Victoria Secret ürünleri vucut losyonlarını satıyorummm

qzdee_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013
1.652
48
KULLANDIKTAN SONRA ASLA VAZGEÇEMEYECEĞİNİZ KADAR ÇEKİCİ KOKULAR BU BODY MİSTLER VARKEN EKSTRA PARFÜM KULLANMANIZA ASLA GEREK KALMAYACAK :) MSJ ATIN FİYATLARI YAZAYM :)

$93749160_tn50_0.jpg
Victoria Secret Midnight Dare vücut losyonu Mist 250ML
Koku : Ahududu, Sandal Ağacı BEN BUNU KULLANIYORUM ÇOK ÇEKİCİ BİR KOKU :)

$93749774_tn50_0.jpg
Victoria Secret Such A Flirt Vücut Kokusu 250ML
Koku :Yıldız Meyve & Beyaz Orkide

$93749119_tn50_0.jpg
Victoria's Secret Vanilla Lace
BODY MIST 250 ml
Vanilya,orkide,musk ve kehribar.

$111233338_tn50_0.jpg
VİCTORİAS SECRET LUSCIOUS KISSES 30 ML

$93749369_tn50_0.jpg
VS Simply Breathless Freesia & Mandarin Body Mist

Son düzenleme:
$111234010_tn50_0.jpg

VİCTORİAS SECRET LOST İN FANTASY 30 ML

$94429768_tn50_0.jpg

Lolita Lempicka 100 Ml bayan parfüm.Şekerli ve seksi koku için doğru tercih:KK16:

Son düzenleme:
Fiyatlar nedir canım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hemen damladım konuna canımm.:KK9:
Vanilla Lace ve Midnight Dareee :KK12:
Bana ikisininde fiyatını yazıp yolla kuzum.
Mayıs başında alacağım uygunsa valla elimdekilerin bitmesini beklemem.:KK52:
Ay ne doyumsuzum ben ya.

Hemen damladım konuna canımm.:KK9:
Vanilla Lace ve Midnight Dareee :KK12:
Bana ikisininde fiyatını yazıp yolla kuzum.
Mayıs başında alacağım uygunsa valla elimdekilerin bitmesini beklemem.:KK52:
Ay ne doyumsuzum ben ya.

Senn olmasann bu güzel kokulardan mahrum kalıcaktımm yaa canım beniimm sabahtan beri kendimi kokluyorum saçım falanda çok güzel kokuyo Midnight Dare sağolsuunnnn :)) atıyorum hemen mesajj :KK12::KK12:

Fiyat nedeir cm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kokusunu bilen denk gelmemiştir kokularını ve normal fiyatlarını bilen mutlaka kaçırmazdı canım :)

Evet kesinlikle bilen birinin bu fiyatları kaçırması imkansız ama burda insanlar bir ürünün gerçek fiyatını değil sadece kaça satıldığını önemsiyolar :KK43:

Evet kesinlikle bilen birinin bu fiyatları kaçırması imkansız ama burda insanlar bir ürünün gerçek fiyatını değil sadece kaça satıldığını önemsiyolar :KK43:

Ben kendime 2 gün önce burdaki sevdiğim alışverişte yaptığıımmm bi arkadaşım tarafından önerilmesiyle midnight dare aldım bastan onada dedim istediğim gibi değil bu falan ben fresh ve çekici kokuları seviyorum ama 1 2 saat geçti allahım bu ne güzel bi koku bayıldım resmen direk arkadaşımı arayıp hepsinden sipariş ettim kendime :)) simdi kolumu saçımı kendimi koklayıp duruyorum :)

Ben kendime 2 gün önce burdaki sevdiğim alışverişte yaptığıımmm bi arkadaşım tarafından önerilmesiyle midnight dare aldım bastan onada dedim istediğim gibi değil bu falan ben fresh ve çekici kokuları seviyorum ama 1 2 saat geçti allahım bu ne güzel bi koku bayıldım resmen direk arkadaşımı arayıp hepsinden sipariş ettim kendime :)) simdi kolumu saçımı kendimi koklayıp duruyorum :)

Evet bazı kokular kaldıkça güzelleşiyor ve tenden tene kokuda çok değişiyor demekki senin tenine çok gitmiş o koku..ben vs mistleri hastasıyım duş alıp uyumadan önce bir güzel yastığıma üzerime sıkıp kokular eşliğinde uyurum çokta kalıcıdır diğer bodyshop vs markaların mistlerine göre..ama işte burda nedense yeterli ilgiyi göremedi

Evet bazı kokular kaldıkça güzelleşiyor ve tenden tene kokuda çok değişiyor demekki senin tenine çok gitmiş o koku..ben vs mistleri hastasıyım duş alıp uyumadan önce bir güzel yastığıma üzerime sıkıp kokular eşliğinde uyurum çokta kalıcıdır diğer bodyshop vs markaların mistlerine göre..ama işte burda nedense yeterli ilgiyi göremedi

Bende bundan sonra öyle yapıcam eve falanda sıkarım heralde :) hep bu tür bi koku arıyodum çok değişik bastan çıkarıcı bi koku hiç bu kadar koklamamıştım kendimi :) üstelik sıkınca tenide bi ferahlatıyo gerçekten yaz için mükemmeller.. Canım valla bunları kullanmayanlar çok hoş kokulardan mahrum kalıyo demek :)

Bende bundan sonra öyle yapıcam eve falanda sıkarım heralde :) hep bu tür bi koku arıyodum çok değişik bastan çıkarıcı bi koku hiç bu kadar koklamamıştım kendimi :) üstelik sıkınca tenide bi ferahlatıyo gerçekten yaz için mükemmeller.. Canım valla bunları kullanmayanlar çok hoş kokulardan mahrum kalıyo demek :)

Kesinlikle güle güle kullan cnm :) ztn bu vs kokulara bir bulaşan birdaha paçayı kurtaramıyor :KK43:(

X