kayda değer bir şey olmadığı halde gözünde büyütecek bu durumu. Birilerinden de şimdiye kadar duymadıysa daha da duymaz gibi ama benim canımı sıkan şey o çocuklar ona üzülerek bakıyor mudur acaba? Ama kimseyle yatıp kalkmadım bir öpüşme bir flört durumu var sadece. Bir de rahat rahat takılmalarım.
Yatıp kalkmadım derken ?
Sevişmeli durumlarından bahsetmişsin konuda.
Nasıl yani ilişki olmadı mı yatmadınız mı sayılıyor ?

böyle ezilip büküldükçe o adam tepenize cıkar. ayrıca gecmısınız onu ılgılendırmez. siz esek olursanız semer vuran cok olur bilgniize. ayrıca onunda tertemız oldguunu bılmıyoruz. guvenmeyın. bir erkek olgunluk cagına gelıp bır kadınla beraber bıseyler yasamamıs olması onu temız yapmaz. Bence kadın görmemesi bi kadınla oturup konusmaması bıseyler yasamaması daha kötü benim acımdan. Doyumsuzluk sendromu başlar.

Şu an güzel bir ilişkim var ve karşıma çıkan en mükemmel insan. Cinsel bir geçmişi sevişme vs olmamış şaşırtıcı ama buna eminim. Sadık bana,üzerime düşüyor çok da yakışıklı. 6 aydır beraberiz. Ama benim geçmşim onunki gibi değil ve o biraz önemsiyor bu durumu. Ben onunla tanışmadan önce başladığım iş yerinde aptal gibi erkeklerle takıldım. Aynı yerde çalışıyoruz büyük bir hastane. İçmeye çıktığımız arkadaşlarım oldu ama bir şey yaşanmıyordu sadece gülüp eğleniyorduk. Ama içmeye çıktığımız biriyle öpüştüm. Bir tane çocukla flörtkeştim küçük bir öpücük kondurmuştum ona da tek. Yani aslında yanlış bir şey hiç. yapmadım ama çok fazla erkek sayısı var.sevişmeli geçmişimden falan bahsetmedim. Şimdi ona çok aşığım sadakatsizlik bir an düşünmedim,gözümle bile yapmadım. Ama birinden bir şey duyacak diye ödüm kopuyor. Onun duyacağım bir hatası bile yok ama benim bir iki ayda aynı iş yerinde vakalarım var. Ne kadar aptalım ben anlamıyorum niye yaptım, neye güvendim. Bir şey de duyulmadı ama o kişilerle karşılaştığımda utanıyorum. Ya duyarsa diye korkuyorum. Beni seviyor vazgeçmez ama çok üzülür birilerinin benim hakkımda kötü düşündüğünü bilse. Sırf rahatlığımdan bunlar oldu. Ne yapmalıyım?
Abartmasanız mı? yani o geçmişinde bu şekilde yaşamayı tercih etti diye şimdi siz kendinizi masum hissetmemeniz saçmalık. geçmişini paylaşmak ve konuşmak zorunda değilsin.bu kafadan çık tut ki duydu zaten seni çok seven bir insansa böyle bir sebepten bırakmaz.azıcık değer verin kendinize ya

Geçmis geçmişte kaldı.
Önüne bak .
Sen mutlu sevgilin mutlu eee bir sorun yok .
Bunları bosvern

Şu an güzel bir ilişkim var ve karşıma çıkan en mükemmel insan. Cinsel bir geçmişi sevişme vs olmamış şaşırtıcı ama buna eminim. Sadık bana,üzerime düşüyor çok da yakışıklı. 6 aydır beraberiz. Ama benim geçmşim onunki gibi değil ve o biraz önemsiyor bu durumu. Ben onunla tanışmadan önce başladığım iş yerinde aptal gibi erkeklerle takıldım. Aynı yerde çalışıyoruz büyük bir hastane. İçmeye çıktığımız arkadaşlarım oldu ama bir şey yaşanmıyordu sadece gülüp eğleniyorduk. Ama içmeye çıktığımız biriyle öpüştüm. Bir tane çocukla flörtkeştim küçük bir öpücük kondurmuştum ona da tek. Yani aslında yanlış bir şey hiç. yapmadım ama çok fazla erkek sayısı var.sevişmeli geçmişimden falan bahsetmedim. Şimdi ona çok aşığım sadakatsizlik bir an düşünmedim,gözümle bile yapmadım. Ama birinden bir şey duyacak diye ödüm kopuyor. Onun duyacağım bir hatası bile yok ama benim bir iki ayda aynı iş yerinde vakalarım var. Ne kadar aptalım ben anlamıyorum niye yaptım, neye güvendim. Bir şey de duyulmadı ama o kişilerle karşılaştığımda utanıyorum. Ya duyarsa diye korkuyorum. Beni seviyor vazgeçmez ama çok üzülür birilerinin benim hakkımda kötü düşündüğünü bilse. Sırf rahatlığımdan bunlar oldu. Ne yapmalıyım?
Ondan önce olmuş..

Eğer sizi gerçekten seviyorsa geçmişinizden dolayı ayrılacağını düşünmem, sadece belki başkalarından duyarsa sindirmesi zor olup belli bir zaman alabilir. Oturup uygun bir dille anlatabilirsiniz bunu da. Zaten erkeklerin çoğu hayatlarındaki kadının geçmişini dinlemeye tahammül edemiyor bir şekilde kapatalım konuyu gibi bir şey söylerse sizde zaten bunu dile getirmiş olacaksınız saklamış değil. Yarın öbür gün bir yerde duyduğunda da benden sakladın gibi bir sebep sunma durumu olmaz bu konuda içiniz rahat olur.

Bı kırılıp dökülmeleri bı vicdan azabı saçmaliklarini geçelim biz kadınlar.Gecmisi degistiremeyeceginize göre.Ustellik Allah bile affederken ne günahları insanları kullarına niye bu kadar pişman hisler besliyorsunuz.Siz o geçmişle sizsiniz.Elinizde fermanmi vardı bu girecek mış hayatınıza fermanmi var sonsuza kadar kalacak.Sevin sahiplenin ve utanmayın gecmisinizden katilmisiniz hirsizmisiniz siz.

Size soruyor mu geçmişinizi ? Eğer sorarsa flörtleştiğim insanlar oldu zamanında dersiniz ama en ince ayrıntısına kadar her şeyi de anlatmaya gerek yok sonuçta geçmişte kalmış bir olay önemli olan ondan sonraki olanlar şu an o insana karşı sadakatliyseniz problem yok

Zamanında yediğin hurmalar birgün yavrum tirmalar . Bırak bu saf temiz bakir cocuguda kendin gibi rahat ve neyse kendin gibi birini bul işte 😃 her hangi bir korkun kalmaz

Ben kendimden bu kadar emin değilim sen 6 aylık adamdan nasıl böylesine emin olabiliyorsun anlamıyorum ama bu kafayla çok üzülürsün onu biliyorum. 😀

X