Ya kocam ya da kadın sığınma evi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam okuyorsan teslim ol Allah a. Ayette de deniyor ya hoşunuza gitmese de belki onda hayır vardır. Kötü görünen olaylarda da vardır bir hayır de. Sabret. Olayı bilmiyoruz ama tabi düzeltmek için de elinden geleni yap. Bahsettigin hocalar hep dolandırıcı. İtimat etme onlara

Duaları okudum etkisi yok diyor ya aslında ona şu mesaj veriliyor; Bu iş senin için hayırlı değil, aklını başına al ama işte bu mesajı da alamıyoruz.

Duaları okudum etkisi yok diyor ya aslında ona şu mesaj veriliyor; Bu iş senin için hayırlı değil, aklını başına al ama işte bu mesajı da alamıyoruz.
Çok önceden bitmiş bir evlilik. Toksit ilişkiye dönmüş. Adam sadece kadını kullanıyor yıllardır. O da yuvam dağılmasın diye son olarak bu işe başvurmuş. Çaresizliğin en dip noktası bu sanırım

Çok gereksiz yorumlarınız var birinin yasak demesi yeterli mune ye de özel msj attım zaten siz kendinizi ne zannediyorsunuz acaba Tuzunuz kuru saldırın tabi

Bize laf yetistireceginize cocuklariniz icin gereken ne ise onu yapin. Dua muska pesine düsecek yerine. Bakalim cocuklar nasil bir ortamin icinde su anda.

Neden tekrar tekrar döndü pişman oldu o zaman

Asla pişman olmadı, sen adamda alışkanlık olmuşsun bu sebeple döndü ve unutma insanlar bir gün alışkanlıklarını bırakır.

Iyi alışkanlıklar mutlu eder kötü alışkanlıklar öldürür.

Çok güzel konuştum haaa kendimle gurur duydum hobilerime filozofmu eklesem.

Asla pişman olmadı, sen adamda alışkanlık olmuşsun bu sebeple döndü ve unutma insanlar bir gün alışkanlıklarını bırakır.

Hocam ataleti yenememek diye bisey var biliyor musunuz ya bu olursa 😆

Merhaba arkadaşlar öncelikle topa tutacak olanlar sayfada boşuna yorum kalabalığı yapmasın. çok zor günler geçiriyorum acil gerçekten işinin ehli dolandırılmayacak bir hocaya ihtiyacım var ailemi toparlamak adına tamamen iyi niyetle bu konuda bilgisi olanlar Allah rızası için yardım etsin yoksa çocuklarımla kadın sığınma evine gitmek zorunda kalacağız
Toparlamaya çalıştığınız şeylerin belki dağınık kalması hayrınızadır. Kendinizi yıpratmayın lütfen.

Keşke hacılı hocalı konu açıp banlanmak yerine anlatsaydınız belki bir yol gösterirdik, faydamız dokunurdu. Medet ummayın böyle şeylerden herşey olacağına varır.

Konularimda sizi de etiketleyeyim de performansinizi orada goreyim. 🙄

Merhaba arkadaşlar öncelikle topa tutacak olanlar sayfada boşuna yorum kalabalığı yapmasın. çok zor günler geçiriyorum acil gerçekten işinin ehli dolandırılmayacak bir hocaya ihtiyacım var ailemi toparlamak adına tamamen iyi niyetle bu konuda bilgisi olanlar Allah rızası için yardım etsin yoksa çocuklarımla kadın sığınma evine gitmek zorunda kalacağız
Aklıma bir Ağır ceza davası geldi . Kadın, kocasını eve bağlamak için ailesiyle hocaya gidiyor. 2 yıl içinde 400 bin TL kaptırıyorlar. Bu arada adam evi terk ediyor ve bu hacı hoca işlerini gerekçe göstererek boşanma davası açıyor. Hoca sizde büyü var şu suyu için eğer üzeriniz de büyü varsa farkedecesiniz diye. Bunlarda içiyor , bı başları dönmeye , kendilerini garip hissetmeye başlıyorlar . Meğerse suyun içinde ilaç varmış 😂😂😂. Paranızı kaptırmayın kimseye . Dua edecekseniz oturun kendiniz edin.

İşi gücü gereksizlik olup insanlara saldırmaktan başka yapacakları yok işte laf soktu rahatladı sanıyorlar kendilerini ama insanların acılarıyla dalga geçilmez
Dalga geçenlerin hepsini bildir bacım. 😌 Etiketlemek dalga geçmek miydi?
Iyi hoca var mi diye değilde, derdim bu diye konu açsaydın kimse etiketlemezdi. Mune Mune ve Kazen Kazen i. Uf yine etiketledim.

Belki de dualarınız kabul olmuştur zaten?

Zaten böyle zararlı evlilikler çocukların psikolojisini bozuyor, algılarını değiştiriyor. Uyuşturucuya saplananlardan tutun şiddet gören/uygulananlara, intiharın eşiğine gelenlere kadar. 😔

Her zaman derim, kocadan boşanırsınız ama yavrunuzdan boşanamazsınız. İleride evlat acısı çekmemeniz için yaşıyor olabilirsiniz bugünleri.

Kocanın ayrılmak istemesi çok büyük şans, tersi olsaydı şehir değiştirseniz de peşinizi bırakmazdı.

Buralarda sıkıntı yaşayanlar boşananlar devamlı konu açıyor, birçoğunun da sizin gibi maddi durumu yok. Niye kadın sığınma evine gittim diyen çıkmıyor da, yıllarımı bu adama harcadım niye daha önce ayrılmamışım ki diyen çok.

Acabilir misiniz lutfen Filozof Bey?

Dm den bana bilgi verin ücretsiz destek verelim.

Ama peşin söyleyeyim fiziksel özellikler ile ilgili konular kabusa döner. Mesela adam kısa böyle bir konuyu dalgaya veriyorum ya da senin kilo problemin var tartıya bakmaya utanacak hale getiririm hiç çekinmem laftan söyleyeyim. Dm den bildir gelip çözeriz
Yaşayan son filozof
Filozoflara fısıldayan adam
Bulursam başlıklar eklerim...

Allah yardımcınız olsun.
Kadın sığınma evi koca evinden daha şefkatlidir eminim.

İşinizi her şeyinizi ayarlar kendinize yeni bir hayat kurarsınız.
Çalısan herkese iş var.
Konu nedir tam olarak anlatmamışsınız da

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X