Saç Uzatma Yöntemleri Vitamin ampulleri yardım!...

prenses7

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2016
1.537
964
41
HERKEZE MERHABA ARKADAŞLAR:vitamin ampulu almak istiyorum.geçen seneden bu yana almadım.şampuana koymak istiyorum sizce şampuanda hangisi etkili olur.bu vitaminlerin bi zararı varmı.hala reçetesiz alabiliniyormu.geçen sene reçetesiz almıştım ama şimdi durum aynımı bilmiyorum E-vitaminli-saç-bakım-maskesi.jpg

Sampuanda kullanmadım saç bakım yağlarıyla karıştırıyordum sampuana doğum kontrol habı koydum şu an onu kullanıyorum

HERKEZE MERHABA ARKADAŞLAR:vitamin ampulu almak istiyorum.geçen seneden bu yana almadım.şampuana koymak istiyorum sizce şampuanda hangisi etkili olur.bu vitaminlerin bi zararı varmı.hala reçetesiz alabiliniyormu.geçen sene reçetesiz almıştım ama şimdi durum aynımı bilmiyorumEki Görüntüle 2065786
Ablam dalin şampuana koydu ama hala uzama etkisini görmedim hem de geçen gün saçlarını kestirmişti işe yariyorsa soylerim canim ben de basliyorum vitaminlere

Kızlar bende şampuan alıcam evdeki azalmış o yüzden ona koymadım.şampuana karar veremedim ne alsam diye.evdeki 600 ml olan saç kremime E-vitaminli-saç-bakım-maskesi.jpg herbirinden 2 şer vitamin koydum.daha etkili olsun diye kremin içinede koydum.şampuan alınca onada koyacaım.bide badem yağı almayı düşünüyorum.bunları düzenli olarak kullanıcam.saçlarımı dün saç kremiyle yıkadım ilk kullanmamı gerçekleştirmiş oldum.tarihte koyayımki nekadar sürede işe yaradı görmüş olalım.10 KASIM 2017 CUMA günü uygulamış oldum.saç kremimin saçımı extra yumuşattığına şahit oldum saç kremim urunler_3lu_gosterim_karisik.png ipek yağ hazinesi.saçımı yumuşatmamıştı ama ampulleri katınca saçlarım hem nem kazandı hemde çok yumuşadı ilk yıkamada bu sonucu aldıysam hadi hayırlısı...:KK36::KK5::KK37::KK23::21::kahve::KK75:

9541452136498.jpg
Arkadaşlar: bu serumların içinede konabilir .saçı hem besler hemde yıkamak zorunda kalmassınız .yıkanmassa çok daha etkili olur. mesela bu ürün argan yağlı.:21:

Bepanthen bemiks evigen ama siz onun yaptigi gibi hepsini koymayin hepsinden 1 er tüp yeterli olur ablam hepsini boşaltti
100 ml şampuana birer ampul. 200 ml şampuana ikişer ampul diyor internette.benim saç keremim 600 ml her birinden 2 adet koydumm yani az koymuş oluyorum aslında. ama kalanını.şampuana koymak için öyle yaptım .şampuana koyduktan sonra.hepsinden bir adet ampul kalıcak. onlarıda 3 kere maske yapıcam maskeye 1 ampul koyucam.Ablan çok koymuş canım.herşeyin fazlası zararlı saçı küsebilir ondan uzamaya bilir.:KK37:

100 ml şampuana birer ampul. 200 ml şampuana ikişer ampul diyor internette.benim saç keremim 600 ml her birinden 2 adet koydumm yani az koymuş oluyorum aslında. ama kalanını.şampuana koymak için öyle yaptım .şampuana koyduktan sonra.hepsinden bir adet ampul kalıcak. onlarıda 3 kere maske yapıcam maskeye 1 ampul koyucam.Ablan çok koymuş canım.herşeyin fazlası zararlı saçı küsebilir ondan uzamaya bilir.:KK37:
Onun da saci senelerdir uzun ama hiç beline gelmedi canım yanlış bakım yapıyor. Kırık aldirdiginda fazla kestiriyor uzamiyor hep ayni boyda .. hep piyasa şampuani kullanir hic ay bitkisel biseyler alayim derdinde degil ama ben revox kullandim tekrar almaya param kalmadı o yuzden restorex serisi aldım gercekten uzattigini söylüyorlar 2 ay kullanicam ise yaramazsa revoxa geri donucem maalesef her ay 40 tl gözden cikarmak gerek :KK43:

