yag bezeleri

sassygirll

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2010
2.379
2.164
kızlar merhaba daha önce böyle bir konu açıldımı bilmiyorum ama sizden akıl almak istiyorum göz altındaki yag bezelerinin tek tedavisiniz lazer oldugunu arastırdım daha önce böyle bir operasyon geçiren arkadaslar var mı?doktor kontrolunde igne ile alınan yag bezeleri tekrarladıgı için en kesin çözümün lazer oldugunu duydum simdiden tskler

Son düzenleme:
kaldırabilirsiniz arkadaslar kimsede yokmuş böyle bir sorun süprizzzzz tskler

bende var böle bi sorun ama lazeri ilk defa duydum gitcem doktora bakim ne dicek gittikçe çopalıo 1 di 2 oldu şimdi 5 tane nefret ediorum kendilerinden

göz altında mı yag bezeleri cilt doktoruna gittigin zaman kan testi iistiyor kolestrole falan bakıyorlar

meraba arkadaşım bendede aynı sorun oldu iki kere aldırdım doktora ama ne yazıkki tekrarlıyo sanki dahada çoğaldı aslında şu an dermatoloğa gidiyorum ama yine de çözüm değil bilmiyorum ya ama lazer hakkında bir bilgim yok.

Lazerle cilt seans seans katmanlarından ayrılıyor. Her uygulamada bir tabaka soyuluyor ve yağ bezelerinin olduğu tabakaya ulaşılıp bu katman temizleniyor; fakat lazer uygulamasının da kesin garantisi yok. Yani karaciğer değerlerinizde bir değişim olmazsa ve kolesterol düzeyiniz dengeli olmazsa tekrarlayabilir. Sonuçta bu her ne kadar cilt problemi gibi görünse de sonuçta dahili bir problemin yansıması.

ya kızlar ben arkadaşımın tavsiyesi ile yüzüme idrar sürmeye başladım (çok iğrenç olduğunu biliyorum ama denize düşen yılana sarılır ) ve göz altımdaki yaz bezeleri yavaş yavaş geçmeye başladı ve burnumdaki siyah noktalar çok çok azaldı

ya kızlar ben arkadaşımın tavsiyesi ile yüzüme idrar sürmeye başladım (çok iğrenç olduğunu biliyorum ama denize düşen yılana sarılır ) ve göz altımdaki yaz bezeleri yavaş yavaş geçmeye başladı ve burnumdaki siyah noktalar çok çok azaldı

:KK53: ayyyyyy nasıl yani ya ciddi misin şok oldum

Lazer ile yaktırırım her yıl tekrarlar bunun bir nedeni ve tedavisi yok malesef iz kaldı göz kenarlarımda beyaz luklar oluştu başka çare yok

Gercektenmi nasil geciriyor ya

Merak ettiğim için soruyorum günde 1 defamı sürüyor sun ve ne kadar zaman Sonra geçmeye başladı ben sirke sürmeye başladım o da asitli

ilk kez duyuyorum böyle bişey

X