Saç Kesim Şekilleri Yağlı ve Dökülen Saçlar için..

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Hanımlar, Mehmet Aydın'ın Zeytinyağlı Defne Sabunu'nu 3 kere kullanmama rağmen;
saçlarımdaki aşırı yağlanma gitti,saç köklerim kurudu,
harika bir şekilde dolgunlaştı,dökülmeler gözle görülür bir şekilde azaldı,
saçımın rengini gösterir oldu ve mükemmel bir şekildede parladı.
Üstelik kokusuda çok hoş. Normalde 2 günde 1 yıkadığım saçlarımı
3-4 gün sonra yıkıyorum. Ben gerçekten çok memnun kaldım
sizlerede tavsiye ederim. Hem sadece saçlar için değil ergenlik sivilceleri,
varisler vb. şeylerdede kullanabilirsiniz. Babamdaki varisler için bacaklarına
masaj yaptım bu sabunla sürekli giren kramplarda azalmalar olmuş
gece çok rahat ve bacakları hiç kasılmadan uyumuş.
:1rolleyes:

Benimde saçlarım acayip yağlanıyo hergün yıkasam yeridir.Ama benim saçlarım çok düz ve ince telli acaba dahada yapıştırırmı saçlarımı bundan korkuyorum.Birde sadece onunlamı yıkıyacaz şampuan kullanmayacakmıyız bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Kızlar ufakken annem haftada bir yıkardı saçlarımı ve pırıl pırıl dolaşırdım ama nedense şimdi hergün yıkıyorum yağlanmanın önüne geçemedim ya:KK45:

ben aldım sabunu 1 kere kullandım herhangi bi şekilde zor taranma flan yapmadı sadece saçımın üst kısmına sürdüm yağlanan bölgelere yani uçlara sürmedim tamamınıda yıkmadım durularkende kafamı azcık öne eğdim öyle duruladım kepekte yapmadı şuanlık iyi gibi ama bakmak lazım daha 24 saat bile olmadı kullanalı :KK12:

benim saç derim kuru, kepek de var ama saçlarım 2 günde yağlanıyor ben de kullansam mı acaba bu sabunu bende de işe yararmı?

bende bi faydası olmadı malesef aynı hızda yağlanmaya devam etti üstelik çok fazla döktü saçımı :KK43: sanırım hep böle yağlı ve hacimsiz saçlarla dolaşacağım :KK5:

bende bugun aldım sabunu bnmde yağlı ve cok sönük çünkü saçım az ve çok dökülüyordenicez bakalım

Anneme aldırdım bakalım kullanınca cevabımı vericem ama umarım kepek yapmaz çünkü şu an bioblass yağlı saçlar için kullanıyorum o bile kepek yapmaya başladı:S Ama normal saçlar için olanını kullandığımda yapmamıştı .

kızlar benim saçlarım arkadaşlarımın deyimiyle ultra düzler bende mi kullansam acaba ? yağdan iki güne bende yıkıyorum toplamışsam saçımı eğer ertesi gün yıkıyorum ama daha sönükleştirmez dimi kullananlar bir yardımcı olsanız ?

kızlar ya bende denemeye karar verdim. ama sanırım ben tüm saçıma uygulicam sonra da uclara saç kremi sürerim o zaman taramak da sorun olmaz :KK34:

Bende de var aynı dert ya gerçi çoğu kişide var ama ben çok zorlanıyorum saçları hergün yıka işe git falan erken kalkıyorum zaten saç yıka kurut için daha da erken kalkmam gerekiyor şimdilerde patentli keratin den yağlı saç seti aldım sorun çözüldü gibi her gün yıkamak zorunda kalmıyorum artık.

X