WhatsApp Web

Ksilen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2011
587
679
Merhabalar herkese.

Bu konu bir kamu spotu aslında.

Aldatılma ve aldatılma şüphesi olan durumlarda BDV'de hep verilen tavsiyelerdendir ya WhatsApp Web'den konuşmaları okumak, bunu yaptığınızda eşiniz durumdan haberdar olur.

Şöyle ki, bilgisayardan WhatsApp'a girildiği anda, telefonun üst kısmında laptop simgesi beliriyor ve "WhatsApp Web şu an aktif" şeklinde bir bildirim geliyor. Bu bildirim kapatılamıyor.

Gizli kalmak istiyorsanız, onun telefonu ile meşgul olacağı saatlerde bunu yapmayın. Gece uyurken falan yapın.

BDV konuları ile ilintili olsa da konum yanlış yerde muhtemelen, taşınabilir.

_20180409_134551.JPG _20180409_134627.JPG

Valla bunları takip etmenıze şaşırıyorum.. (ayrıca suç ) ( eşim böyle bişey yapsa güvenımı yıkardı . )

Ben kendı whatshapımı takıp edemıyorum :bicak:
Bildirimler almış başını gitmiş yıne :skandal:
Ben de takip etmiyorum ama edecek olan varsa bilsin bari. :)

İyi de birşeyler çeviren adam zaten konuşma bitince siler onu yani az kurnazsa.
Yani o uyurken bunu yapıp boş bir whatsapp görüp ahh masum kocam diyip huzurla uyunur şüphe varsa bile.
Bende "güvenmediğiniz adamla dedektifçilik oynamayın boşayın gitsin" diyorum teşekkürleri alayım:KK73:

Ay ende hiç öyle bi işaret falan çıkmıyo telefon markası modeliyle değişen bişey mi acaba :bicak::bicak:

Dert bunun neresinde acaba? zaten öyle bir uyarı çıkınca telefon sahibinin dikkatini çeker ve sorar benim whatsappıma mı giriyorsun diye ama bu zamana kadar yakalanan da olmadı hiç

İyi de birşeyler çeviren adam zaten konuşma bitince siler onu yani az kurnazsa.
Yani o uyurken bunu yapıp boş bir whatsapp görüp ahh masum kocam diyip huzurla uyunur şüphe varsa bile.
Bende "güvenmediğiniz adamla dedektifçilik oynamayın boşayın gitsin" diyorum teşekkürleri alayım:KK73:
Tişikürler :/

Kizlar bende bi soru sorcam ya.
Bugün hat değişikliği yaptım. Ve melesef eski vatsapi kapatmadan yeni hattın vatsabini açmış bulundum. Şimdi eski hattın vastabi sap gibi açık kaldı. Bilginiz varmi o Watsap kapanır mi kendiliğinden. Sinirlerim bozuldu . Sürekli kendi vatsabima bakiyorum :KK70:

X