Yarışma Wiener Schnitzel mit Erdäpfelsalat - Etsan Sponsorluğunda

Sen de katıl makringom lütfen.
Maksat eğlenmek degil mi?
Bugün bebegini uyut yap birşeyler.:KK19:
Olsun canım benim ya, bu seferlik size oy vereyim ben inşallah başka sefere katılırım :)
Bir de şimdi evde malzemeler yok, eğer alabilirsem bu hafta içinde belki katılırım :)
Ben senin yemeğine bittim, birde tavuk etini çok severim, sende beni kalbimden vurdun kız :KK200:

Olsun canım benim ya, bu seferlik size oy vereyim ben inşallah başka sefere katılırım :)
Bir de şimdi evde malzemeler yok, eğer alabilirsem bu hafta içinde belki katılırım :)
Ben senin yemeğine bittim, birde tavuk etini çok severim, sende beni kalbimden vurdun kız :KK200:
Çok sevindim begenmene makaringom.:KK200:
Cok mutlu oldum inan ki:KK60:

Bakalım diğer üyelerde begenecek mi?
Hüsrana ugramayayım:olamaz::KK48:
Yine de daha zaman var. Belki katılırsın :KK36:

Sen de katıl makringom lütfen.
Maksat eğlenmek degil mi?
Bugün bebegini uyut yap birşeyler.:KK19:
Bir de şimdi evde malzemeler yok, eğer alabilirse
Çok sevindim begenmene makaringom.:KK200:
Cok mutlu oldum inan ki:KK60:

Bakalım diğer üyelerde begenecek mi?
Hüsrana ugramayayım:olamaz::KK48:
Yine de daha zaman var. Belki katılırsın :KK36:
Kııııız bu harika yemek beğenilmez mi hiiiç :KK36:

İnan her baktığımda canım çekiyor, hele birde patates salatası ooofff o var ya hepten harika, vallahi en sevdiğim yemeği yapmışsın :KK200::KK60:

Gönlümün birincisi sensin canım benim :KK36:

Bir de şimdi evde malzemeler yok, eğer alabilirse

Kııııız bu harika yemek beğenilmez mi hiiiç :KK36:

İnan her baktığımda canım çekiyor, hele birde patates salatası ooofff o var ya hepten harika, vallahi en sevdiğim yemeği yapmışsın :KK200::KK60:

Gönlümün birincisi sensin canım benim :KK36:

Sagol canım arkadaşım. :KK200:
Sagol destek oldugun ićin:KK36:

Ellerine sağlık koremanya ... patates salatası ile beraber iyi bir ikili olmuşlar .:kk77:

Başarılar dilerim .

Canim korem bayıldım:KK200::KK15: muhteşemsin ellerine sağlık maşallah ve yarışmalarda seni görmek çok güzel oldu belli renk katmışsın :KK200:

Canim korem bayıldım:KK200::KK15: muhteşemsin ellerine sağlık maşallah ve yarışmalarda seni görmek çok güzel oldu belli renk katmışsın :KK200:
Kızzzz Hazalll kacak neredesin sen? :))

Çoktandır yoktun merak ettim seni. Iyisindir insallah. Bir degisiklik olsun istedim, bir başlangıç. Begenmene çok sevindim. Senin kadar usta olmasakta yarısmalarda şansımı denedim :KK200:

Kızzzz Hazalll kacak neredesin sen? :))

Çoktandır yoktun merak ettim seni. Iyisindir insallah. Bir degisiklik olsun istedim, bir başlangıç. Begenmene çok sevindim. Senin kadar usta olmasakta yarısmalarda şansımı denedim :KK200:
Caniiiimm ❤
İnternet paketim bitti ya internetsizdim hiç sorma.:)
Valla iyiki istemissin canim ilk katilimin buysa diğerlerini dört gözle bekliyorum:)beğenmek ne kelime bayıldım ilk firsatta deniycem inşAllah
Yok be canim ben kim ustalik kim:KK70: asıl ustalar dünya mutfaginda olur
Tirstim katilmadim ben :KK70:

Caniiiimm ❤
İnternet paketim bitti ya internetsizdim hiç sorma.:)
Valla iyiki istemissin canim ilk katilimin buysa diğerlerini dört gözle bekliyorum:)beğenmek ne kelime bayıldım ilk firsatta deniycem inşAllah
Yok be canim ben kim ustalik kim:KK70: asıl ustalar dünya mutfaginda olur
Tirstim katilmadim ben :KK70:

Fazla şımartma beni sonradan hüsrana uğramayım.:)))

Buna katılmiyorsan bir sonraki yarışmada kapışalım mı?:KK53:

Fazla şımartma beni sonradan hüsrana uğramayım.:)))

Buna katılmiyorsan bir sonraki yarışmada kapışalım mı?:KK53:
:))hahah
Şımartmıyorum hayatım dışardan herkesin gözlemlediği şeyler söylediklerim. ❤
Ben biraz kategoriye göre ayaklaniyom ama seni mi kircam kategori ne olursa olsun sen varsan bende varım bebek :KK200::halay::KK19::KK74:

X