Vücut Kremleri Vücut losyonları

Vücut kremleri, losyonlar

Ozge19o3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2011
662
13
Kızlar vucut için vucut losyonu mu daha iyi bebek yağı mı alayım neleri tavsiye edersiniz buarada netten alışveriş yapıyorum nette bulabileceğim ürünler tavsiye edilirse çok iyi olur =) kokusu fln da önemli tabi paylaşımlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleme:
cildin kuruysa bebe yağı güzel ama ben kullanınca sivilce yapıyor korkuyorum o yüzden kullanmaya .

canım cildin çok kuruysa bebeyağı tavsiye ederim.jhonson baby nin papatya özlü olanını kullanıyorum. çok memnunum.

Vaseline Essential Moisture Nemlendirici Vücut Losyonu kullaniyorum simdi. Kakao yaglisinikullaniyordum o biraz daha kati diye buna dondum tekrar. Tavsiye ederim :))

watsonun bebeyağını kullanıyyorum. kokusu çok hoş

neutrogena da var bende,memnunum

niveanın kuru ciltler için olanı da çok hoş

vaseline cocoa butter güzel nemlendiriyor. aloe veralısı normal ciltler için

arko meyveli bakım serisinden hindistan cevizli favorim

loreall vücut losyonunu tavsiye etmem. berbat bi ürün

avondan uzak durun

dove güzel ama yağlı his bırakıyor

hepsi var bende ve denenmiştir:KK1:

avondan uzak durun

tşkler kızlar sanırım vaseline yi denicem bnde en çok onun adı geçmiş :KK16:

arko nemin tüm serisini denedim, nemlendirmesi güzel. yorumumu kokularına göre yapacağım:

hindistan cevizli favorim. bunu sürünce parfüm sıkmama gerek kalmıyor

pamuk özlüsüde çok hoş, hafif bi kokusu var

fındık-vanilya kokusu bana ağır geliyor

böğürtlenli ve portakallısının kokusu çook ağır

Son düzenleme:
arko nemin tüm serisini denedim, nemlendirmesi güzel. yorumumu kokularına göre yapacağım:

hindistan cevizli favorim. bunu sürünce parfüm sıkmama gerek kalmıyor

pamuk özlüsüde çok hoş, hafif bi kokusu var

fındık-vanilya kokusu bana ağır geliyor

böğürtlenli ve portakallısının kokusu çook ağır

bende geçen gün gittiğim yerde buldum mangolu olan vardı bide inci özlü inci özlüyü aldım gerçkten çok güzel bi nemlendirici almam gerekiyordu memnun kaldığım bi ürün oldu diyebilirim kokusuda güzel hindistan cevizliyi bulursam onuda alıcam yada nar özlü vardı :KK16:

Kızlar vucut için vucut losyonu mu daha iyi bebek yağı mı alayım neleri tavsiye edersiniz buarada netten alışveriş yapıyorum nette bulabileceğim ürünler tavsiye edilirse çok iyi olur =) kokusu fln da önemli tabi paylaşımlarınızı bekliyorum :)

bebe young care body lotıonu dene derim mis gibi bebek gibi kokmak istiyorsan tabii 24 saat nemlendirici özeliği var saf ve doğaldır tr de yok bu ürün yurtdısından bende kendim isteyenler faydalansın diye getiriyorum netten arastırabilirsin ama genelde yurtdısı sayfalarında görebilirsin

arko nem'den bahsetmişsiniz, kremi mi yoksa vücut losyonu mu? kremi biraz fazla yağlı olduğu için bacak kıllarımı filan artırdı benim. ben mi taktım diyecektim ama ağdacımın da dikkatini çekti:/

arko nem'den bahsetmişsiniz, kremi mi yoksa vücut losyonu mu? kremi biraz fazla yağlı olduğu için bacak kıllarımı filan artırdı benim. ben mi taktım diyecektim ama ağdacımın da dikkatini çekti:/

ben kremini kullanıyorum kıllar aynı çıkıyo arttırmadı aynı çoğunlukta çıkmaya devam ediyolar =) belki bünyeden farkediyodur herkeze herşey iyi gelmez mesela diyim..

avondan uzak durun

Birde hollanda markasi olan Zwitsal'i deneyin. Vazgecemiyeceksiniz :))

Canlarım benım size önerim cococare cocoa butter lotıon mutlaka deneyin pişman olmayacaksınız kokusu muhteşem en önemlisi çok iyi nemlendiriyor yağlı hissi bırakmıyor vucud çabucak emiyor. Kozmetik magazaların da bulabilirsiniz benim de bitti malum kışa giriyoruz bir tane edinmem lazım :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

X