Vücuduna Bioalcamid Dolgu yaptıran var mı?

Sizde erime oldu mu acaba bende nisan ayında yaptırdım sanki erime oldu gibi geldi Psikolosik mi bilemedim

Biz Dr öner özsoyeri denilen şarlatanla ve erdal koray doğruya, ömer melih denilen kisilerle davalığız olay savcılıkta dava sonuçlaninca buradan herşeyi yazacağım canını seven bunlardan uzak dursun biz yandık siz yanmayın ailemize ateş düştü siz uzak durun ailesini çoluğunu çocuğunu seven bunlardan uzak dursun
Merhaba gorusebilir myz bende ölümden dondum göğüslerim alindi

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz Dr öner özsoyeri denilen şarlatanla ve erdal koray doğruya, ömer melih denilen kisilerle davalığız olay savcılıkta dava sonuçlaninca buradan herşeyi yazacağım canını seven bunlardan uzak dursun biz yandık siz yanmayın ailemize ateş düştü siz uzak durun ailesini çoluğunu çocuğunu seven bunlardan uzak dursun
Bende ölümden dondum neymiş bunlar katil nasıl bırakmışlar

Merhaba. Bioalkamid yapan dr İzmirde mi ? Instagramda gördüm. Meme ve popoya yaptırma canım benim. Ancak küçük bölgelere yaptırabilirsin. Ayrıca bir komplikasyon çıkarsa bu dolguyu alabilecek mi kesin konuş. Bu konularda oldukça tecrübeli ve bilgiliyim. Benim yüzümde benzer Aquamid vardı. 15 yıl sonra geçen yıl korkunç enfeksiyon yaşadım. Yapan dr hiç bir şey yapamadı. Çok kötü aylar geçirdim. Hele meme kanseri bu kadar yaygınken memeye dolgu yapan doktor cinayet işler suç işler. Silikon takılabilir. Popoya da ya yağ enjeksiyonu ya da silikon protez olur.
Merhaba bende 2007 de Guner Uysala bioalcamid yaptirdim ve son zamanlarda şişme ve ağrı yapmaya basladi. Enfeksiyonu nasil atlattiniz donus yaparmisiniz? Cok korkuyorum suanda:KK43:

Merhaba konuşabilir miyiz bende daha 2 gün önce bacak dolgusu yaptırdım Öner beye yorumları görünce korktum 3 seans yapacaklar daha 1 seans yaptırdım ne gibi sorunlar yaşadınız

Haberleri okumuyor musunuz. Dr adını yazın internette haberlere bakın.
Geri kalan seanslara tabiki gitmicem araştırmamıştım maalesef yaptırdıktan sonra öğrendim ama 1000 gr ın 3 te 1 ini bacaklarıma yaptı maalesef günlerdir ayak bileklerim şiş gezdim ağrı yaptı siz çıkartmışsınız sanırım sorun yaşamasam bende kurtulmak istiyorum doktorunuzun adını yazabilir misiniz

Merhaba bende aynı kişi ile davalık durumdayım rica edicem sonuç nedir bana da yazar mısınız benim sürecim devam ediyor

Geri kalan seanslara tabiki gitmicem araştırmamıştım maalesef yaptırdıktan sonra öğrendim ama 1000 gr ın 3 te 1 ini bacaklarıma yaptı maalesef günlerdir ayak bileklerim şiş gezdim ağrı yaptı siz çıkartmışsınız sanırım sorun yaşamasam bende kurtulmak istiyorum doktorunuzun adını yazabilir misiniz
Aynı olayı bende yaşadım öner özsoyeri yaptı bacaklarıma neler çektim bir ben bir Allah bilir özelden yazın süreci size aktarayım

Ben o şarlatanı öldürdüğü genç bir kadından dolayı biliyorum Nasıl oluyor da hala işlem yapıyor

X