WhatsApp öldürdü

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
$whatsapp-oldurdu-4281181.Jpeg

Almanya’da Gamze Yılmaz adlı genç kadın cep telefonundaki WhatsApp adlı uygulamaya bakarken trafik kazası geçirip yaşamını yitirdi.

WhatsApp öldürdü

DIŞ HABERLER SERVİSİ milliyet

Alman polisi 58 yaşında bir kadın ile 62 yaşında bir adamın içerisinde bulunduğu araca çarpan Yılmaz’ın, kaza sırasında WhatsApp uygulamasına gelen mesajlara baktığını belirtti. Hernecke kasabasında gerçekleşen olayda Yılmaz’ın kazadan birkaç dakika önce Facebook hesabında direksiyon başında çektiği fotoğraflarını da paylaştığı ortaya çıktı. Yılmaz’ın naaşı Trabzon Maçka’da defnedildi. Diğer araçtakiler ise yaralandı.

ben bu uygulamanın sucu oldunu düşünmüyorum normal msjlasmadada bu insanların başına gelebilir ancak bu kadar insanlar olrak dikkatsiz olmamız cileden cıkarmıyorda değil okadar yasaklar konuluyor reklamlar yapılıyor ama genede işimize göre davranıyoruz sonrada aileler sucu başkalarında buluyor yazık olmus Allah günahlarını affetsin genc kızın :KK14:

Teknolojiye olan bu bağımlılık bir çok ölüme ve sosyal hayattan kopmaya neden olacak gibi duruyor.

allahrahmet eylesin...
arac kullanırken bişeyle ilgilenmemeyi ögrenemicek hiç bi topluluk:KK14:

tabii ki canım, öldüren uygulama değil, insanların sorumsuzluğu, telefonla konuşmak bile tehlikeliyken, bi de telefonda mesaj yazıyorlar birşeyeler bakıyorlar

10 dk geç bak mesajlarına kaçıyor sanki..
Neyse ecel deyip geçelim :26:

Birde çoğunlukla okul çağındaki çocuklarda görüyorum kulaklarında kulaklık müzik dinlerken ellerindeki telefona odaklanmışlar Allah hepsini korusun ama özellikle yolda yürürken telefona bakıp müzik dinleyerek tüm algılarını kapatıp kazaya davetiye çıkarıyorlar

Birde çoğunlukla okul çağındaki çocuklarda görüyorum kulaklarında kulaklık müzik dinlerken ellerindeki telefona odaklanmışlar Allah hepsini korusun ama özellikle yolda yürürken telefona bakıp müzik dinleyerek tüm algılarını kapatıp kazaya davetiye çıkarıyorlar

Kesinlikle . En basitinden kardesim telefon alindigindan beri elinde dusmuyor teknoloji degil ama bi gun ben oldrcem onu az kaldi gercekten. Yani bu kdar ne buluyoda giriyo ediyo anlmyrm ya..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X