Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Yabancı yatılı bakıcı

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
ben de 2 yastan sonra yarım gün başlayacağım dıyordum ama son bakıcı krızınden sonra bu hafta başladım günlük 1 saat goturuyorum aşağıda oyalanıyorum kahve falan ağlarsa alıyorum eylüle kdr 1saat 2 saat takılsın , bu gerızekalı bakıcılar sadece masraf çocuğa bır şey kattıkları da yok, bari yaşıtlarıyla oynasın , beni de sinir hastası yaptılar
Ben de kreş mi bakıcı mı diye konu açmıştım ,
Siz ne sorun yaşadınız bakıcı ile ?
Benim bebeğim 19 aylık bakıcı ara sıra verdiğimiz için bir anda artık bakmama kararı almış! Başta öyle anlaşmıştık oysa !
şuan kreşe mi versem diye kıvranıp duruyorum :KK43:

Ben de kreş mi bakıcı mı diye konu açmıştım ,
Siz ne sorun yaşadınız bakıcı ile ?
Benim bebeğim 19 aylık bakıcı ara sıra verdiğimiz için bir anda artık bakmama kararı almış! Başta öyle anlaşmıştık oysa !
şuan kreşe mi versem diye kıvranıp duruyorum :KK43:
bizimde bi anda bıraktı gitti, bunlar 100 lıra fazla veren bulsunlar dırek bırakıyorlar, hep yalan dolan tum gun sevgılısıyle goruntulu konuşuyor , bir şey solesek suratı 5 karış evin ergenı gibi öffluo sürekli valla hangı bırını yazayım bılemedım. ben şuan evde onlıne calıstıgım ıcın günlük 1 2 saat alıştırma amaçlı bırakıp alıyorum girerken cok aglıo ama 5 dk sonra vıdeoda arkadaşlarıyla oynuyor. 21 aylık ıcın tam gun fazla olur ama yarım güne alıştırmaya calısagım ekimde cunku hep işe başlayabılırız

İbretlik bi konu olmus gerçekten
Bu arada ben de linçlenmiyceksem 5 yaşına gelmis cocugumu krese verirdim en azından sosyal gelişimine faydalı. Elalemin kadınlarının nazını kaprisini çekmeye tercih ederdim

bizimde bi anda bıraktı gitti, bunlar 100 lıra fazla veren bulsunlar dırek bırakıyorlar, hep yalan dolan tum gun sevgılısıyle goruntulu konuşuyor , bir şey solesek suratı 5 karış evin ergenı gibi öffluo sürekli valla hangı bırını yazayım bılemedım. ben şuan evde onlıne calıstıgım ıcın günlük 1 2 saat alıştırma amaçlı bırakıp alıyorum girerken cok aglıo ama 5 dk sonra vıdeoda arkadaşlarıyla oynuyor. 21 aylık ıcın tam gun fazla olur ama yarım güne alıştırmaya calısagım ekimde cunku hep işe başlayabılırız
Peki ekimde işe başladığında tam gün mü vereceksin ?

Peki ekimde işe başladığında tam gün mü vereceksin ?
yok 8.30 dan 12.30 a , ogle aramda alıp eve bırakacağım ozmn yarım gun bıze yakın komsum ben bakarım yarım gun dedi. zaten okuldan gelınce bı çorba ıcıp yatar 2 saat sonra da ben gelırım dıye düşünüyorum. ben de ne yapacağımı bılmıorm

yok 8.30 dan 12.30 a , ogle aramda alıp eve bırakacağım ozmn yarım gun bıze yakın komsum ben bakarım yarım gun dedi. zaten okuldan gelınce bı çorba ıcıp yatar 2 saat sonra da ben gelırım dıye düşünüyorum. ben de ne yapacağımı bılmıorm
Böyle yarım gün olunca yarım gün ücreti mi alıyor kreş peki ?
dediğin gibi öğlen uykusuna yaylar bebeğin ve komşuna pek de zorluk çıkmaz
Peki komşun ücret alacak mı yarım gün İçin ?

X