Saç Uzatma Yöntemleri Vitamin ampulleri yardım!...

bugün a 101 markette gezerken gözüme şu saç bakım yağları takıldıEki Görüntüle 2067946 karışık bakım yağı olanından hadi dedim al bari.fiyatı 3.90 gibi bişey tam hatırlamıyorum ama o civarlarda hepsi.eve geldim şişenin yarısını şampuana kalan yarısınıda saç kremime boşalttım.şampuan ve kremlerin içinde ampul var .aldığım karışık bakım yaının içindede.susam.badem.fındık.defne.çam terebentin.ceviz yağı bulunuyor.şampuanımı ve kremimi böylelikle besleyici bi hale getirmiş oldum.yağlı bi his bırakıyormu diye elimi sabunlar gibi kullandım elimde hiç yağ kalmadı durularken dedimki o zaman iyi yapmışım.şimdi saçımı dinlendiriyorum kendi yağıylada yağlanması için zaman tanıyorum bugün 2 gün oldu hafif bi yağlanma başlıyo gibi hissediyorum .saçıma ara vererek şampuan ve kremi uygulicam.mesela 3 gün 4 gün bazen 5. yada bi gün belirleyip örneğin cumartesi, çarşamba yıkama günlerim olabilir arada geçen zamanda hiç birşey uygulanmıcak saç kendisi yağlanıcak mesela:KK37:

bugün a 101 markette gezerken gözüme şu saç bakım yağları takıldıEki Görüntüle 2067946 karışık bakım yağı olanından hadi dedim al bari.fiyatı 3.90 gibi bişey tam hatırlamıyorum ama o civarlarda hepsi.eve geldim şişenin yarısını şampuana kalan yarısınıda saç kremime boşalttım.şampuan ve kremlerin içinde ampul var .aldığım karışık bakım yaının içindede.susam.badem.fındık.defne.çam terebentin.ceviz yağı bulunuyor.şampuanımı ve kremimi böylelikle besleyici bi hale getirmiş oldum.yağlı bi his bırakıyormu diye elimi sabunlar gibi kullandım elimde hiç yağ kalmadı durularken dedimki o zaman iyi yapmışım.şimdi saçımı dinlendiriyorum kendi yağıylada yağlanması için zaman tanıyorum bugün 2 gün oldu hafif bi yağlanma başlıyo gibi hissediyorum .saçıma ara vererek şampuan ve kremi uygulicam.mesela 3 gün 4 gün bazen 5. yada bi gün belirleyip örneğin cumartesi, çarşamba yıkama günlerim olabilir arada geçen zamanda hiç birşey uygulanmıcak saç kendisi yağlanıcak mesela:KK37:
Restorexten sonra saçım çabuk yağlanmaya başladı heralde revox çok etkili sekilde temizliyordu saclarimi onceden hacimli kabarik olurdu ama simdi yağdan dumduz :KK64:belki uyguladigim sıvı bakım yağı öyle yapmıştır o da restorex marka

Restorexten sonra saçım çabuk yağlanmaya başladı heralde revox çok etkili sekilde temizliyordu saclarimi onceden hacimli kabarik olurdu ama simdi yağdan dumduz :KK64:belki uyguladigim sıvı bakım yağı öyle yapmıştır o da restorex marka
Muhtemelen sıvı bakım yağı yapmış olabilir restorex bende kullanmıştım şampuanını yağlandırmadı benim saçımı .sıvı saç kremleri durulanmayan onlarda çabuk yağlandırıyo.:KK69:

yeni saç ürünleri aldım . ab764adb-6333-4060-9b7b-adb41814072b.png bunu rossman dan aldım fiyatı 9.90 TL sarımsaklı saçın uzamasanı destekliyor yazıyo arkasında o yüzden bunu aldum zeytin yağı olanıda vardı ama uzama etkili diye sarımsaklıda yazdığı için bunu aldım.dax supergro en küçük boyunu aldım denemek için acaba işe yarıyormu diye.içinde hindistan cevizi olmasını çok istiyordum ama yok malesef.içeriği şöyle:tatlı badem yağı,avokado özü,ayçiçek yağı,jojoba yağı,susam yağı,buğday tohumu özü,aspir çiçeği özü,pamuk tohumu,bitkisel yağlar,ve mineraller.içinde hindistan cevizi yok internetten aldım bunu bu arada üzerinde orjinal pulu var.yapısı vazelin kıvamında.kokusu vanilya gibi çok severim bu kokuyu tam istediğim koku.kokulu mumlarada benziyo diyebilirim .daha denemedim bakalım işe yarar inşallah :KK37:

Saçım geçen süre zarfında 10 kasımdan bu yana,sanırım az bişey uzamış tam emin olamasamda saçıma aynada arkadan baktım ve omzumu 1. 1.5 cm uzun olduğunu fark ettim.bide saçımı düzleştirdim o şekilde baktım.saçımın uzunluğu işte bu fotodaki gibi olmuş 4 (1).jpg omuz hizasını az bişey geçiyo benim saçım da öyle olmuş.tam omzumun üzerindeydi bakımdan önce.omzumu 1.50 cm kadar geçmiş.demekki vitamin ampulleri işe yaradı.:KK37:

