Vshape ile Yüz Germe ve Gıdı eritme 20 dakika

esratevet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2012
102
11
merhaba
ben gecen kadın dergilerinden birinde yeni fda onaylı bir yüz gerdirme ve gıdı eritme teknolojisi ile iligili bir haber okudum, adı Vshape, ve araştırdım amerikadan bir iş arkadaşımada sordum çook iyi referans verdi istanbuldaki doktoru aradım ve fiyatıda gaet makul seans 500 tl 10 gün sonraya randevu aldım, bu arada tesadüfen tanıştığım bir dostumun arkadaşıda bana 2 seans girdiğini ve sarkık gıdısının tamamen yok olduğunu söyledi. Acaba buradan bu teknoloji ile ilgili bir duyumu olan varmı ? Eğer yok ise 10 gün sonra seans bitiminde sizinle paylaşacağım sonuçları iddialı bir teknoloji gibi duruyor.

Valla çok merak ettim, 10 gün sonra sonucu bildiririm demişsin ama bir daha yazmamışsın.

bende denemeyi düşünüyorum ama hiç birşeyden emin olamıyorum :/

Ama ultherapi den daha ileri birşey galibave de daha ucuz denildiği gibiyse....:=)

Uzun zamandan beri giremedim kusura bakmayin. Bu Vshape ile 3 senas gittim ve 4 seansa gitmeme gerek duymadim, sarkik gidim eridi ve cenem uzadi, yani onceden hafiif oval olan cene yapip sivrildi ve bununkarsiliginda seans icin 500tl odedim ve kurusuna kadar helal olsun diyorum.

Doktor adı verirmisin

Buradan isim vermek reklama giriyor diye vermesem daha dogru olacak sanki ancak ameliyatsiz yüz germe olayinda Vshape cihazi en etiilisi gecen bir dergide bir doktor makalesi okudum bunla ilgili, istersen internetteen vshape nokta org adli bir siteden daha detayli bilgi bulabilirsin baska sorun vrsa sor lütfen.

Dr. adı vermek yasak değil, kalıcılığı ne kadar oluyormuş birde sonrasında ödem, kızarıklık, acı falan oluyormu.
Memnun kaldığın için Dr. ismini sordum özelden mesajda atabilirsin.

Merhaba Esra hanım,

Dediğiniz yöntemi izmirde oturduğum için burada araştırdım fakat bir uygulayıcısını bulamadım. Bu işlemi İstanbulun neresinde, hangi doktora yaptırdınız adres verirseniz memnun olurum. Çünkü uygunsuz diş tedavilerinden dolayı sarkmalar başlamış yanaklarıma çare olacağa benziyor. Ayrıca size minnettar kalırım. Sevgilerimle...

slm kızlar bende yeni üye oldum.umarım burada sorunlarıma çağre bulmamda bana yardımcı olursunuz.benim sorunum yaşım 29 ama göz altlarım bomboş.burunumdan üst dudağıma doğru derin çukurlar var ve gıdığımda var buda yüz konturumu bozuyor.vshape diye birşey duydum internette araştırdım ve yüzün toparlanmasında çok etkili olduğu yazıyor acaba yaptıran varmı ve etkisi ne kadar sürüyor?yardımcı olursanız çok sevinirim..

Çeneyi mı uzatıyor bu alet :/ o zaman uzak duralım .
Benim de boynumda kat izi var onun için kullanmak istiyordum ama vazgectim bunu okuyunca.

çeneyi uzatmıyor, önceden gıdısı olduğu için anladığım kadarıyla çenesi belirgin değilmiş, gıdı gidince çene ortaya çıkmış güzel bir durum bu.

Benim gıdım değil de kat çizgim var öyle ya da böyle bir şekilde çene ortaya çıkıyorsa, benim açımdan kötü .
Çünkü küçük bir çenem olduğunu düşünmüyorum :/

Ben bu kat çizgisinden kurtalamayacağım gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…