Vshape ile Yüz Germe ve Gıdı eritme 20 dakika

arkadaşlar, bu v-shape yalnızca sarkmış gıdı için mi uygulanıyor. yaşım 29. sarkma problemim yok, fazla kiloluda değilim ama gıdım büyük. yandan fotolarda kocaman görülüyor. gıdı eritme için de bir faydası olur mu??

bende 29 yasındayım bende bu sebeple gidiyorum ilk seansta bile farketti diyebilirim ..

Ben 5 seans yaptırdım 0 değişiklik, yani sokağa atılmış para

canım tam olarak hangi sorun için yaptırdın? v-shape de asıl amaç cilt dokusundaki yağı ultrasonla eritmek, ardından ikinci başlık kullanılıyor yani radyofrekans oda cilt dokusunu sıkılaştırıyor.. ben sarkmış ciltte mucize yaratıcağını sanmam (bunun için ulthera daha iyi bir yöntem olabilir )ama kilolu görüntüyü yok ettiğini ve toparlayıcı etkisi olduguna inanıyorum ben..

evet annemde de ilk seansta düzelme başlamıştı. Ama daha sonraki seanslarda sımsıkı bir cilt beliriverdi:) Artık yaşlanmaktan korkmuyorum:))

şaştım kaldım valla, onca seansa rağmen bende ufacık bir sıkılaşma olmadı. Gıdım yoktu zaten benim amacım sıkılaşmasıydı öyle çok sarkık bir cildimde yok hafif yanaklarda ama sonuç sıfır

Eveeeet ilk seansımı yaptırdım. Uzun uzun görüştük ve bu vshape teknolojisi dedikleri olay gerçekten muzice arkaaşlar. Normalde 4 seans gitmek yeterliymiş ama benim 4 seans yaptırmama gerek olmadığını söylediler. İlk seansta kırışıklıklarımda ciddi azalmalar başladı. 2 seans daha gitmeye karar verdik.

bende 29 yasındayım bende bu sebeple gidiyorum ilk seansta bile farketti diyebilirim ..

Selam Angel. V shape ten fayda görmene çok sevindim. Bende yaptırmayı düşünüyorum. Acaba nerede yaptırıyorsun öğrenebilir miyim? Ben mesaj atamıyorum ama sen atabiliyorsun sanırım. Teşekkürler.

Kızlar bende vshape düşünüyorum.kadıköyde bir doktor yapıyormuş.sonradan cilde o ısı verlince sarkma daha hızlı olur mu acaba??biraz endişelerim var.işe yaradığı şüphesiz...

Sarkmaya sebep olacağını zannetmiyorum. Ancak tüm yüze uygulamada sorun olabilir mi acaba onu bilemiyorum. Çünkü gıddaki yağları filan eritip şekillendirmesi iyi hoş da, yüzdeki yağları da eritirse?

Bende o konuda kararsızım canım işte...konuyla ilgili çok da rahatlatıcı bilgilere ulaşamadım açıkçası...aybaşına kadar bir yöntem arayışındayım ameliyatsız yüz germe ile ilgili...daha bi sonuç yok.. Vshape biraz yakın geliyodu bana...

Zaten yaptırınca işe yaradığı şüphesiz..sonra cilt kendini daha hızlı bırakırsa normal sürecinden....ondan korkuyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…