Vicdanım hiç rahat değil.

Balkondayken uçamayan kuşların çöp konteynırınin yanından uçabileceğini nasıl düşündünüz ki?
işte o öfke mantığı almış götürmüş o kadar uzun süre sıktım ki dişimi koyacak başka yer yokmuş gibi cidden yaptığım şeyin bi açıklaması yok yani. ama kendi kendime yediğim yetmedi iyice üzüleyim diye geldim anlattım burda

Pes valla pes. Kocaman olsalar yuvada durmazlar. demekki hala yuvadan ucucak buyukluge gelmemişler. Kedilere ziyafet çektirmişsiniz. Yazik o guvercin surekli balkona gelip yavrularını ariyacak. Icin ciz etti nedemek copun yanina koymak ya. Tek odalimi eviniz,zaten birkaç aya giderlerdi. Vicdanını sustur simdi susturabilirsen

Cok buyuk hata yapmissin ama bak dedigin gibi buyumusler kisa zamanda giderlerdi keske biraz daha sabretseydin :KK43: hayvan sever olarak cok zoruma gitti acikcasi
Valla benimde zoruma gitti ya. Icim sizladi. Nasil bir merhametsizlik bu. Cami avlusuna cocuk birakir gibi,cope kus birakmis. Annelerinden yemek beklerken, anneleri yavrularini beslemek icin gidip gelirken hayvanciklar merhametsiz vicdansiz birinin kurbani olmus oldu..

Ben kuş gözlemcisiyim
Doğadaki tüm kuşların annesiyim
Sabah olmadan traktörle balçık içinde gözlem yapalım debeleniyorz
Uçma sahalarını gözlemliyorum,
Bir tek ben hassas değilim konuda çok teşekkür ederim, duyarlı üyelere
Balkondayken uçamayan kuşların çöp konteynırınin yanından uçabileceğini nasıl düşündünüz ki?
Allah ıslah etsin inşallah ne diyim.Sesleri boğukmuş da dana kadar olmuş da balkonunda boklar varmış da.Evine bir süpürge sürmediğine eminim o kıymetli vizelerin için.Allah çıkartsın senden bunun acısını ne denir ki sana.
Pes valla pes. Kocaman olsalar yuvada durmazlar. demekki hala yuvadan ucucak buyukluge gelmemişler. Kedilere ziyafet çektirmişsiniz. Yazik o guvercin surekli balkona gelip yavrularını ariyacak. Icin ciz etti nedemek copun yanina koymak ya. Tek odalimi eviniz,zaten birkaç aya giderlerdi. Vicdanını sustur simdi susturabilirsen
Allah da affetmesin!

işte o öfke mantığı almış götürmüş o kadar uzun süre sıktım ki dişimi koyacak başka yer yokmuş gibi cidden yaptığım şeyin bi açıklaması yok yani. ama kendi kendime yediğim yetmedi iyice üzüleyim diye geldim anlattım burda
Üzgünüm ama üzülmelisiniz.
Kimsenin "Aman napalım sağlık olsun." diyebileceğini sanmıyorum.
Sizin oda değiştirme lüksünüz var. Kulaklarınızı pamukla tıkama şansınız var. Ne bileyim zibilyon tane çare üretilir.
Ama o kuşların uçma şansı yokken bunu yapabilmeniz gerçekten can acıtıcı.

X