Yabancı dil video dersleri izleyerek öğrenilebilir mi ?

Wanniya

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
661
258
Kızlar şu hamilelik sürecinde kafamı dağıtmak oyalamak için hem de kendimi geliştirmek adına yabancı dil öğrenmek istiyorum kursa kayıt oldum daha zamanı var video izleyerek öğrenilebilir mi ? Öğretmenler mevcut video paylaşıyorlar sizde bilirsiniz bu şekilde öğrenen oldu mu ? Bir de konu dışı olacak ama sadece örgü örerken ters örgü örebiliyorum düz yapamıyorum tersime geliyor nasıl düzeltebilirim teşekkürler

kızlar belediyelerin sağladığı ücretsiz kurslar bulunuyor belli düzeylere kadar bu arada bilginiz olsun

Bir ingilizce öğretmeni olarak eğer amacınız İngilizceyi tam anlamıyla öğrenmek ise yani okuma yazma dinleme konuşma bu 4 beceriyi de öğrenmek istiyorsanız bol bol maruz kalıp her öğrendiğinizi konuşmaya dökmeniz gerekiyor. Konuşma için olan platformlar var biliyorsunuz bir süre altyapınızı videolarla oluşturduktan sonra konuşma pratiği yapmazsanız unutursunuz çünkü

Başlangıç seviyesinden başlayarak zamanla geliştirebilirsiniz. Bunun için internette videolar var. English conversation beginner yazıp inceleyebilirsiniz. Bir dinlediğinizi bir kez dinledim/ izledim diyerek geçmeden defalarca izleyerek aklınıza kazıyabilirsiniz. Bebekken de konuştuğumuz dili böyle öğrendik.

X