Onun da saci senelerdir uzun ama hiç beline gelmedi canım yanlış bakım yapıyor. Kırık aldirdiginda fazla kestiriyor uzamiyor hep ayni boyda .. hep piyasa şampuani kullanir hic ay bitkisel biseyler alayim derdinde degil ama ben revox kullandim tekrar almaya param kalmadı o yuzden restorex serisi aldım gercekten uzattigini söylüyorlar 2 ay kullanicam ise yaramazsa revoxa geri donucem maalesef her ay 40 tl gözden cikarmak gerek :KK43:
İyi yapmışsın canım.bi dene bakalım işe yaramassa revox denersin dediğin gibi.:KK37:

şampuanım blendax zeytin yağı özlü olanı.içine ikişer adet 3 çeşit ampul koydum.evigen.bepantene.bemix koydum.başka hiç bişey koymuyorum.saç kremimde ipek yağ hazinesi .onunda içinde 1 er adet ampul koydum.saçımın yapısından bahsedeyim saçlarım orta kalınlıkla çok gür deil hafif dalgalı düz arası bişey.saç rengim kumral.saçımda boya yok sarı uçlar ombreli idi kestirdim. uçlarda, varla yok arası ,belli bile olmayan, sarı açıcılar kaldı. onlarıda uzayınca, kırık alma niyetiyle alirim .saçımda boya yok, kendi saç rengime döndüm. bakıma kasımın ortasında başlamış bulunuyorum.ekstra maske uygulamıyorum ,saçımı gün içinde topuz yapıyorum, bunun sebebi saçımı unutmak,.böylelikle stres yapmamak, ne kadar uzuyor diye takıntı yaparsam, stresten uzaması yavaşlayabilir. onun dışında saçımın boyuda şu kadar 1643152-0623f808fb1b1909f221fa40b677acdd.jpg hedefimde .bir yıl sonunda şu boya ulaşmak 1643153-d48049ec0d0a793135983b90b35e79ef.jpg inşallah bu boya gelir.ilk defa bukadar kısa kestirdim çünki o yüzden tahmin yürütemiyorum. ama arkadaşlar 1 senede bu boya gelir dediler. inşallah:KK36:

NOT:Saçımı 3 günde şampuanlıyorum ve kremliyorum.extra bakım yok .saçıma işlem uygulamıyorum. hava çok soğuksa saç kurutma makinesiyle mecburen kurutuyorum .hava güzelse kendi halinde kurutuyorum. fön.düzleştrici maşa kullanmıyorum.gün içinde topuz yapıyorum.saçımı ılık suyla yıkıyorum hava soğuksa sıcak suyla mecburen.iyice duruluyorum.saçımı parmaklarımla açmak yeterli oluyo .zaten kısa olduğu için tarakla yıpratmak istemiyorum.benim yaptıklarım bunlar.:-):KK37::21::süslü:

NOT:Saçımı 3 günde şampuanlıyorum ve kremliyorum.extra bakım yok .saçıma işlem uygulamıyorum. hava çok soğuksa saç kurutma makinesiyle mecburen kurutuyorum .hava güzelse kendi halinde kurutuyorum. fön.düzleştrici maşa kullanmıyorum.gün içinde topuz yapıyorum.saçımı ılık suyla yıkıyorum hava soğuksa sıcak suyla mecburen.iyice duruluyorum.saçımı parmaklarımla açmak yeterli oluyo .zaten kısa olduğu için tarakla yıpratmak istemiyorum.benim yaptıklarım bunlar.:-):KK37::21::süslü:
Soğuk suyla şok yapın kafanıza 1 dakika soğuk suyu diplere tutmaya çalışın bir yandan da masaj yapın bu da yardimci olcaktir

X