vücudu şaşırtmak lazım aradaki durgunluklarda ama nasıl şaşırtıcaz kızlar...öneriler?

miss_angela

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2009
671
1
36
2 ay düzenli diyet yapılır falan filanda sonra böyle tam istediğimiz şekle yaklaşmışken durur kilo vermek ..vucudu şaşırtmak için napmak lazım arada böyle detoks falanmı bilemedim kızlar yardımcı olabilirmisiniz?:KK9:

2 ay düzenli diyet yapılır falan filanda sonra böyle tam istediğimiz şekle yaklaşmışken durur kilo vermek ..vucudu şaşırtmak için napmak lazım arada böyle detoks falanmı bilemedim kızlar yardımcı olabilirmisiniz?:KK9:

aynen bende de kilo verme durdu..ama bırakmıyorum kendimi..ben karbonhidratı tekrardan kesip ekmek hariç protein ve sebze yemeğe devam edeyim diye düşünüyorum..başka önerisi olan arkadaşlar varsa lütfen paylaşın...

canım protein ağırlıklı beslenin vücudu şaşırtmak adına diye okudum bi yerlerde ama karar veremedim..ayça kayanın acil birler çorbası var onumu yapsakki napsak:KK56:

sadece bir öğün canın ne isterse onu ye. pizza ye mesela. ya da diyet yaptığın sürede canın en çok neyi çekti de yiyemedin. onu ye. vücudu şaşırtmanın tek yolu bu. sonra tekrar normal düzene dön.

tatlım teşekkür ederim cvp yazdığın için :) denicem bunu.benım canım en çok burger kingteki menüleri çekioo ımmm :KK70:

X