Saç Kesim Şekilleri Yağlı ve Dökülen Saçlar için..

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
tansaş markette buldum ben içinde 4 tane var fiyatı 10 tl bugün yıkadım bakalım sadece tararken zorlandım ama mavi su imdadıma yetişti şimdilik yazacaklarım bu kadar sonuçları ilerleyen günlerde yazarım

ben bugun aktara sordum ama baska bır marka ondan almadım emın olamadımm
adama söledımm aynıdır budur flan dedı. 2.5 tl ama almadım burda carfourda yok

Birşey diyemicem canım, sen bilirsin..

bende aktara spariş verdim bakalım getirecek deneyeyim gelişmeleri anlatırım:)

Bekliyorum canım, umarım işe yarar. yerimseniben

Bizim buralara has bi sabun bu.İstemediğiniz kadar var ve her evde mutlaka bulunur.Güzel gerçekten

Artık bizim evdede her zaman bulunuyor.

tansaş markette buldum ben içinde 4 tane var fiyatı 10 tl bugün yıkadım bakalım sadece tararken zorlandım ama mavi su imdadıma yetişti şimdilik yazacaklarım bu kadar sonuçları ilerleyen günlerde yazarım

Saçlarımın yağlandığını hissetmiyorum ben. Ellerime yağ gelmio, hep kuru.

Kızlar bu sabuınu kullanmaya devam ediyor musunuz?
Ben bugün aldım Migros'tan. İlk defa sabun süreceğim saçıma inşallah memnun kalırım.eyvahedigeldismile

Kızlar bu sabuınu kullanmaya devam ediyor musunuz?
Ben bugün aldım Migros'tan. İlk defa sabun süreceğim saçıma inşallah memnun kalırım.eyvahedigeldismile

Ben hala kullanıyorum, halada memnunum. İnşallah sende memnun kalırsın arkadaşım :) :Saruboceq:

merhaba benim çok fazla yağlanan bi saç tipim var hergün mutlaka yıkamak zorundayım.Dün Gitti carrefourdan sabunu aldım saçımı yıkadım yapış yapış oldu kalıp gibi oldu saçım.Bu geçici bi r durummudur?bu durumda saçımı salma yada at kuyruğu yapmam bile imkasızlaştı topuz yapıp çıktım...Sonuç olarak yanlışmı kullandım başka bi yöntemimi var çok sinir oldum lütfen yardımcı olun faydası olacaksa bu şekilde kullanmaya devam ederim.Saçı hergün yıkamaya devammı etmeliyim cvp verirseniz sevinirim

Bütün saçlarına uygulamadan dene birde arkadaşım. :) İlk denememde benimde öyle olmuştu, önceki yorumlarda da belirttim zaten. Taranması zor oluo, kendini rahatsız hissediyorsun ama görünürde hiçbir şey yok. Birde dediğim gibi; sadece yağlanan kısımlara azcık köpürtüp sabunu sür yada parmaklarına biraz sabunun köpüğünü alıp yağlanan bölgelere sür. Sonrada güzelce durula. Ben bu yöntemi uyguluyorum, halada memnunum. İnşallah sende faydasını görürsün. :1hug:

bende yorumlarınızı okuyup dün aldım carrefourdan 3lü olarak yeşil bir kutuda satılıyor fiyatıda oldukça uygunda 3 lira falandı galiba.hemen yıkadım.iki kere şampuanlayıp sonra sabunladım.felaket köpürdü hiç yapış yapış yapmadı.ve yumuşacık oldu hacimlide duruyor saçlarım.umarım geç yağlanırda her gün yıkamaktan kurtulurum.teşekkürler arkadaşım önerin için...ne varsa doğal ürünlerde var....

Rica ederim arkadaşım, umarım işine gerçekten yarar

bende alayım hemen bende her gün saç yıkıyorum ..peki hangi şampuanı kullanıyorsunuzzz.....

Ben kullanıyorum ama bir yararını ya da zararını görmedim.benneyaptımki

ayyy bnde denicem valla. 2 günde bir saç yıkamaktan bıktım yani bakalım gelişmeleri anlatırım bnde size kızlar...zemuszemus

Kızlar sizin yorumlarınızdan sonra ben de almaya karar verdim hatta bu gün gidip alacağım benim de nerdeyse gün içinde iki kere yıkamak zorunda kaldığım artık siz anlayın o kadar yağlı ve düz saçlarım var son zamanlarda yağlı saçlar için olan bir bakım yağı kullanıyorum ama bakalım bu sabunla birlikte işe yarayacak mı? Ha birde ben çam terebentin yağlı bir şampuan da kullanıyorum ama pek bir işe yaramadı doğrusu...

kızlar sabunu kullanıp sonuç gören başka arkadaşlar var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…