Whatsapp web takip

periler_ulkesi

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2017
133
169
Herkese merhaba, eşimin whatsappta ne yaptığını takip etmek istiyorum. :olamaz: Yaptığımın yanlış olduğunun farkındayım ama bazen gerekiyor işte. Aldatma tarzı birşey değil ama birşeyler karıştırıyor. :işsiz: Konuştuğu bazı kişilerle sohbetleri siliyor sürekli üstelik bunlar genelde görümcem ve en yakın erkek iş arkadaşı oluyor. Bunun için dün gece telefonunu aldım QR kodunu tarattım ve laptopda whatsapp webi açtım. Başarılı bir şekilde tamamladım yani.
Şimdi sormak istediğim; eşim daha yeni işe gitti ve whatsapp web açıp bakacağım. Fakat karşıya bildirim gider mi?
Bunu hesap edemedim, birkaç araştırma yaptım. Kimi bildirim geldiğini ve en üst bildirim sekmesinde sürekli kaldığını vs söylemiş. Kimi de böyle birşeyin olmadığını belirtmiş. Akşam ben whatsapp web olayını kurarken; telefonu elimdeydi ve fakat herhangi bir bildirim yoktu üst tarafta. OR kodunu okutup kurdum sadece. Telefonu android işletim sistemli s*ms*ng marka. En son çıkan modellerden değil, 2 yıl önce çıkan bir model.

Alttaki gibi baktığımda whatsapp web bilgisayar adı vs vardı, şüphelenip oraya bakmaz.benim sormak istediğim şuan girsem en üstte sürekli duran ya da anlık gelen bir bildiri olur mu?? :sus:
Yardım edeceklere şimdiden teşekkür ederim. :KK9:

47f53eb6-4b2f-486e-b565-51c3fa2fe657.jpg

Son düzenleme:
İPhone da yok öyle bişey elinizdeki markayı bilemeyeceğim kendi telefonunuzdan denesenize başka bi bilgisayar varsa?

Yada aynı bilgisayar üzerinden farklı tarayıcılarda yapabilirsiniz kendi telefonunuza giriş bence

İPhone da yok öyle bişey elinizdeki markayı bilemeyeceğim kendi telefonunuzdan denesenize başka bi bilgisayar varsa?

Yada aynı bilgisayar üzerinden farklı tarayıcılarda yapabilirsiniz kendi telefonunuza giriş bence
Teşekkür ederim; kendi whatsapımla farklı tarayıcılardan denedim şimdi ve evet banada bildiri gelmiyor. :KK64:

Bana da sevgilim yapmış ben farkında olmadan. Tabii bundan bi 6 ay önce falan bana bildirim gelmiyordu. Sonra düşmüş nasıl olduysa bi daha yaptığında bildirim gelmeye başladı. Girdiğinde sürekli üstte bildirim oluyordu.

Yok ya bildiri gitmez oyle. Ne IOS sistemiyle ne de Android. Sadece cevrimici oldugun görünür ve karsi taraf esinize neden cevrimici olup yazmiyorsun derse ve o da o sira whatsappta degilse kendinden haric birinin girdigini anlayabilir belki. ama bu tabi cok kucuk bi ihtimal :KK70:

general mobile kullanıyorum zaman zaman laptop da işim varsa netten açıyrum whatsap ı yada telefon klavyesinden yazmaya üşendiğim zaman ama hiç bildirim gelmiyor. sadece telefonun neti kapandığı zaman bağlantı kopuyor

Merhaba bir şey sormak istiyorum bu WhatsApp Wep Eşimin telefonundan nasıl yapabilirimdeben iPhone kullanıyorum Eşimde iPhone kullanıyor Onun WhatsApp mesajlarını görmek istiyorum. Şüphelendigim için
Program kuracaksınız sanırım. Sonra onun WhatsApp ında web bölümden karekod okutacaksınız. Programla kullanmadım hiç ama. Appstore da benzer programları aratın.
Sorun her neyse umarım korktuğunuz başınıza gelmez.

Lütfen böyle şeyler yapmayın direkt eşinizle konuşun. Eşim sevgili iken tatil için yer bakmam için bilgisayarını bırakmıştı bana bende webten kendi wp imi açmak istediğimde bir baktım onunki açık😂 hemen kapattım bilgisayarı.

Gidiyor canım ben iş yerinde Sğrekli kullanıyorum.
Bildirim geliyor son giriş saati ... girilen yer ... diye

Benimki ıphone bildirim geliyor

Herkese merhaba, eşimin whatsappta ne yaptığını takip etmek istiyorum. :olamaz: Yaptığımın yanlış olduğunun farkındayım ama bazen gerekiyor işte. Aldatma tarzı birşey değil ama birşeyler karıştırıyor. :işsiz: Konuştuğu bazı kişilerle sohbetleri siliyor sürekli üstelik bunlar genelde görümcem ve en yakın erkek iş arkadaşı oluyor. Bunun için dün gece telefonunu aldım QR kodunu tarattım ve laptopda whatsapp webi açtım. Başarılı bir şekilde tamamladım yani.
Şimdi sormak istediğim; eşim daha yeni işe gitti ve whatsapp web açıp bakacağım. Fakat karşıya bildirim gider mi?
Bunu hesap edemedim, birkaç araştırma yaptım. Kimi bildirim geldiğini ve en üst bildirim sekmesinde sürekli kaldığını vs söylemiş. Kimi de böyle birşeyin olmadığını belirtmiş. Akşam ben whatsapp web olayını kurarken; telefonu elimdeydi ve fakat herhangi bir bildirim yoktu üst tarafta. OR kodunu okutup kurdum sadece. Telefonu android işletim sistemli s*ms*ng marka. En son çıkan modellerden değil, 2 yıl önce çıkan bir model.

Alttaki gibi baktığımda whatsapp web bilgisayar adı vs vardı, şüphelenip oraya bakmaz.benim sormak istediğim şuan girsem en üstte sürekli duran ya da anlık gelen bir bildiri olur mu?? :sus:
Yardım edeceklere şimdiden teşekkür ederim. :KK9:

Eki Görüntüle 2007478
Canım erkek arkadaşım senin eşine yaptığının aynısını bana yaptı. Asla bildirim vs gelmiyor. Hiç anlamadım. Ta ki bir hafta sonra bilgisayarı açtım işim vardı bir dosya gönderecektim watsap web e girdim ve şok oldum. En son girilme tarihi şu siteden şu saatte. Türlü şeyler aklıma geldi erkek arkadaşım aklıma gelmedi çünkü bilgisayarlı bir ortama birlikte girmedik. Araştırdım didikledim uyuyamadım geceleri ta ki android telefona program indirip aynı şekilde kullanabileceğimizi öğreninceye kadar. İşte o an dünyayı erkek arkadaşımın başına yıktım.

Merhaba bir şey sormak istiyorum bu WhatsApp Wep Eşimin telefonundan nasıl yapabilirimdeben iPhone kullanıyorum Eşimde iPhone kullanıyor Onun WhatsApp mesajlarını görmek istiyorum. Şüphelendigim için
Google yazın watsapp web çıkan linke tıklayın direk Qr kodu okuma çıkıyor. Eşinizin telefonundan watsapp web açın Qr kodu okutun bilgisayardan.

X