Saçım geçen süre zarfında 10 kasımdan bu yana,sanırım az bişey uzamış tam emin olamasamda saçıma aynada arkadan baktım ve omzumu 1. 1.5 cm uzun olduğunu fark ettim.bide saçımı düzleştirdim o şekilde baktım.saçımın uzunluğu işte bu fotodaki gibi olmuşEki Görüntüle 2068894 omuz hizasını az bişey geçiyo benim saçım da öyle olmuş.tam omzumun üzerindeydi bakımdan önce.omzumu 1.50 cm kadar geçmiş.demekki vitamin ampulleri işe yaradı.:KK37:
Ben de ekledim canım 2 şer tüp ve burdaki model gibi kestirmek istiyorum suan tam çeneme degiyor kısa olanlar omzuma gelmesi uzun sürecek :KK43:

Ablam dalin şampuana koydu ama hala uzama etkisini görmedim hem de geçen gün saçlarını kestirmişti işe yariyorsa soylerim canim ben de basliyorum vitaminlere
dışarıdan hiiiç bir müdahale uzamasına da yanmış saça da etki etmez...saçın 1 aylık uzama boyu 1 cm dir daha gençsen 1.5 cm dir ...ben neler yaptım senelerce neler...aynı aynı...

dışarıdan hiiiç bir müdahale uzamasına da yanmış saça da etki etmez...saçın 1 aylık uzama boyu 1 cm dir daha gençsen 1.5 cm dir ...ben neler yaptım senelerce neler...aynı aynı...
Saçım yanık değil hiç yanmadı da sadece yıprandı bence zaten aldığımız ürünler saçın sağlıklı olmasını sağlıyor yoksa sadece uzamaya katkısı var dersek yanlış olur , sağlıklı bakımlı saçlar daha kolay uzar sadece. Hiç bişey yapmasak da uzuyor evet ama bakım yapılmadığında daha çok kırık ve sertleşme oluyor 1 sene boyunca sadece hint yağı kullandığımı biliyorum saçlarım yine de cansızdı. Bu sene çok fazla bakım ürünüm oldu saçlarım sağlıklı uzuyor bunu bozmak istemedigim icin de istediğim boya gelene kadar boya kullanmıyorum. Ben vitamin yöntemini eczacılardan duydum sadece sampuana kattiginiz zaman 5 dakika durulamadan bekletmeniz gerek , ayrıca vitaminleri diger yaglarla karıştırıp uygularsaniz da faydasını görürsünüz bence 3 4 saat bekletip yıkarsınız. Saçlarım zor uzuyor benim şimdiye kadar kullandıklarım etki etmedi ama belki 2 ay sonra edebilir önce neyin engel olduğunu bulmak gerek kepek veya saç derimde herhangi bir sorun yok bu yüzden kan degerlerime baktiricam yakin zamanda

Bende dax süpergro kullandım biraz önce sadece saç diplerine uygulayın yazıyo saç boylarına sürmeye gerek yok diyor.bende öyle yaptım sadece diplere parmak uçlarımla sürdüm.en çok tepe bölgesine sürdüm.çünkü saçların tepe bölgesi enseye nazaran herkezde daha azdır. bunun nedeni kafa şeklimiz.saçıma product-hugerect-53472-8626-1350192582-9a47b6953676b70712abeac0517b052d.jpg bere geçirdim.saç diplerim ısınsın ve yağlar iyice erisin diye .bir gün boyunca bekleticem saçımda.dax supergro nun önerisi bir saat ila yarım saat bekletmek ama ben bir gün bekleticem çünkü bu ilk kullanımım olduğu için saçım vitamine doymalı.haftada minimum 2 kez uygulanması öneriliyor dax spergro tarafindan. bende öyle yapacaım bugün günlerden cumartesi .şimdi bi liste hazırladım bakım listesi.oda şöyle:
pazartesi:dax süpergro(vitamin ampul şampunı ve kremi)
Salı:sarımsaklı yağ bakımı (Vatika)(vitamin ampullu şampuan ve kerem)
çarşamba:boş
perşembe:dax spergro(vitaminli şampuan ve kerem)
cuma:sarımsaklı yağ(vatika) (şampuan ve krem vitamin ampullü)
cumartesi:boş
pazar boş
:KK37::KK75::KK69::21::kahve::temizlik::süslü:

