Yarışma Wiener Schnitzel mit Erdäpfelsalat - Etsan Sponsorluğunda

Oooo değişik, ellerine sağlık ablacım :KK200:
Birşey sorabilir miyim? Patates salatasına pudra şekeri koyunca tatlı oluyor mu yoksa hardal ve diğer malzemeler pudra şekerinin tadını bastırıyor mu? Yarım çay kaşığı ama şeker baskın bir tat o yüzden sordum, bir sorum daha var, tavuk göğsü yağsız olduğu için evdekiler yemesini pek zevkli bulmuyor, kemiksiz but kullansak aynı sonucu alır mıyız?

Oooo değişik, ellerine sağlık ablacım :KK200:
Birşey sorabilir miyim? Patates salatasına pudra şekeri koyunca tatlı oluyor mu yoksa hardal ve diğer malzemeler pudra şekerinin tadını bastırıyor mu? Yarım çay kaşığı ama şeker baskın bir tat o yüzden sordum, bir sorum daha var, tavuk göğsü yağsız olduğu için evdekiler yemesini pek zevkli bulmuyor, kemiksiz but kullansak aynı sonucu alır mıyız?

Çok teşekkür ederim mune apla :KK200:

Pudra şekeri istegine kalmış kullanmasanda olur. Ben sadece orjinal tarifi bozmak istemedigim icin şekeri kullandım. İnternetten araştırma yaparken şeker kullanılmayan tariflere de denk geldim.

Şeker kullanırsan eğer yerken içinde şeker oldugunu hissetmiyorsun. Ben hazır olarak bu salatayı aldıgım olurdu ve içinde şeker oldugunu duydugumda çok şaşırmıştim.

Hardalın tadını begenmedigim ićin kullanmadım abla o yüzden soruna cevap veremeyecegim:oops:

Söyledigin gibi gögüs eti biraz yavan oluyor. :sus:
Ben denemedim ama tavugun but ve kanat kısmının tüm olarak bu tarife uygulanmışı mevcut.
Ama pişirme süresi biraz uzun olabilir. İstersen youtube de varsa nasıl yapıldıgina dair link atabilirim.
:KK51:

Cevapladığın için teşekkür ederim Koremanya Koremanya , patates salatasını çok severim, birde böylesini deneyeyim bakayım, karnımda nasıl aç bir bilsen, buraya girdim daha beter acıktım :-)

Cevapladığın için teşekkür ederim Koremanya Koremanya , patates salatasını çok severim, birde böylesini deneyeyim bakayım, karnımda nasıl aç bir bilsen, buraya girdim daha beter acıktım :-)
Bilmezmiyim?:KK53:
Bazen bende çok feci öyle oluyorum.
Mutfağa girdim mi ortalığı kırıp geçiriyorum. Aksi gibi canım değişik degişik şeyler istiyor. :olamaz:
Neyse sabaha az kaldı:KK48:

X