Ya kocadan çekiyoruz ya da babadan...

Ama neden:26:
Ailenden baska dostun yok bu hayatta..:KK19:
Baban neden böyle yapıyo:26:
İki günlük dünya, kiö ne götürüyor:KK25:
İnsallahhh düzelir aranız canım benim:KK14:[/QUOT

teşekkür ederim. annemle aramız iyidir. işte kişilik meselesi bazı babalar her baba gibi olmuyor çok örnek var bu şekilde. sende çok şanslısın kıymetini bil eşinin ve babanın arkanda sağlam 2 erkek var ne güzel... benimde eşim iyi şükür o da iyi olmasa erkeklere düşman olurdum heralde:KK1:

bazı yorumlara öyle sinir oluyorum ki..
tuzu kurular başka birşey değil.
bu ülkede kızını satan baba da var kızının bileziği için sevgilisine gasp ettiren de
nasıl oluyorda ana baba herşeydir vırt zırt diye büyük konuşuyorlar hayret bişey..
başına gelmeyen bilemez
onun babası kötü olsa buraya sayfa sayfa yorum açardı görürdüm ben o zaman onları :KK51:

bazı yorumlara öyle sinir oluyorum ki..
tuzu kurular başka birşey değil.
bu ülkede kızını satan baba da var kızının bileziği için sevgilisine gasp ettiren de
nasıl oluyorda ana baba herşeydir vırt zırt diye büyük konuşuyorlar hayret bişey..
başına gelmeyen bilemez
onun babası kötü olsa buraya sayfa sayfa yorum açardı görürdüm ben o zaman onları :KK51:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Annemde olsa babamda olsa haksizliga karsi olmusumdur bu yüzdende hakliysam savunmusumdur hep.
Pahasi ne olursa olsun :)

Kadınlarımızın, kızlarımızın erkeklerden yana hiç bitmiyor sıkıntısı bazılarımız kocadan çekiyor bazılarımız babadan çekiyor... ben evliyim eşim çok iyi Allaha şükür ama babam öyle mi babamdan hiç bir şey görmedim ben psikolojim alt üst oldu çocukluğumdan beri huysuz, sinirli bencil annemi üzen bizi ne kursa ne bi yere gönderdi o yüzden hep içine kapanık oldum derslerim bile iyi olmadı evlendim ama ya benim bozulan psikolojim? hala daha aynı babam şuan eşim askerde ailemin yanına geldim ama babamdan çok bunaldım artık yüzünü görmekten sesini duymaktan bile sıkılıyorum tahammül edemiyorum şükür ki eşimin gelmesine 15 gün kaldı ama yine de baba kavramı hayatından çıkmış olmuyor ki hayatın boyunca taşıyorsun o psikolojiyi evlensen de kurtulmuş olmuyorsun ki hiç saygısızlık yapmadım babama karşı ağzımızı bile açamadık ki hiç hep o haklıydı... hadi ben evlendim ya annem bir ömür geçiriyor. Allah sağlık huzur versin herkes yerinde mutlu olsun diyorum bir an önce evime gitmek istiyorum. babamı hayatım da istemiyorum bile diyebilirim ama Allah sağlık versin yinede annemle huzurlu olsunlar. sizler ne durumdasınız eş, baba niye bitmiyor aile sıkıntıları bir yerlerden mutlaka birileri çıkıyor huzur bozan.... diğer bi sıkıntım da bebeğimde olmuyor zaten 3 kez ameliyat olmuştum bekarken o yüzden 1 tüp denemem var bunu da çok stres yapıyorum zaten stresden oldu bu hastalığımda
neden bitmez bu sıkıntılar dertler anlat anlat bitmiyor şükür yine halimize daha kötü durumda olan insanlarda var sizler sıkıntılar karşısında nasıl başa çıkıyorsunuz dertleşmek istiyorum

Allah herkesi ayrı yerden imtihan ediyor işte. Ama hakikaten ya babasından ya kocasından çeken o kadar kadın var ki Alllah herkesin yardımcısı olsun. Benim arkadaşım sırf babasının kahrını çekmemek evden kurtulmak için tanımadan bir evlilik yaptı, kayınvalideden çekmeye başladı. Hatta eşi şiddet uygulamış bu nedenle. Babası laf eder diye ayrılamadı da. Ama şimdi eşinin aklı başına gelmiş ne olduysa iyiler Allah da bozmasın. O mutlu oldukça ben de oluyorum.

İnşallah eşin de iyi biridir, sana hak ettiğin mutluluğu yaşatır.

Genelde herikisinden çekerler..çünkü bilinçaltı babadan gördüğü muamelenin tejrarını yaşatıcak kocayı seçer ve sende hem kocadan hem babadan şansızım ysanarsın..ya da eğer babadan çekip kocadan çekmiyosan Büyük ihtimal sen babanın yansıması olmuş kocana çektiriyosundur..ahhh psikoloji ne güzel bir bilimsin sen

Doğru babam bana ne yaşattı ise kocamda aynı şeyi yaşattı. Babamın şiddetinden kurtulayım derken eşimden şiddet gördüm. Kendim istedim geri dönemedim. Anlayış ve huzur hiçbir zaman bulamadım her zaman korku ..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Genelde herikisinden çekerler..çünkü bilinçaltı babadan gördüğü muamelenin tejrarını yaşatıcak kocayı seçer ve sende hem kocadan hem babadan şansızım ysanarsın..ya da eğer babadan çekip kocadan çekmiyosan Büyük ihtimal sen babanın yansıması olmuş kocana çektiriyosundur..ahhh psikoloji ne güzel bir bilimsin sen

eşim çok iyi biri şükür ama benim psikolojim çok etkilendiği için eşimede yansıyor bu.

Benim babam da sinirlidir.. kendi dediginden baskasini kabuk etmez.. ama neticede babamizdir.. bizim icin calisip didinen, evinden isine, isinden evine gelen, biz yiyelim.diye.kendi hakkindan vazgecen.. gecim sikintisindan dolayi depresyona giren..Allah yokluğunu gostermesin..

ama saydiginiz ozellikler babaya bu kadar dusman olmayi mesrulastirmiyor bence...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X