Saçım yanık değil hiç yanmadı da sadece yıprandı bence zaten aldığımız ürünler saçın sağlıklı olmasını sağlıyor yoksa sadece uzamaya katkısı var dersek yanlış olur , sağlıklı bakımlı saçlar daha kolay uzar sadece. Hiç bişey yapmasak da uzuyor evet ama bakım yapılmadığında daha çok kırık ve sertleşme oluyor 1 sene boyunca sadece hint yağı kullandığımı biliyorum saçlarım yine de cansızdı. Bu sene çok fazla bakım ürünüm oldu saçlarım sağlıklı uzuyor bunu bozmak istemedigim icin de istediğim boya gelene kadar boya kullanmıyorum. Ben vitamin yöntemini eczacılardan duydum sadece sampuana kattiginiz zaman 5 dakika durulamadan bekletmeniz gerek , ayrıca vitaminleri diger yaglarla karıştırıp uygularsaniz da faydasını görürsünüz bence 3 4 saat bekletip yıkarsınız. Saçlarım zor uzuyor benim şimdiye kadar kullandıklarım etki etmedi ama belki 2 ay sonra edebilir önce neyin engel olduğunu bulmak gerek kepek veya saç derimde herhangi bir sorun yok bu yüzden kan degerlerime baktiricam yakin zamanda
kan değeri dedin doğru tespit...saçları dökülen mutlaka kan depoları boşalmıştır (kadınlarda malum)kan yerine gelince saçlarda canlanıyor dökülme duruyor...bende kanıtı var...saçların kuruması yıpranmasında hep şampuanlar sebep oluyor resmen deterjan bunlar...pahalı olan iyidir diye alıyoruz ama ucuz ile pahalı olanı karşılaştırınca içeriği hep aynı...ben 2 yemek kaşığı karbonatı 2 bardak sıcak suda eritip saçlarımı bununla iyice friksiyon yapıp sonra duruluyorum yarım bardak elma sirkesini bir kaç bardaklık son durulama suyuna katıp bununla da durulayıp istersen sirkeli durulamadan sonra bol su dök kokar dersen ama koku sonra uçup gidiyor saç kurudukça...saçlarım tertemiz ve bukle bukle oluyor..artık yaş gereği bazen üşeniyorum ama arada bir yapıyorum saçı kimyasaldan arındırıyor karbonat

Bende dax süpergro kullandım biraz önce sadece saç diplerine uygulayın yazıyo saç boylarına sürmeye gerek yok diyor.bende öyle yaptım sadece diplere parmak uçlarımla sürdüm.en çok tepe bölgesine sürdüm.çünkü saçların tepe bölgesi enseye nazaran herkezde daha azdır. bunun nedeni kafa şeklimiz.saçımaEki Görüntüle 2068910 bere geçirdim.saç diplerim ısınsın ve yağlar iyice erisin diye .bir gün boyunca bekleticem saçımda.dax supergro nun önerisi bir saat ila yarım saat bekletmek ama ben bir gün bekleticem çünkü bu ilk kullanımım olduğu için saçım vitamine doymalı.haftada minimum 2 kez uygulanması öneriliyor dax spergro tarafindan. bende öyle yapacaım bugün günlerden cumartesi .şimdi bi liste hazırladım bakım listesi.oda şöyle:
pazartesi:dax süpergro(vitamin ampul şampunı ve kremi)
Salı:sarımsaklı yağ bakımı (Vatika)(vitamin ampullu şampuan ve kerem)
çarşamba:boş
perşembe:dax spergro(vitaminli şampuan ve kerem)
cuma:sarımsaklı yağ(vatika) (şampuan ve krem vitamin ampullü)
cumartesi:boş
pazar boş
:KK37::KK75::KK69::21::kahve::temizlik::süslü:

Merhaba.
Daxı saçında bir gün bekletme canım, kaş yaparken göz çıkarırsın. Çok koyu bir yağ hatta vazelin diyeyim bütün gün kafanda durursa tüm gözeneklerin kapanır. En fazla 3-4 saat.
Diğer bakım yağları bir nebze o kadar bekletilebilir.
Ve bence haftada 4 gün bakım da malesef saçı yorar.
2 veya 3 yapman daha ideal. Tabi tüm gece bekletmeden. :KK45:
Bu programla saçların dökülmeye başlayabilir.

Merhaba.
Daxı saçında bir gün bekletme canım, kaş yaparken göz çıkarırsın. Çok koyu bir yağ hatta vazelin diyeyim bütün gün kafanda durursa tüm gözeneklerin kapanır. En fazla 3-4 saat.
Diğer bakım yağları bir nebze o kadar bekletilebilir.
Ve bence haftada 4 gün bakım da malesef saçı yorar.
2 veya 3 yapman daha ideal. Tabi tüm gece bekletmeden. :KK45:
Bu programla saçların dökülmeye başlayabilir.
Haklısın canım haftada 2 kere yapmayı düşünüyorum .:-)

Saçım uzamış kızlarrrr .aynada arkadan ıslak haliyle baktım.dax sürmüştüm bi baktım baya bi uzama var.saçım fotoraftaki ilk sarı saçlı kızınki kadar arkadan bakınca boyu okadar.10 kasımdan beri dax supergro.vitamin ampulu şampun kırem.ve sarımsak yağı ile 2 günde bir bakım yaptım ve saçım 2 cm kadar uzamış dax supergroyu kesinlikle tavsiye ediyorum kızlar. indir.jpg

X